استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
American Fire Truck Simulator

American Fire Truck Simulator

نسخه۳.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۳۰
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۲.۷
تعداد نظرات۶
حجم۶۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Fazbro
‏‏City Fireighter Truck Driving Rescue Simulator 3D، آماده شوید تا در این شبیه ساز واقع گرایانه آتش نشانی به یک آتش نشان یا یک آتش نشان تبدیل شوید تا زندگی مردمی را که در شهر زندگی می کنند نجات دهید. شهر در شرایط اضطراری است، تیم امداد باید آماده پاسخگویی به موقع باشد. به عنوان یک آتش نشان ابرقهرمانی، باید وارد کامیون نجات آتش نشان آمریکایی شوید یا موتور آتش نشانی جهنمی را با آژیرهای نجات 911 راه اندازی کنید تا غیرنظامیان را به عنوان یک راننده ماشین آتش نشانی واقعی نجات دهید. این بهترین شانس برای تبدیل شدن به یک قهرمان در انجام کار خوب یا نجات جان بیگناهان از خطر در این بازی شبیه ساز نجات اضطراری است. وقتی مردم برای رسیدن به دفاتر امداد عجله دارند، به این معنی است که زمان نجات شهر با به حداقل رساندن زمان حمل و نقل، حرکت سریع با دست زدن به تجهیزات اطفای حریق فرا رسیده است.
‏اکنون بازی شبیه ساز مدرسه رانندگی کامیون آتش نشانی را بازی کنید، مهارت های راننده کامیون آتش نشانی را یاد بگیرید یا از آن استفاده کنید. یک خاموش کننده دود برای ایمنی جان مردم بی گناه از آتش سوزی در Emergency Rescue 3D. مانند یک امدادگر واقعی با روشن کردن آژیرهای ماشین آتش نشانی در بازی های آتش نشان شبیه ساز نجات شهر 911 به شهر مدرن برسید.
‏بهترین سطوح هیجان انگیز در بازی منتظر شما هستند. تماسی در دفتر امداد و نجات Fire Truck Simulator دریافت شده است، شخصی در کابین اتمسفر پوشیده از آتش گرفتار شده است، این وظیفه شماست که آتش را خاموش کنید. اتاق کنترل برقی پارک کودک با شعله های آتش شدید پوشیده شده است. بچه ها در نزدیکی آن بازی می کنند به آنجا بروید با خاموش کردن آتش اتاق کنترل در Fire Truck Simulator آنها را نجات دهید.
‏شبیه ساز مدرسه رانندگی کامیون آتش نشانی منتظر شخصی است که مهارت های مدیریت زمان را دارد در حالی که در خنده دارترین موقعیت ها در آتش نشان است. ماموریت های نجات
‏بیایید به هیجان‌انگیزترین ماموریت‌های سه بعدی امداد و نجات اضطراری با ماشین‌های آتش نشانی کاملاً مدل‌سازی شده برای خاموش کردن برخی از آتش‌ها بپریم. بسیاری از آتش سوزی ها باید خاموش شوند، بنابراین آتش سطل زباله و یک ساختمان اداری بزرگ را خاموش کنید، انتخاب با شماست که ابتدا باید انتخاب کنید.

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 👑محمد 👑
٣١ خرداد ١٤٠١

A

میپسندم۹ نمیپسندم۶
عکس کاربر محمد مهدی احمدی
١ اسفند ١٤٠٠

آوکچچچ

میپسندم۱۵ نمیپسندم۱۳
عکس کاربر خهتاتهخه
٢٨ آبان ١٤٠٠

'😠😠😠😠😠😠😠😠

میپسندم۱۹ نمیپسندم۲۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده