استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۰.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۱/۳۰
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۹۹
حجم۶۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده PIXOWL INC.
‏‏هالووین را با به‌روزرسانی‌های زمان محدود ما جشن بگیرید
‏R.L. هیولاهای 'Goosebumps' استین آمده اند تا تلفن شما را وحشت زده کنند! شما انتخاب می کنید که به Slappy the Dummy در این شبیه ساز ساخت وحشتناک بپیوندید یا با آن مبارزه کنید! در Goosebumps HorrorTown، می‌توانید شهری وحشتناک و پر از رمز و راز بسازید و آن را با هیولاهای مرده ترسناک سری کتاب‌های ترسناک پر کنید. ترسناک ترین و دیوانه ترین شرورها در انتظار شما هستند: آیا به اندازه کافی شجاع هستید که با وحشت وحشتناک خود روبرو شوید؟

ویدئو معرفی بازی

‏این بازی دارای محتوای اصلی است که طرفداران Goosebumps را وحشت زده و خوشحال می کند، با انیمیشن ها و ماموریت هایی برای انسان ها و هیولاها در این بازی. شهرساز هرچه تجربه بیشتری کسب کنید، محتوای جدید بیشتری را باز می‌کنید، از جمله موجودات خونین یا ساختمان‌های ترسناک برای به دست آوردن منابع جدید. شهر خود را رشد دهید و ماجراهای جدید بسیار سرگرم کننده را کشف کنید! موجودات شیطانی را که انگار هالووین پر از این ویلا می‌کنند را از ایجاد بدترین خرابی‌ها متوقف کنید و زنده بمانید!
‏مراقب باشید... شما طرف خود را انتخاب کنید!
‏ - به عنوان انسان بازی کنید: می توانید از هیولاها جاسوسی کنید تا بفهمید در شهر آنها چه می گذرد. منابع را جمع آوری کنید، مناطق امن بسازید، فعالیت هیولاها را بررسی کنید و نقشه را کشف کنید تا قفل مناطق و ماجراجویی های جدید را باز کنید! از خود در برابر هیولاها دفاع کنید و برای زنده ماندن پنهان شوید! بهترین استراتژی را برای جلوگیری از شناسایی پیدا کنید! همسایه شما به کمک شما نیاز دارد تا محیط اطراف را از زامبی ها و ارواح پاک کند!
‏ - به عنوان هیولا بازی کنید: یک جوخه ترسناک از موجودات شوم جمع آوری کنید و مردم شهر را به وحشت بیاندازید! تاریک ترین کابوس های خود را در این شبیه سازی زنده کنید. شما می توانید انسان ها را برای به دست آوردن مواد بترسانید و هیولاهای Goosebumps و جانوران شیطانی جدید اضافه کنید. می توانید در سایه ها پنهان شوید یا در خیابان ها انسان ها را دنبال کنید!
‏ویژگی های کلیدی برای این ماجراجویی ترسناک
‏ - شهر وحشت را بسازید و مدیریت کنید! مرگ این شبیه ساز را احاطه کرده است: در این جنون ترسناک از ترس نمرده!
‏ - شهر خود را بالا ببرید و آن را با ساخت و سازهای جن زده، انسان های وحشت زده و ارواح محکوم شده از جهنم پر کنید!
‏ - مجموعه کاملی از هیولاهای Goosebumps ایجاد کنید. : شما می توانید از بین موجودات بسیار متنوعی انتخاب کنید، از جهش یافته های وحشتناک و خون آشام های ترسناک گرفته تا جانوران وحشتناک و اسکلت های وحشتناک! وحشتناک ترین مجموعه جانوران را دریافت کنید!
‏ - بیش از 100 شخصیت قابل بازی! مومیایی بدی که از مقبره‌اش بیرون می‌آید، یک شبح خونین در جستجوی انتقام یا یک آدمک شیطانی که محله را نفرین می‌کند!
‏ - اقلام جدید را بسازید و بفروشید! قبل از اینکه به مقبره ختم شوید، تاریک ترین اسرار این شهر وحشتناک را آشکار کنید!
‏ - انسان ها را برای جمع آوری مواد خاص بترسانید! عذاب هیولا را در سراسر بزرگترین شهر وحشت پر از جانوران وحشتناک پخش کنید!
‏ - در این شبیه ساز ساخت و ساز و بقا از گرگ، زامبی ها یا ارواح فرار کنید! آیا می‌توانید از یک شب وحشتناک دیگر جان سالم به در ببرید یا فقط به آنها اجازه می‌دهید شما را بگیرند؟
‏آماده‌اید تا با وحشت و اسرار وحشتناک Goosebumps روبرو شوید؟ ترس‌های خود را در حالی که به ساختن در این شبیه‌ساز وحشت بی‌پایان ادامه می‌دهید، بکشید!
‏برای ورود به این شهر ترسناک محکوم و جن زده، همین امروز دانلود کنید...اگر جرات دارید.
‏™ & © Scholastic Inc. SCHOLASTIC، Goosebumps و لوگوهای مرتبط علائم تجاری Scholastic Inc هستند. کلیه حقوق محفوظ است
‏‏برای جشن گرفتن ولنتاین دوست داشتنی به Horrortown بیایید، عشق و مو در هواست، بیایید و داستان جدید عشق را که مخصوص گرگ ها ساخته شده است، تجربه کنید. وحشت را با گروه گرگینه ها و زوزه های آنها احساس کنید. اگر خوش شانس باشید شاید هیولای خود را ملاقات کنید!

نظرات و امتیاز ها

۹۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر صدرا
٢٣ خرداد ١٤٠٣

‏✓ تیتراژ ‏✗ باز نمیشه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر 啊有三哦1哦1
٢٢ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✗ افتضاههه افتضاحه فقط افتضاح اعصابمو خرد کرد

میپسندم۱۱ نمیپسندم۱۰
عکس کاربر ۶۸۰۱۳۳
٣ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✓ ترساندن مردم ‏✓ گذاشتن هیولا ‏✗ هیچی عالی بود

میپسندم۱۲ نمیپسندم۹

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده