استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Fire Truck Rescue Simulator

Fire Truck Rescue Simulator

نسخه۱.۲۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۱۱
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۰
حجم۴۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Silly Spider
‏‏در این بازی واقعی آتش نشانی به راننده آتش نشانی نهایی تبدیل شوید! قبل از اینکه خیلی دیر شود ، اضطراری مانند آتش را تجربه می کنید که قبلاً هرگز ندیده اید برای خاموش کردن آتش سوزی. ماموریت های خود را برای نجات غیرنظامیان با نبرد با آتش سوزی در سراسر شهر انجام دهید! با رانندگی کامیون آتش نشانی یا سر پیاده شدن با شیلنگ آتش ، مناظر عظیم شهر را کشف کنید!

ویدئو معرفی بازی

‏شما مأموری هستید که به دنبالش بودیم! همانطور که سعی می کنید شهر را از فاجعه نجات دهید ، مهارت های آتش نشانی آزمایش خواهد شد! وظیفه شما این است که به پلیس برای خاموش کردن آتش و نجات غیرنظامیان کمک کنید! شما با آتش سوزی اتومبیل ، سوزاندن ساختمان ها و کمک به تصادفات فاجعه بار کامیون روبرو خواهید شد!
‏پلیس به کمک شما احتیاج دارد! در این بازی واقعی آتش نشانی به پلیس کمک کنید تا در برابر آتش سوزی مقابله کند و غیرنظامیان را نجات دهد! آموزش نجات آتش شما هر آنچه را که باید برای انجام وظیفه آتش سوزی بدانید به شما یاد می دهد اما صرفه جویی در روز برای شماست!
‏در مواقع اضطراری وظیفه شما وظیفه آتش نشانی برای نجات غیرنظامیانی است که در آتش سوزی گرفتار شده اند! در این شبیه ساز آتش نشانی کامیون خود را به محل آتش سوزی سوار می کنید ، با پا پیاده شوید و شیلنگ آتش را بگیرید و سپس آتش را خاموش کرده و روز را نجات می دهید!
‏این فقط یک بازی رانندگی نیست ، اما اگر از شبیه سازهای رانندگی با کامیون آتش سوزی لذت می برید ، پس از آن شما به فیزیک واقعی کامیون آتش نشانی و انتخاب کامیون ها برای استفاده علاقه مند خواهید بود! با وجود شرایط اضطراری در سراسر شهر وظیفه شماست که منتظر باشید تا وقتی که برای وظیفه آتش نشانی بعدی خود آماده هستید با پلیس تماس بگیرید!
‏این بازی شبیه سازی آتش به شما امکان می دهد تا مردم را از آتش سوزی ساختمان ها نجات دهید و در مواقع اضطراری به پلیس کمک کنید! همانطور که شما برای تبدیل شدن به حرفه ای نجات کامیون آتش نشانی ، به عنوان ماموریت های نجات کامل ، قفل کامیون های آتش نشانی جدید را باز کنید!
‏ویژگی های شبیه ساز نجات آتش نشانی کامیون:
‏- به عنوان آتش نشان آتش بزنید!
‏- یا کامیون آتش نشانی خود را رانده یا با شلنگ آتش سوزی را با پا پیاده کنید!
‏- فیزیک رانندگی کامیون واقع گرایانه!
‏- قفل چند کامیون آتش نشانی جدید به عنوان نجات غیرنظامیان از آتش سوزی!
‏- شهر شلوغ عظیم و پر از رانندگان دیگر!
‏- آژیرهای آتش نشانی واقعی!
‏- پشتیبانی از بازی با یک کنترلر!
‏- با تلفن / رایانه لوحی خود و یا در خانه با Android TV بازی کنید.
‏- مناسب برای بچه ها و بزرگسالان در هر سنی با کنترل های ساده برای درک!
‏آسان برای انتخاب و بازی فورا با سرگرم کننده و آسان برای درک کنترل! شما یک متخصص آتش نشانی خواهید بود که در زمان اضطراری باعث آتش سوزی در آتش اضطراب می شوید! همانطور که در اسرع وقت به صحنه می آیید مانند یک آتش نشان واقعی بازی کنید و شیلنگ آتش خود را مجهز کنید!
‏هنوز برای خط وظیفه آتش نشانی آماده نیستید؟ نگران نباشید که می توانید مأموریت های خود را رد کنید و فقط شهر را در محدوده وسایل آتش نشانی خود کشف کنید! اگر به دنبال شستشوی اتومبیل های دیگر با شلنگ آتش خود هستید و آنها را بشویید!
‏امروز به یک آتش نشان تبدیل شوید و مردم را از آتش سوزی در این شبیه ساز آتش نشانی رایگان نجات دهید! شبیه ساز نجات آتش نشانی کامیون برای بارگیری و بازی برای همیشه رایگان است! خدمات اضطراری منتظر کمک شما هستند! هم اکنون بارگیری کنید تا ماجراجویی کامیون حریق حماسه خود را آغاز کنید و شهر را از هرج و مرج نجات دهید!
‏‏جدید! ماشین‌های آتش‌نشانی کاملاً جدید را برای کمک به خاموش کردن آتش باز کنید!
‏ماموریت‌های هیجان‌انگیز جدید شما را به اطفای حریق به مناطق جدیدی در شهر می‌برد.
‏مکان‌های داخلی جدید مانند بانک‌های شهر، غذاخوری‌ها، دفاتر، پارکینگ‌ها و موارد دیگر را کاوش کنید!
‏ >UI ظاهر کاملاً جدیدی دارد و پیمایش آسان‌تر است.
‏رفع‌های جزئی اشکال پس‌زمینه.
‏بهبود عملکرد و پایداری بازی.

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر دانیال غفارلو
٢٠ فروردین ١٤٠٢

👍

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر آرتین
٨ دی ١٤٠١

😍😍😍😍😍🥺🥺😀😍😍🥺😀🥺😍🥺🥺

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر سید محمد امین فاضلی
٣٠ فروردین ١٤٠١

بازی عالی عالی

میپسندم۲ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده