استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
City Rescue Fire Truck Games

City Rescue Fire Truck Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۱۱
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۱.۵
تعداد نظرات۴
حجم۴۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Vinegar Games
‏‏ابرقهرمان آتش نشان! سوار کامیون نجات آتش نشان آمریکایی شوید، موتور آتش نشانی جهنمی و آژیرهای نجات شهری 911 را راه اندازی کنید تا مردم را به عنوان یک راننده ماشین آتش نشانی واقعی نجات دهید. بازی شبیه ساز مدرسه رانندگی کامیون آتش نشانی 911 را به عنوان خاموش کننده دود بازی کنید تا غیرنظامیان بی گناه را از آتش سوزی در شهر مدرن نجات دهید. آژیرهای ماشین آتش نشانی را روشن کنید و مانند یک امدادگر واقعی رانندگی کنید تا در بازی های آتش نشان شبیه ساز نجات 911 به نقطه آتش سوزی شهر مدرن برسید.

ویدئو معرفی بازی

‏تا به حال خواسته اید در جاده های سرسام آور یک راننده کامیون آتش نشان آمریکایی شوید؟ حالا می توانید! این وظیفه در شرایط اضطراری آتش سوزی است. شهروندان در داخل ساختمان ها گرفتار شده اند و در بازی 911 وضعیت نگران کننده است. در اینجا شانس شما برای نشان دادن شجاعت به عنوان یک خاموش کننده آتش و نجات دهنده نهایی است. نقش راننده کامیون آتش نشانی را برای خاموش کردن شعله های آتش بزرگتر در بازی پارکینگ کامیون های نجات بازی کنید. تبدیل به راننده نجات اضطراری آتش نشان شوید و در ایستگاه آتش نشانی برای نجات شهروندان بی گناه کار کنید. به ماموریت های شبیه ساز مدرسه رانندگی آتش نشان آمریکایی در مکان های چالش برانگیز اضطراری مانند پارکینگ چند طبقه، دبیرستان یا بیمارستان شهری بروید. در حالی که شبیه ساز نجات 911 را بازی می کنید، ماشین آتش نشانی را از پمپ بنزین سوخت بگیرید و در ساختمان آتش نشانی پارک کنید. عجله آمبولانس را تجربه کنید و به عنوان اولین امدادگر در بازی های آتش نشانی به نقاط تصادف رانندگی برسید. آژیر ماشین آتش نشانی را روشن کنید و وسیله نقلیه هیولا را برانید تا در بهترین شبیه ساز آتش نشان 2018 به خاموش کننده دود تبدیل شوید. ماشین های آتش نشانی را به عنوان بازی های آتش نشان ابرقهرمانی از ایستگاه آتش نشانی، گاراژ ماشین یا پارکینگ بیمارستان خارج کنید. شما با انجام بازی های شبیه ساز عجله آمبولانس 911 ناجی آتش نشان هستید. شغل آتش نشان خطرناک است زیرا رانندگی مدرسه رانندگی کامیون آتش نشانی در شبیه ساز نجات 911 آسان نیست. کامیون اطفای حریق را کنترل کنید تا مهارت های رانندگی و آتش نشانی فوق العاده را برای ماموریت نجات شهری 911 در اطراف سوپر شهر ارتقا دهید. مراقب باشید و با سوزاندن شعله های آتش گرفتار نشوید تا به آتش نشان های نهایی در آکادمی آتش نشان تبدیل شوید. شلنگ آتش نشانی را بگیرید، با ماشین آتش نشانی خود مسابقه دهید تا جان ها را نجات دهید و شجاعت یک راننده اضطراری آتش نشان واقعی را به نمایش بگذارید.
‏مدرسه رانندگی کامیون آتش نشانی Rescue یک بازی شبیه سازی رانندگی در سطح بعدی با گیم پلی بسیار چالش برانگیز است. اعتیادآورترین بازی های آتش نشان با ماشین های آتش نشانی بزرگ در رانندگی با ماشین اضطراری. آتش نشان های نهایی برای رفتن به سفر جاده ای نجات شهری 911 با شبیه ساز پارکینگ ماشین آتش نشانی مورد علاقه شما. به سرعت به محل تصادف اتومبیل در میدان پارکینگ چند طبقه برانید، کامیون نجات آتش نشان خود را پارک کنید و از شیلنگ آتش نشانی برای خاموش کردن آتش استفاده کنید. در برابر شعله های آتش مانند یک آتش نشان واقعی عمل کنید و به قهرمان نجات شهر 911 تبدیل شوید. در بازی شبیه ساز کامیون نجات 911 آتش خطرناک را در سراسر شهر فوق العاده فتح کنید. به عنوان ناجی آتش نشان آمریکایی موقعیت بگیرید و سوار 911 شبیه ساز کامیون نجات شهری 3D شوید.
‏911 Rescue Firefighter Simulator 3D 911 City Rescue ویژگی های بازی:
‏ماموریت های هیجان انگیز نجات آتش در موقعیت های اضطراری واقعی
‏آتش کامیون با شلنگ آب برای پاک کردن آتش و دود
‏در چندین سناریو شدید زندگی کنید: هر کدام با اثرات جالب خود
‏تجهیزات آتش نشانی مدرن در گیم پلی واقعی
‏کنترل های صاف برای شبیه ساز رانندگی بدون درز در محیطی عظیم
‏دود واقعی و شلنگ آتش نشانی برای آب با فیزیک واقعی
‏صداهای شگفت انگیز ماشین آتش نشانی و آژیرهای نجات برای تجربه بازی سه بعدی
‏رانندگی کامیون آتش نشان واقعی و ماجراجویی عجله شدید آمبولانس
‏‏ما ویژگی های جدید شگفت انگیزی را اضافه کرده ایم و گیم پلی به شدت بهبود یافته است:
‏*حالت جدید ROBOT HERO
‏*تغییر ربات و پرواز پهپادها در ماموریت های نجات
‏*معرفی سطوح SURPRISE*
‏*حالت شغلی جدید
‏ >- شاخ کامیون جدید
‏***به روز رسانی عمده***
‏همه ماموریت های جدید!
‏- وسایل نقلیه جدید اضافه شد
‏- کامیون آتش نشانی جدید و بهبودیافته
‏- محیط جهان باز بزرگتر و بهتر برای کاوش کنید
‏- در شهر مدرن رانندگی کنید و به شرایط اضطراری پاسخ دهید
‏- یک بازی کامل شبیه سازی آتش نشان

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مامان نفس
٤ بهمن ١٤٠١

افطزاحه

۰ ۰
samyar
١١ دی ١٣٩٩

خوب هست ولی وقتی می خوای بری ماموریت باید دقیقا همونجایی که گفته وایسی

۱۰ ۴
عرشيا
٤ تیر ١٣٩٩

بد بد

۱۲ ۱۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده