استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۸.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۱/۲۴
تعداد دانلود۲۳ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۶۹
حجم۲۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده tmaxco.store
‏‏آیا زندگی در شهر شما را خسته کرده است ؟
‏آیا سر و صدای ماشین باعث ناراحتی شما می شود ؟
‏منتظر چی هستی ؟ اجازه دهید فرار کنم از سر و صدای زندگی در شهر ! زمین کشاورزی صلح آمیز را وارد کنید و از سرگرمی لذت ببرید ! بسیاری از چیز های شگفت انگیز در انتظار شما هستند تا در dream farm کشف کنید !

ویدئو معرفی بازی

‏ویژگی های اصلی :
‏+ کشت : با بیش از ۲۰ نوع گیاهان ، به تدریج در هر سطح باز خواهد شد هرگز شما را در مورد گیاهان بعدی و چیز های جالب آنها را یه شما کنجکاو .
‏+ دام : مدیریت مزرعه تنها خواهد بود ؟ هنگامی که آن به مزرعه رویایی آمد ، اشتباه می کردید . با بسیاری از حیوانات خانگی از همه نوع ، صداهای خنده دار و زیبا از عشق خود به شما خواهد شد ذوب ، هرگز لحظه ای را ترک نکنید . تعداد حیوانات خانگی چقدر است ؟ شرط می بندم که شگفت زده نخواهی شد .
‏+ کارخانه : یک مزرعه مدرن است که می توانید هر چیزی که می تواند تولید کند ! چگونه می خواهید مزرعه خود را رشد دهید ؟ آیا کشور تولید کننده شیرینی سازی و نانوایی آسیا است ؟ یک مزرعه معروف در زمینه شیر خالص اروپا باشید ... و توسعه زیادی از مزرعه بستگی به انتخاب شما دارد !
‏منابع طبیعی : یکی از مزایایی که dream farm را به مزارع دیگر به ارمغان می آورد ، منابع طبیعی است . آنها را از دست ندهید ، این منابع رفاه مزرعه را تعیین می کند به یاد داشته باشید یک چیز برای محافظت از طبیعت است ، بیش از حد سو استفاده کنید .
‏همه چیز پس از یک کلیک شما خواهد بود یک زندگی آرام در مزرعه مانند سبزیجات ، درختان میوه گاو شیری ، برش پشم گوسفند را امتحان کنید !
‏مزرعه خود را به یک مزرعه در رویاها بسازید .
+new game play

نظرات و امتیاز ها

۶۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر زهرا
٢٨ اسفند ١٤٠٢

بازی خوبی است ولی نمیدونم که چتوری مزرعه داری کنم

میپسندم۲ نمیپسندم۲
عکس کاربر فاطمه
١٧ بهمن ١٤٠٢

دوستم اگه نمی دونی از کجا پول در بیاری نگو

میپسندم۵ نمیپسندم۰
عکس کاربر jggt6
٢٨ دی ١٤٠٢

خوبه بازیش وای چطوری پول الماس جمع کنم

میپسندم۳ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده