استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها رانندگی
Camper Van Beach Resort

Camper Van Beach Resort

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۵.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۱۶
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۸
حجم۱۶۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Play With Games
‏‏زمان تعطیلات و زمان برای رسیدن به حقیقت است ! سوار خودروی camper شوید ، caravan را آماده کنید، مینی‌بوس خود را واکس بزنید و برای مسابقه اسب‌دوانی و مسابقه پر از آفتاب و شادی آماده شوید ! حال با ۵ اتومبیل جدید و ۲۵ ماموریت جدید به روز می‌شود !

ویدئو معرفی بازی

‏ویژگی‌ها :
‏محیطی زیبا ، شکار چشم ، مناطق آفتابی
‏۱۵ ماشین منحصر به فرد ( ۵ برند جدید ) ) - هر کدام یک تجربه رانندگی متفاوت را ارائه می‌کنند !
‏ترافیک REALISTIC - مراقب باشید که وسیله نقلیه بزرگی که در حال رانندگی هستید را از بین نبرید .
‏' PRO MISSIONS ' ( PRO MISSIONS ) قصد دارد برای پیشرفت شما یک مبارزه بزرگ و بزرگ انجام دهد و برای پیشرفت تان پول بازی کند .
‏از خانه خود بیرون شوید و بزرگ‌ترین ماجراجویی را آغاز کنید . پنج ماشین جدید جدید را در آخرین به‌هنگام‌سازی کشف کرده و آن‌ها را در ۲۵ ماموریت جدید و هیجان‌انگیز در نظر بگیرید !
‏تفریحگاه ساحل وان Van چندین ماشین مختلف دارد که هر کدام برای تعطیلات آخر هفته و نیز کمپینگ بلند مدت مناسب هستند . آن‌ها را مسابقه دهید ، آن‌ها را پارک کنید، آن‌ها را در محیط‌های مسابقه واقع گرایانه بدانید ! آیا می‌توانید آن‌ها را با سرعت ، سبک و دقت مورد نیاز هدایت کنید ؟ اگر می‌خواهید در آفتاب وقت خود را به دست آورید ، باید بهترین کار خود را بکنید . مسابقه علیه ساعت ، انجام ماموریت پارکینگ دقیق و انجام هر کاری در قدرت شما که سقوط نکند !
‏زمان ممکن است از اساس باشد ، اما گاهی ایده بهتری برای نظارت بر سرعت و تمرکز بر موانع و ترافیک وجود دارد - آن‌ها ممکن است تبدیل به یک مشکل واقعی شوند .
‏از یک کمپ ، از طریق کاروان و مینی‌بوس تا یک یدک‌کش کشتی ، این بازی انتخاب وسیعی از ماشین‌های مختلف را نشان می‌دهد . هر کس چالش‌های متفاوتی دارد و باید با دقت و دقت کنترل شود . آن‌ها به دقت مدل‌سازی شده‌اند تا شبیه ماشین‌های واقعی باشند . یاد بگیرید که همه آن‌ها را برانید !
‏بیشتر اوقات مسیرهای باریک و موانع پیش رو تنها موانعی هستند که شما با آن مواجه خواهید شد . اما این بازی همچنین از سایر اتومبیل‌هایی است که باید در نظر گرفته شوند . به یاد داشته باشید - شما یک وسیله نقلیه بزرگ را هدایت می‌کنید . تو نمی‌خوای اونو متلاشی کنی ! مخصوصا ً از وقتی که به ساعت racing . رسیدن به زمان مناسب مهم است ، اما برای رسیدن به انتهای یک قطعه مهم است ! Don't با سرعت زیاده‌روی می‌کنند !
‏دور اردوگاه شلوغ راه می‌رود ، از چادر و تجهیزات باقیمانده اجتناب می‌کند . نگاه باشکوه ساحل را در حالی که از راه‌های تنگ و سرگیجه آوری عبور می‌کنید ، نگاه کنید . این بازی دارای خال‌های آفتابی زیبایی است که باعث لذت بردن از لذت واقعی می‌شوند .
‏حالت بازی اصلی ۱۰۰ % آزاد است که بازی می‌کند، تمام طول راه، بدون هیچ رشته‌ای متصل است! حالت‌های بازی اضافی که قوانین را کمی تغییر می‌دهند تا بازی را ساده‌تر کنند از طریق برنامه‌های اختیاری در خرید در دسترس هستند . هر مد leaderboards جداگانه برای رقابت کاملا ً عادلانه دارد !
‏این بازی بهینه‌سازی می‌شود تا انواع مختلفی از وسایل ، قدیمی و جدید را اجرا کند .

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ع ا
٢٨ اردیبهشت ١٤٠١

نظرمن که بازی خوبیه چرت ومسخره نیست اون که میگه بازی ش مسخره هست بلدنیست داره ایرادمیگیردبازی خوبیه بجای پنج ستاره بایستی هزار ستاره بهش بدیم تشکرمیکنم از سازنده ش

۳ ۰
⛄Ayda ⛄
٢٠ آذر ١٣٩٦

بسیار بسیار بسیار چرت و مسخره

۱۱ ۲۳
amir jolazadeh
٢٢ شهریور ١٣٩٦

بهترین بازی عاااااااااااالی😘😃😅😁

۲۶ ۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده