استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۲.۲.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۵/۲۰
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۱۴۰
حجم۱۰۱۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Miniclip.com
‏‏به خدمه مارشال فضایی جنجالی در آخرین ماجراجویی آنها در فضا بپیوندید. آن چکمه ها را ببندید، آماده شوید و برای شکار کلاهبرداران فضایی آماده شوید!
‏این یک بازی اکشن داستان محور با تاکید بر مخفی کاری و مبارزه تاکتیکی است. این داستان عجیب و غریب از پیش درآمدها را ادامه می دهد، اما برای لذت بردن از آن نیازی به دانش قبلی ندارید.

ویدئو معرفی بازی

‏قبل از خرید امتحان کنید
‏قبل از اینکه تصمیم بگیرید آیا این دو سطح را به صورت رایگان امتحان کنید. برای شما. ما یک استودیوی مستقل کوچک هستیم که این بازی را توسعه می‌دهیم و باید آن را در یک فصل منتشر کنیم. هر فصل به طور جداگانه فروخته می شود، اما هیچ خرید درون برنامه ای دیگری وجود نخواهد داشت. امیدواریم از بازی لذت ببرید!
‏مبارزه تاکتیکی
‏از محیط به نفع خود استفاده کنید. با پوشش دادن از حملات جلوگیری کنید. برای بهره وری بیشتر، دشمنان را کنار بگذارید، اما خودتان از پهلو گرفتن خودداری کنید! از ابزارهای تجارت برای به دست آوردن مزیت استفاده کنید - حواس‌پرتی، نارنجک‌های دودزا، ضربه‌های ناگهانی، تله‌ها و موارد دیگر...
‏STEALTH
‏رویکرد خود را با دقت انتخاب کنید. برخی می گویند دویدن در نزاع، آتش زدن اسلحه ها، همیشه راه حل نیست. از عوامل حواس پرتی برای جدا کردن حریفان استفاده کنید. برای کاهش مخفیانه تعداد دشمن، از سلاح‌های مخفیانه و خاموش استفاده کنید. برجک های تفنگ را هک کنید تا به اربابان خود بپردازید. گروه های مختلف دشمن را با هم فریب دهید و به آنها اجازه دهید با یکدیگر بجنگند.
‏LOAD-OUT & GEAR
‏انتخاب load-out بخش بزرگی از تاکتیک های شما است. علاوه بر زره‌های بدن و نارنجک‌ها، می‌توانید یک سلاح دو دستی و یک سلاح تک‌دست حمل کنید - و چیزی برای همه وجود دارد. بزرگ‌ها، کوچک‌ها، آن‌هایی که با صدای بلند، ساکت‌شده‌ها، آن‌هایی که درخشنده هستند، آن‌هایی که پرشور هستند و بیشتر.
Minor fixes and tweaks.

نظرات و امتیاز ها

۱۴۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر MEHRSHAD
٤ روز پیش

دوستان این بازیو نریزید برید تو گوگل اسم بازیو برای دانلود بزنید و از وبسایت های سانویه دانلودش کنید اما هر کدوم و که دیدید نریزید چون ممکنه بعزیاش و گوشیتون بالا نیاد پس نسخه مودشو بریزید

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر پارسا
٢ شهریور ١٤٠٢

دو مرحله بیشتر نداره خواهش میکنم پاسخ بدین

میپسندم۷ نمیپسندم۷
عکس کاربر amin oveic
٢٣ مرداد ١٤٠٢

‏✓ بهترین بازی در سبک اکشن تthird person ‏✗ ندارد کسایی که تا مرحله دو دارن باید بازی پاک کنن نسخه مود رو از گوگل دانلود کنید

میپسندم۵ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده