خانه برنامه امور مالی
فون پی

فون پی

پرداخت کرایه‌تاکسی

تعداد دانلود۳۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۲۱۴
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده فون پی
‏‏فون پی (Phonepay)‌ راحت‌ترین و مطمئن‌ترین راهکار پرداخت موبایلی آنلاین کرایه تاکسی
‏ فون پی‌ یک پلتفرم نرم‌افزاری برای تسهیل پرداخت‌های موبایلی آنلاین است. این اپلیکیشن می‌تواند جایگزین مناسبی برای روش‌های سنتی پرداخت خرد قلمداد شود. به عنوان نخستین حوزه تحت پوشش، با توجه به تفاهم به عمل آمده با سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران و تحت نظارت این سازمان، شما می‌توانید از طریق فون پی و تنها با اسکن کردن یک بارکد (QR-code) کرایه تاکسی خود را پرداخت نمایید.
‏ در این روش نیاز به پول خرد برای پرداخت کرایه تاکسی که یکی از مشکلات اصلی شهروندان و رانندگان تاکسی است حذف می‌شود.
‏ همچنین هر یک از کاربران علاوه بر دریافت گزارش کامل از پرداخت‌های خود در تاکسی‌ها، می‌تواند رقم دقیق کرایه مصوب هر خط را پرداخت کرده و تاریخچه پرداخت‌ها را در صورت نیاز پیگیری نماید.
‏ اعتبار شما در فون پی از طریق کارت‌های عضو سیستم شتاب به سادگی قابل شارژ می باشد .
‏ برای بالا بردن امنیت سیستم شما می توانید رمز ۴ رقمی و یا اثر انگشت خودتان را در نرم افزار در قسمت تنظیمات وارد نمایید . با این تنظیم , پرداخت تنها زمانی انجام می شود که شما یا رمز ۴ رقمی خود را در نرم افزار وارد نمایید و یا از اثر انگشت خود برای تایید پرداخت استفاده کنید .
‏ برای تماس با ما و ارایه هر گونه پ‍یشنهاد و یا انتقاد می‌توانید با ایمیل info@phonepay.ir در ارتباط باشید.
‏ نکته مهم: توجه داشته باشید که تراکنش‌های پرداخت شما روی سیستم فون پی شامل هیچگونه کارمزد یا مبلغ اضافه نیست و تمامی پرداخت‌ها از طریق فون‌پی کاملا رایگان است.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟