خانه بازی شبیه سازی
Snoopy's Town Tale - City Building Simulator

Snoopy's Town Tale - City Building Simulator

' اسنوپی بادام زمینی

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۲۱
حجم۷۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده PIXOWL INC.
‏‏Peanuts: Snoopy's Town Tale یک بازی شبیه سازی از استودیوی معروف بازیسازی Activision Publishing Inc. می باشد. Peanuts: Snoopy's Town Tale بر اساس انیمیشنی با نام The Peanuts Movie که در سال 2015 تولید شد و به محبوبیت بالایی نیز دست یافت درست شده است. اسنوپی ، چارلی براون و بقیه اعضای گروه بادام زمینی را برای ساخت شهر جدید و کاوش در آن به کار گیرید و یک ماجراجویی پر از لذت و تخیل را رقم بزنید. توجه داشته باشید که این بازی آنلاین بوده و برای انجام آن اتصال به اینترنت ضروری است.
‏برخی از ویژگی های بازی Peanuts: Snoopy's Town Tale اندروید :
‏✤ کسب آیتم های جدید و باز کردن سطوح بازی از طریق انجام ماموریت ها جدید و مهیج
‏✤ ساخت شهر اسنوپی : ساخت و کشف مکان های نمادین از کمیک استریپ، از جمله خانه چارلی براون، زمین بیس بال ، سرسره و ...
‏✤ تعامل با شخصیت های مورد علاقه شما: جمع آوری تمام از شخصیت های مورد علاقه خود از اعضای تیم بادام زمینی گیم پلی از جمله چارلی براون، لوسی، لینوس، شرودر، پتی و بسیاری دیگر
Valentine's Day brings love, hearts, and... someone wants to dance with Charlie Brown! Can newcomer Emily end Charlie Brown's loneliness by being his dance partner? Find out in this new update!

WHAT'S NEW?

NEW CONTENT!
– 1 New Character: Emily, Charlie Brown’s dance partner! 
– 19 New Buildings!
– 7 New Items
– 16 New Animations
– 10 New Outfits
– 4 mini events!
– 26 New Quests!
– 1 New Level!
– 2 New Zones!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟