استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی رانندگی
Motorsport Manager Mobile 3

Motorsport Manager Mobile 3

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۰/۱۰
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۲۷
حجم۲۷۴ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Playsport Games
‏‏بازی motorsport manager mobile 3 یک بازی در دمو و مود استراتژی است که سومین نسخه از سری بازی های motorsport manager میباشد و به جز این بازی ، بازی دیگری به نام motorsport onlion که به طور انلاین میباشد نیز در مایکت موجود است.

ویدئو معرفی بازی

‏این بازی دارای کیفیت بالایی میباشد به طوری که میتوان به طور ۳۶۰ درجه پیست و ماشین هارا مشاهده کرد و شما در بازی باید بتوانید شرکت اتوموبیل رانی خود را بهتر و بهتر کنید تا بتوانید در مسابقات برنده شوید.
‏بازی دارای آپشن های زیادی نزیر ارتقای ماشین ها ، خرید راننده جدید ، آموزش راننده های جوان و شخصی سازی ماشین و شخصی سازی ملیت و چهره صاب شرکت میباشد.
‏این بازی بسیار پیچیده میباشد به طوری که خیلی ها از آن سر در نمی آورند ، در بازی شما باید بدانید چه نوع لاستیک ، چه مقدار مصرف سوخت ، چه مقدار فشار به ماشین و لاستیک بیاورید تا بتوانید ماشین را در پیست نگهدارید .
‏بازی استراتیژیک motorsport manager 3 یک بازی است که دارای پیچیدگی های عجیبی است و شما باید در بازی تصمیم بگیرید چه راننده ای چه ماشینی را در اختیارش قرار دهید و چه لاستیکی در میابقه برایش انتخاب کنید . این بازی به دلیل محبوبیت نسخه های قبلی خود که هر کدام در سال انتشار خود بهترین بازی سال انتخاب شده بودنند ، توانسته طرفتاران زیادی را از سال های قبل به خود جزب کند.
‏این بازی بسیار شبیح به مسابقات فرمول یک ساخته شده به طوری که حتی آب و هوای منطقه پیست هم به همان صورت هست ، اما تفاوت فاحشی که این بازی با رقابت های واقعی فرمول یک دارد در راننده هاست ، بازی از راننده های واقعی استفاده نکرده و خود شرکت راننده های را برای بازی طراحی شخصیت کرده .
‏بازی دارای ۶ نوع رقابت میباشد که شما از پایه شروع میکنید و با هر بار قهرمانی در یک دوره میتوانید یا به سطح بعدی بروید یا در همان سطح بمانید .
‏در بازی شما باید مرافب باشید تا ور شکست نشوید چون این بازی مقداری شبیه به باری های سرمایه گذاری است.
‏و در بازی علاوه بر مود فرمول یک ، رقابت های GT و فرمول برقی یا GET میباشد .
‏خب امیدوارم این بازی چالشی برای شما باشد.
‏ خدانگهدار
WHAT'S NEW - Bug fixes and optimisations.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده