خانه بازی شبیه سازی
تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۳۹۷
حجم۸۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Plarium Global Ltd
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏راهِ خود را از دلِ این بازیِ نقش‌آفرینیِ دارایِ جلوه‌های دیداریِ خیره‌کننده به قهرمانیِ در 16 بخشِ قابل بازی درنوردید.
‏ برای نجاتِ دنیای تلریا شما می‌بایست افسانه‌ای‌ترین جنجگویان را از نیروهای روشنایی و تاریکی گردِ هم آورید. شما باید آن‌ها را تمرین دهید تا بتوانند به همراهِ هم بجنگند، آن‌ها را به سلاح مجهز کنید و بهترین گروه یورش را بسازید.
‏ ویژگی‌ها:
‏ قهرمانانِ قدرتمند را گرد هم آورید:
‏ صدها جنگاور را از 16 بخش مختلف گرد آورید. تیم‌های بالانس شده از امتیازآوران، حیوان‌شوندگان، ارواح، شوالیه‌ها، الف‌ها و انواع دیگر را سرِهم کنید تا دشمنان را شکست دهید.
‏ در نبردِ غول‌های افسانه‌ای شرکت کنید:
‏ ده‌ها غول را برای غارت کردن و جوایز ویژه شکست دهید.
‏ صحنه‌ی نبرد رو در رو:
‏ با سایر بازیکنان سرشاخ شوید و تجهیزات مختلف را قفل‌گشایی کنید و رنکینگِ خود را بهبود ببخشید. دو تیم واردِ میدان مبارزه می‌شوند و تنها یکی خارج می‌شود.
‏ هنرِ زیبای گرافیکِ سه‌بُعدی:
‏ قهرمانانِ سه بُعدیِ زیبا دارای جزئیاتِ خیره‌کننده. شاهدِ نبردِ آن‌ها در محیطی عریض با هزاران مهارت و انیمیشن زیبا باشید.
‏ -سنگرِ خود را ارتقاء دهید و مدیریت کنید
‏ دژ اختصاصیِ خود را ارتقاء دهید و همه چیز را مدیریت کنید، قهرمانان را پرورش دهید و آن‌ها را برای نبرد آماده کنید.
‏ بازیِ عمیقاً استراتژیکی:
‏ شما باید تصمیماتِ سخت بگیرید و قهرمانان خود را به ابزارِ قدرتمند مسلح کنید تا برای انجام مأموریت‌ها آماده باشند. آن‌ها را رتبه‌بندی کنید تا مهارت‌های ویژه آنان را تحت نظر داشته باشید.
‏ نقشه‌ی بزرگ کمپین:
‏ یک فانتزیِ تاریکِ حماسی را در 13 لوکیشنِ بی‌نظیر تجربه کنید. سرزمین‌هایی با داستان‌های صداگذاری شده.
New in 4.40.3:

CHANGES, FIXES, IMPROVEMENTS:
- Added x10 Summon option for Void Shards.
- Players can now view Clan Boss difficulty and Clan Boss Chest info without joining a Clan.
- Changed Artifact and Accessory selling flow. After tapping Sell, you must now select the Gear you want to sell from scratch.
- Various game enhancements.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟