استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
تلفن پلاس

تلفن پلاس

پشتیبان گیر، لیست سیاه

نسخه۱.۵.x
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۱/۱۵
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۶۷
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده ParhamCode
‏‏امکانات چند برنامه را در یک برنامه داشته باشید. ( پشتیبان گیر مخاطبین - بلک لیست - رفتن مستقیم به واتساپ و تلگرام و اینستاگرام- تاریخ های شمسی)
‏با تلفن پلاس تمام امکانات نرم افزار تماس و مخاطبین گوشیهای جدید را به اضافه امکاناتی چون: بلک لیست (مسدود کننده تماس)پشتیبان گیری و بازیابی مخاطبین با تصویر هر مخاطب، پشتیبان گیری از سابقه تماسها، یادآور، تاریخ شمسی، ذخیره سابقه تماس به صورت نامحدود، رفتن به تلگرام ، اینستاگرام و واتساپ مخاطب مستقیم از برنامه، ذخیره اطلاعات اضافی مثل آدرس و یادآور و توضیحات برای هر مخاطب، اشتراک گذاری شماره مخاطب با یک کلیک، ذخیره شماره جدید از لیست با یک کلیک، را یکجا در این نرم افزار خواهید داشت و از هر چیز مرتبط با تماس و نگهداری شماره هایتان بی نیاز می شوید.
‏امکانات نرم افزار:
‏مسدود کننده تماس:
‏تنها به یک سوایپ( کشیدن به چپ) روی مخاطب یا تماس ، آنرا به لیست سیاه اضافه کنید.آسانترین حالت مدیریت لیست ، حذف از لیست سیاه نیز به راحتی هر چه تمام تر صورت می پذیرد
‏امکان پشتیبان گیری و بازیابی:
‏با تلفن+ قادر هستید از مخاطبین و تاریخچه تماس دستگاه خود پشتیبان گیری نموده و در هر زمان این فایل را بر روی گوشی فعلی یا هر گوشی دیگری بازیابی نمایید. لازم به ذکر است که امکان پشتیبان گیری از تاریخچه تماس با امکانات خود گوشی مقدر نمی باشد ولی با تلفن+ قادر به پشتیبان گیری از تاریخچه تماس نامحدود خواهید بود. همچنین امکان پشتیبان گیری تصاویر مخاطبین در هیچ یک از برنامه های مشابه وجود ندارد ولی در تلفن+ این امکان وجود دارد .امکان ارسال فایل پشتیبان از راه های مختلف اشتراک فایل وجود دارد، بنابراین می توانید در هنگام نیاز فایل پشتیبان را به راحتی به دستگاه دیگری انتقال داده و در آن دستگاه تمام مخاطبین و تاریخچه تماس نامحدود خود را بازیابی کنید.
‏پشتیبان گیری تصاویر مخاطبین:
‏تصاویری که به مخاطبین خود اختصاص می دهید در فایل پشتیبان این برنامه برای همیشه نگهداری می شود و بنابراین پس از بازیابی شماره ها لزومی به اختصاص دوباره تصاویر مخاطبین نخواهید داشت و مخاطبین با همان تصاویر قبلی بازیابی می گردند.
‏ثبت تماس نامحدود:
‏در کلیه دستگاه های اندرویدی ، تاریخچه تماس ها به تعداد 500 تماس نگهداری می شود و بیشتر از این تعداد نگهداری نمی شود. شاید برای شما نیز اتفاق افتاده که به شماره ای که مدتی قبل با آن تماس گرفته بودید نیاز پیدا بکنید ولی به علت گذشت زمان این شماره در تاریخچه تماس موجود نباشد ، با تلفن+ تاریخچه تماس های شما به صورت نامحدود نگهداری می گردد و در موقع لزوم می توانید به تمام شماره های ثبت شده دسترسی داشته باشید.
‏پشتیبانی از دو سیم کارت
‏امکان افزودن مخاطب جدید با تصویر و اطلاعات اضافی و ویرایش :
‏در این نرم افزار می توانید مخاطب جدید را با اختصاص دادن تصویر مخاطب و اطلاعات اضافی مثل آی دی شبکه های اجتماعی ، آدرس ، توضیحات اضافی ، تاریخ خاص و ... ذخیره نمایید و در زمان نیاز به راحتی اطلاعات مخاطب را ویرایش نمایید
‏تاریخ های شمسی
‏در تلفن+ تاریخ های تماس ها به صورت شمسی ثبت و نمایش داده می شود که برای کاربران ایرانی کاربردی است.
‏نمایش اطلاعات کامل برای هر تماس :
‏امکان رفتن به صفحات شبکه اجتماعی و پیام رسانهای مخاطب مستقیما از برنامه:
‏در زمان کلیک بر روی هر مخاطب ، علاوه بر امکانات معمول همچون تماس با مخاطب یا ارسال پیامک ، امکان رفتن به تلگرام و اینستاگرام و واتساپ مخاطب مستقیم از برنامه فراهم می باشد.
‏ذخیره آسان شماره های جدید:
‏شماره های ناشناس به راحتی تمام و در یک مرحله قابل ذخیره می باشد.
‏اشتراک گذاری آسان مخاطبین :
‏با کلیلک بر روی هر مخاطب ، دکمه اشتراک گذاری نیز ظاهر می گردد که امکان اشتراک گذاری شماره آن مخاطب را به راحتی فراهم میکند. همچنین امکان اشتراک گذاری شماره تعدادی از مخاطبین به صورت همزمان نیز فراهم می باشد.
‏جستجوی مخاطبین:
‏امکان جستجوی سریع و آسان مخاطبین، همانند نرم افزار تماس خود گوشی فراهم می باشد.
‏امکان افزودن یادآور:
‏در تلفن+ قادر خواهید بود برای هر مخاطب یک تاریخ خاص را تعیین کنید و در تاریخ تعیین شده نرم افزار بوسیله یادآور شمار را از مناسبت ذخیره شده برای مخاطب (مانند روز تولد و ...) آگاه خواهد نمود .
‏در صورت وجود هر گونه مشکل در برنامه،لطفا قبل از ثبت در نظرات از طریق ایمیل موجود در برنامه ما را مطلع بفرمایید تا رفع گردد.
‏اگر از نسخه قدیمی استفاده می کنید حتما به نسخه جدید به روز رسانی فرمایید.
‏کلید واژه ها : بلک لیست ، مسدود کننده تماس ، پشتیبان گیری ، بک آپ گیری ، شماره ، تلفن ، دفتر تلفن ، تماس ، مخاطبین
‏‏رفع مشکل فعالسازی گوشی های شیائومی

نظرات و امتیاز ها

۶۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر صادق نجاتی
١١ تیر ١٤٠٢

‏✗ کار نمیکنه کار نمیکنه همش خطا میزنه

میپسندم۰ نمیپسندم۲
عکس کاربر ابراهیم
٢٣ بهمن ١٤٠١

خیلی خوبی بود عین برمامه

میپسندم۳ نمیپسندم۰
عکس کاربر ۷۹۵۶۹۷
٢٦ تیر ١٤٠٢

خیلی خوب حتما نصب کنین👏😊😊

میپسندم۲ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده