خانه برنامه کاربردی
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۵۲
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده محسن حیدریان
‏‏رانندگی در زندگی شلوغ شهری هر از گاهی مشکلاتی مثل جریمه شدن را برای همه ما به دنبال دارد. جریمه شدن یک طرف و پرداخت این خلافی‌ها هم یک طرف. استعلام خلافی و پیدا کردن راهی برای آسان برای پرداخت این خلافی‌ها یکی از دغدغه‌های زندگی ماست. اپلیکیشن خلافی پلاس اینجاست تا هر آنچه که درباره خلافی و عوارض شهری به آن نیاز دارید را یک جا در اختیار داشته باشید. در تمامی بخش‌هایی که نیاز به پرداخت خلافی یا عوارض داشته باشید امکان پرداخت آنلاین و آفلاین در اختیار شما قرار دارد.
‏خلافی پلاس در 6 دسته بندی مختلف آماده ارائه خدمات به شماست:
 • استعلام و پرداخت جرائم رانندگی
 • نمره منفی گواهینامه
 • تصادفات
 • استعلام معاینه فنی خودرو
 • عوارض آزادراهی و طرح ترافیک
 • شخص ثالث
 • کارت سوخت
  استعلام و پرداخت جرائم رانندگی
  در این بخش با وارد کردن شماره پشت کارت خودرو یا موتور خود می‌توانید جزئیات هر یک از جرائم رانندگی خود را به سادگی مشاهده کنید. امکان پرداخت آنلاین و آفلاین برای شما فراهم شده است تا در لحظه خلافی خود را پرداخت کنید. در بخش استعلام مبلغ کل جرائم رانندگی و تعداد کل جرائم و همچنین هر یک از جرائم به صورت جداگانه برای شما نمایش داده می‌شود.
  نمره منفی گواهینامه
  در بخش نمره منفی گواهینامه کافیست شماره گواهینامه خود را وارد کنید تا هم نمره منفی و هم تعداد تخلفات خود را مشاهده نمایید.
  تصادفات
  در این بخش در صورت ثبت تصادف در سیستم راهور می‌توانید آن را مشاهده کنید. کافیست شماره وی آی ان خودروی خود را در خلافی پلاس وارد کنید.
  استعلام معاینه فنی خودرو
  برای معاینه فنی خودروی خود نیز باید کد شناسایی خودرو خود را در اپلیکیشن وارد کنید تا تاریخ انقضا و وضعیت گواهی معاینه فنی خود را مشاهده نمایید.
  عوارض آزادراهی و طرح ترافیک
  در این بخش از اپلیکیشن خلافی پلاس نیز با وارد کردن شماره پلاک خودروی خود می‌توانید عوارض آزادراه و عوارض طرح ترافیک را مشاهده و پرداخت نمایید.
  شخص ثالت
  کد ملی و کد یکتای بیمه نامه خود را در این بخش وارد کنید تا جزئیات مربوط به بیمه شخص ثالث خودروی خود را مشاهده کنید.
  کارت سوخت
  با وارد کردن کد شناسایی خودروی خود یا همان وی آی ان می‌توانید به سادگی آخرین وضعیت کارت سوخت خود را در خلافی پلاس مشاهده کنید.
 • ‏‏رفع باگ های جزئی
  بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
  نصب

  با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

  ×

  مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟