استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۰.۲۴.۱۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۲۴
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۹۹
حجم۱.۱ گیگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده FARLIGHT
‏‏Call of Dragons یک بازی فتح فانتزی MMO از سازندگان Rise of Kingdoms است که یک تجربه جنگی استراتژیک باورنکردنی را ارائه می دهد:
‏1) سیستم مبارزه کاملاً جدید Behemoth: در کنار متحدان خود بجنگید تا غول های قدرتمند را شکست دهید، سپس احضار کنید. آنها در نبردهای PvP به عنوان سلاح مخفی شما!

ویدئو معرفی بازی

‏2) آزادی برای مبارزه: از زمین های واقعاً سه بعدی برای ایجاد استراتژی خود استفاده کنید، لژیون های پرواز را برای عبور از کوه ها و رودخانه ها فرماندهی کنید، و مهارت های رزمی قدرتمندی را برای رهبری متحدان خود آزاد کنید. به پیروزی در جنگ های فانتزی در مقیاس عظیم!
‏3) یک دنیای فانتزی همهجانبه: دوشیزگان الف، اورک های قدرتمند، جادوگران قدرتمند فراست، و قهرمانان جادویی بی شمار دیگر را به خدمت بگیرید. به درخت شب تاب عرفانی، مناره های یخ زده دلهره آور، و دیگر شگفتی های خارق العاده سفر کنید و از دنیای فانتزی وسیعی لذت ببرید که تا به حال ندیده اید.
‏ویژگی های بازی:
‏▶▶
‏ b>شکار و رام کردن بهموت ها ◀◀
‏سرزمین تاماریس مملو از بهموت ها است—جانوران باستانی غول پیکر مانند هیدراها، صخره های تندر، و اژدهایان قدرتمند و وحشتناک. شانه به شانه متحدان خود بایستید تا آنها را به پاشنه بیاورید، سپس آنها را آموزش دهید تا به سلاح مخفی شما تبدیل شوند. سپس، در ساعت نیاز خود، Behemoths را مستقر کنید تا دشمنان خود را درهم بشکنند!
‏▶▶ واحدهای درمان رایگان ◀◀
‏واحدهای زخمی را می توان به طور خودکار بدون مصرف هیچ منبعی بهبود بخشید. به جنگ بپردازید، بازیکنان دیگر را به چالش بکشید و تا دلتان بخواهد بجنگید! بدون نگرانی در مورد ذخایر خود از هیجان میدان نبرد لذت ببرید. مسیر شما برای فتح اکنون آغاز می شود!
‏▶▶ موجودات خارق العاده بی شمار ◀◀
‏سرزمین تاماریس مملو از نژادهای خارق العاده است: الف های نجیب، اورک های توانا، ساتیره های زیرک، ترانت های خردمند، عقاب های جنگلی باشکوه و آسمان های ماورایی. هر کدام از این نژادها می توانند به نیروهای شما بپیوندند و آنها را به پیروزی برسانند. در همین حال، هیدراها، خرس‌های غول‌پیکر، تاندر راک‌ها و دیگر موجودات ترسناک در کمین هستند...
‏▶▶ مهارت‌های قهرمان قدرتمند ◀◀
‏قهرمانان توانا را برای رهبری نیروهای خود اختصاص دهید، و آنها را آموزش دهید تا از توانایی های قدرتمندی استفاده کنند که به آنها امکان می دهد نامرئی شوند، در یک لحظه در سراسر میدان نبرد حمله کنند یا حملات ویرانگر AoE را انجام دهند! بر میدان نبرد مسلط شوید، سپس در یک لحظه حساس ضربه بزنید تا جریان نبرد را تغییر دهید و ادعای پیروزی کنید!
‏▶▶ زمین سه بعدی و لشکرهای پرواز ◀◀
‏از ثروتمندان و زمین های سه بعدی متنوع برای انجام حملات سریع، دفاع از موقعیت خود و انجام حملات هوایی برای درهم شکستن دشمن با استراتژی. لژیون های پرنده را در میان دره ها، بیابان ها، رودخانه ها و کوه ها مستقر کنید تا ضربه ای ویرانگر وارد کنید!
‏▶▶ بسط، بهره برداری، کاوش، و نابود کردن ◀◀
‏شکوفایی پادشاهی در دستان شماست ساختمان‌ها و فن‌آوری‌ها را ارتقا دهید، نیروها را آموزش دهید، منابع را جمع‌آوری کنید، قلمرو خود را گسترش دهید و ثابت کنید که شایسته حکومت بر تاماریس هستید!
‏▶▶ هر واحد مهم است ◀◀
‏به عنوان مبارزه کنید یک تیم! فرقی نمی‌کند خطوط مقدم را شارژ کنید، جاده‌های حیاتی را حفظ کنید، یا موانع دفاعی بسازید، همه می‌توانند نقش خود را در اداره میدان جنگ مانند یک ماشین روغن‌کاری شده ایفا کنند—پیروزی شما به آن بستگی دارد.
‏پشتیبانی
‏اگر در طول بازی با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید بازخورد خود را از طریق مرکز خدمات مشتری درون بازی برای ما ارسال کنید.
‏ایمیل خدمات مشتری: callofdragons-service@farlightgames.com
‏سایت رسمی: callofdragons.farlightgames. com
‏فیس بوک: https://www.facebook.com/callofdragons
‏یوتیوب: https://www.youtube.com/channel/UCMTqr8lzoTFO_NtPURyPThw
‏Discord: https://discord.gg/Pub3fg535h< br>
‏خط مشی رازداری: https://www.farlightgames.com/privacy
‏شرایط خدمات: https://www.farlightgames.com/termsofservice
‏‏1. فصل B2 'Frozen Fury' در راه است!
‏2. مسیر هموارتر به سوی رفاه
‏3. یک تجربه رزمی حتی غنی تر!
‏4. یک سیستم اتحاد بهبود یافته
‏5. سایر بهبودها

نظرات و امتیاز ها

۹۹ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر mr.lonly
١٤ فروردین ١٤٠٣

‏✓ بد نبود ‏✗ خیلی زیاده از کجا بگم اصلا اون چیزی که تو تریلرش نشون میده نیست یه بازی استراتژی معمولیه

میپسندم۱ نمیپسندم۲
عکس کاربر خیلی خفن هطا هکر هم داره
١١ فروردین ١٤٠٣

‏✓ چطوری میاره بالا🤬🤬💀🖤

میپسندم۱ نمیپسندم۵
عکس کاربر محمد مهاجر
٦ اسفند ١٤٠٢

اتحاد ایرانی نبود؟

میپسندم۱۳ نمیپسندم۱۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی‌های استراتژی

دفاع از قلمرو

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده