استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Gangsters Auto Theft Mafia Crime Simulator

Gangsters Auto Theft Mafia Crime Simulator

نسخه۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۱/۲۲
تعداد دانلود۱۳ هزار
حجم۳۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Adventure Games Studios 2020
‏‏این بازی چالش برانگیز Gangsters Auto Theft Mafia Crime Simulator 2018 را بازی کنید تا با اکشن و ماجراجویی، حال و هوای خود را تسریع کنید. از ماموریت های جرم و جنایت بزرگ در محیط ایالت جنایی لذت ببرید. این یک بازی ماشین اتومبیل بزرگ برای تمرین جنون خود برای بازی قهرمان گانگستری در این شهر مافیایی غیراخلاقی است.
‏مثل یک تفنگدار شلیک کنید و از خود در برابر اراذل و اوباش خیابانی وحشی شهر محافظت کنید. از دشمنان حقه باز و جنایت های خیابانی که می توانند حواس شما را از ماموریت هایتان منحرف کنند دوری کنید. شما یک مبارز قهرمان جنایتکار انفرادی هستید که اینجاست تا جلوی فعالیت های جنایتکارانه را در این شهر بدنام گانگستری میامی بگیرد. از ذهن هشیار برای مبارزه با دشمنان بی رحم اطراف خود استفاده کنید.
‏شما تمام کنترل ها و سلاح های مدرن را برای برنده شدن در این پیروزی به دست خواهید آورد. با ماموریت‌های مختلف 3 بعدی جنگی، تیراندازی، رانندگی وسیله نقلیه و بسیاری موارد دیگر مانند هلیکوپترهایی که در مقرون به صرفه عمل می‌کنند، خود را تنظیم کنید. دستورالعمل های روی نقشه را دنبال کنید و تمام پول نقد را جمع آوری کنید تا به راحتی از طریق این کار حرکت کنید.
‏وقت آن است که در یک محیط واقعی شهر جنایی میامی بازی کنید. این یک بازی بدلکاری است که در آن باید خود را به عنوان یک قهرمان افسانه ای در هیجانات زندگی روزمره و نقض قوانین میامی ثابت کنید. این بهترین بازی جهان باز است که در آن مهارت ها و استعدادهای قهرمانانه خود را آزادانه نشان خواهید داد. جنایت گانگستری را فوراً متوقف کنید و به جهان نشان دهید که شما یک مرد شگفت انگیز زیرزمینی هستید. ماموریت مورد علاقه خود را بازی کنید و مهارت های مخفیانه ای را نشان دهید که برای تبدیل شدن به یک پادشاه دزدی لازم است.
‏جرایم خیابانی روز به روز در حال افزایش است، بنابراین زمان مبارزه با گروه های جنایتکار به عنوان یک قهرمان گانگستری نترس فرا رسیده است. شما در قبال فعالیت های مجرمانه خود پاسخگو نیستید زیرا به خاطر حسن نیت خود برای مردم عادی برای حفظ آرامش در شهر بزرگ مشهور هستید. این فرصتی است که اسلحه مورد علاقه خود را انتخاب و پر کنید و آستین های خود را بالا بزنید تا به سارقین شهر شلیک کنید و مردم شهر را نابود کنند. برای انتقام با جنایتکاران دیگر بجنگید و به یک قهرمان قدرتمند گانگستری این میدان نبرد تبدیل شوید.

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده