استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Pepi Hospital 2: Flu Clinic

Pepi Hospital 2: Flu Clinic

نسخه۱.۹.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۲۴
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۷۰۵
حجم۱۱۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده Pepi Play
‏‏مرکز پزشکی مدرن را کشف و کاوش کنید و داستان های خود را به عنوان یک پزشک، بیمار یا دانشمند بسازید! با گیم پلی منحصر به فرد، یاد بگیرید که چگونه با واکسن، ماسک و ضدعفونی دست به روشی سرگرم کننده و تعاملی از عفونت جلوگیری کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏کلینیک آینده و ربات های زیبا
‏این بازی شما را به کلینیک آنفولانزای آینده می برد، جایی که با 7 ربات دوستدار کودک به عنوان پزشک و کادر پزشکی ملاقات خواهید کرد. این مرکز پزشکی مدرن مملو از جدیدترین فناوری‌های تعاملی در هر قسمت از ساختمان است تا بتوانید داستان‌های خود را بسازید: از آزمایشگاه باکتری‌ها تا آمبولانس هلیکوپتری، از لابی پر از بازی‌های کوچک تا آزمایشگاه علمی.
‏تجارب جدید بیمارستانی
‏همانند نسخه اول بیمارستان پپی، این کلینیک آنفولانزای آینده شما را تشویق می کند تا داستان های خود را بسازید و همچنین پر از طیف گسترده ای از فعالیت های جدید است: پزشک شوید و بیماران را با جدیدترین دستگاه های تعاملی درمان کنید و با واکسن های ضد ویروس از عفونت جلوگیری کنید. نقش یک دانشمند را بازی کنید و با استفاده از تجهیزات مختلف آزمایشگاهی با باکتری ها آزمایش کنید. یا نقش یک بیمار را بر عهده بگیرید و از ربات های شایان ستایش پپی مراقبت دریافت کنید.
‏گیم پلی تعاملی
‏ما مرکز پزشکی را با عناصر گیم پلی منحصر به فرد بارگذاری کردیم تا داستان های کلینیک آنفولانزای آینده شما را لذت بخش تر و فراموش نشدنی تر کنیم. هر اتاق دارای بخش‌های تعاملی متنوعی است که می‌توانید آن‌ها را کاوش کنید، از جمله صفحه‌نمایش‌های هوشمندی که می‌توانند به پزشکان در شناسایی نیازهای بیماران مختلف، تجهیزات آزمایشگاهی علوم مدرن برای آزمایش و یک صفحه نمایش مینی بازی در لابی کمک کنند.
‏EDUCATION FUN
‏این بازی در حالی که عناصر آموزشی را یکپارچه می کند، بازی و همکاری خانوادگی را تشویق می کند! به بچه ها بپیوندید تا ویژگی های هیجان انگیز مرکز پزشکی را کشف کنند، اکتشاف آنها را راهنمایی کنند و به آنها در یادگیری اطلاعات اساسی پزشکی در مورد شیوع بیماری ها، واکسن ها و اهمیت پیشگیری کمک کنند. در عین حال، به آن‌ها کمک کنید تا داستان‌هایی درباره شخصیت‌های مختلف بسازند، هدف دستگاه‌های پزشکی مختلف را توضیح دهند و دایره واژگان خود را گسترش دهند.
‏ویژگی های کلیدی:
‏• گیم پلی منحصر به فرد که عفونت های ویروسی را شبیه سازی می کند؛
‏• گرافیک های رنگارنگ و جذاب ارائه دهنده کلینیک آنفولانزای آینده؛
‏• بیش از 30 شخصیت شگفت انگیز: پزشکان، بیماران، روبات ها، و بازدیدکنندگان؛
‏• 7 دکتر روبات دوستانه که به درمان بیماران کمک می کنند و موارد دیگر؛
‏• آزمایش در آزمایشگاه علمی با باکتری های مختلف؛
‏• صفحه نمایش بازی های کوچک با 3 بازی لذت بخش؛
‏ • ده‌ها دستگاه، اقلام و ماشین‌های پزشکی را برای آزمایش کاوش کنید؛
‏• هلیکوپتر آمبولانس بیماران را به پشت بام بیمارستان می‌آورد؛
‏• درباره بهداشت بیاموزید: برای جلوگیری از آنفولانزا از مواد ضدعفونی‌کننده دست و ماسک استفاده کنید.
‏‏رفع اشکال کوچک.

نظرات و امتیاز ها

۷۰۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Khan
٣ روز پیش

‏✓ بچه گانه ‏✓ خوب است ‏✓ هنگ میکنه سلام بازی خوبی است پیشنهاد برای آنهایی می کنم که واسه چند روز بازی می‌کنند چون بعد مدتی بازی هنگ میکنه و خراب میکنه گوشی رو بازی زیاد خوبی نیست

میپسندم۳ نمیپسندم۲
عکس کاربر .....
٤ روز پیش

بنظ من از این بازی ها بسیار زیاد بسازید من که لذت بردم اگر برای گ‌وشی بعضی از شما دوستان نمیاید تهمت نزنید لطفاً ❤️ ممنونم ک به نظرات ما ها گوش نمیکنید🤣😜

میپسندم۲۹ نمیپسندم۱۱
عکس کاربر یگانه
٥ روز پیش

خوبه فقط خیلی بچه گانه هست و کسل کننده

میپسندم۳ نمیپسندم۹

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده