استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Gangster Mafia War Crime Game

Gangster Mafia War Crime Game

نسخه۲.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۱۰
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۱۰
حجم۷۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Raycast Studio
‏‏در Real Vegas Miami City - بازی Grand Crime Simulator:
‏در جنایت و جنایت جهانی خود در جنگ های بزرگ گانگستر در مقابل مافیا، انواع سلاح ها و وسایل نقلیه نظامی موجود در بهشت ​​گانگسترهای جهان باز وگاس به شما کمک می کنند. با جت پک پرواز کنید تا امتیاز اضافی روی پشت بام پیدا کنید. به دنیای جرم و جنایت میامی بپیوندید و اسرار پنهان شده توسط مافیای محلی را کشف کنید. ماجراهای دیوانه کننده ای در انتظار شماست. گیم پلی پویا و جنگ های بی پایان اسلحه در انتظار شماست. اکنون آزادانه در مافیای شهر اراذل و اوباش حرکت کنید. سوار هر ماشین یا دوچرخه ای شوید و چالش ها را در محدوده زمانی کامل کنید. شهروندان بی گناه را نجات دهید و گانگسترها را با اسلحه های انتخابی خود بکشید. تحت تعقیب ترین زندگی اراذل و اوباش مافیای گانگستری واقعی را بازی کنید و تمام جنگ بزرگ گانگسترهای جنایتکار را از شهر جهان باز حذف کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏برترین بازی رایگان Real Vegas Miami City - Grand Crime Simulator:
‏حداکثر هرج و مرج را ایجاد کنید، شغل جنایی جدید را انتخاب کنید و در گروه گانگستری خود قرار بگیرید تا به عنوان جوانترین گانگستر واقعی بازی های شهر جنایی مافیایی ظاهر شوید. در پذیرفتن هر گونه ماجراجویی جنایی دریغ نکنید زیرا این راهی است که باید پیش بروید، شما مقدر شده اید که جهان اموات و اربابان جنایت بازی های گانگستری واقعی را کنترل کنید. در زندگی اوباش وگاس، همه ویژگی‌هایی را خواهید داشت که به شما کمک می‌کند تا در جنایات کوچک خود، افسانه‌های بزرگ دیگر را بکشید. اراذل و اوباش مافیا و دیگر شهرهای بزرگ افسانه ای همیشه لقب شما را به عنوان پدرخوانده شهری که در جنگ های گانگستری علیه مافیا برنده شد، به یاد می آورند. یک شبیه ساز گانگستری سوم شخص سه بعدی رایگان با عناصر RPG بازی کنید. در زندگی خیابانی کلان شهر غرق شوید و مسیر موفقیت خود را آغاز کنید. شهری که در آن قرار می گیرید مملو از خطرات زیادی است.
‏برترین شماره 1 Real Vegas Miami City - بازی Grand Crime Simulator:
‏این یک شبیه ساز زندگی واقعی است و شما در دنیای جرم و جنایت هستید. در این بازی تعقیب و گریز گانگستری، یک دزد جاسوسی باشید و بانک را سرقت کنید. ما بازی های اکشن رایگان شگفت انگیزی مانند FPS و Shooting Simulator را برای شما آورده ایم. در این بازی جنایی یک نقشه عالی برای دزدی بسازید و برخلاف قانون درآمد کسب کنید. در بازی های تعقیب و گریز پلیس واقعی یک فرار استاد را اجرا کنید. دزدی در شهر کار آسانی نیست، مخصوصاً وقتی پلیس پشت دزد هستند و فکر نابودی مجرمان را دارند. فرار از بانک برای باز کردن جای خود در باند ضروری است. بازی‌های New Gangster Grand City Crime Simulator 2021 یک بازی تیراندازی گانگستری شهر جنایی و جهان باز پیشرفته است که بر اساس داستان جدیدی از بازی گانگستری سه بعدی جنایی واقعی در اطراف شهر جنایتکاران به عنوان گانگستر وگاس می چرخد. در بازی های جنایی گانگستری ما 2021! بازی های رایگان جدید 2021 را در شبیه ساز جنایت سرقت تجربه کنید، همه گانگسترهایی را که سر راه شما قرار می گیرند از بین ببرید و به ارباب شهر وگاس تبدیل شوید. وقت آن است که بازی های دزد، اخاذی، بازی های پلیسی و فرار از دست پلیس را انجام دهید. پس برای چی منتظری؟ هم اکنون بازی های سارق و جنایت ما را بازی و دانلود کنید.
‏ مانورهایی برای برنده شدن در این بازی Real Vegas Miami City - Grand Crime Simulator:
‏یک جهان باز شهری بزرگ وگاس را کاوش کنید، همه وسایل نقلیه مخفی و سلاح های ویژه را پیدا کنید. ماشین های دزدی، یک جنایت عالی انجام دهید، ماموریت های مافیایی را کامل کنید تا تبدیل به یک گانگستر واقعی یا حتی پدرخوانده شوید. شهر را آنطور که می خواهید اداره کنید. این بهشت ​​جنایتکارانه برای همه است. در شهر مافیا و دنیای جنایتکار به بازی های تیراندازی پلیس و جنگ های باندی مشغول شوید. به عنوان یک دزد بازی کنید و بخشی از تیم گانگستری در شبیه ساز دنیای جنایت باشید. رویای زندگی شما این است که پدرخوانده شهری وگاس یا معاون گانگستر شوید و امپراتوری مافیای جنایت خود را بسازید. اما پلیس و اوباش مافیایی با شما موافق نیستند و زندگی اراذل و اوباش شما را مگا سخت می کنند. مافیای شهر جنایی میامی را که در حال حاضر به دلیل جنگ های گروهی دزدان شهر بزرگ، مافیای سرقت ماشین و بازی های ابرقهرمانی پرواز با طناب به شهر جنایت پلیس تبدیل شده است، نابود کنید. قهرمان شگفت انگیز جهان اموات و مافیاهای شهر میامی را به اوج می رساند تا تبدیل به رئیس جنایت ابرقهرمانی نهایی بازی های شبیه ساز جنایت پلیس شوند. به هیجان نامحدود شبیه‌سازی جرم و جنایت که خشم بی‌قانونی اوباش دزدی بانک را کنترل می‌کند، بپرید!
‏فراموش نکنید که در مورد این Real Vegas Miami City - Grand Crime Simulator بازی‌ها را مرور کنید.

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ♛▄︻̷̿┻̿═━一
٢ فروردین ١٤٠٢

‏✓ صلاح های خوب ‏✗ کیفیت پایین بدک نیست

میپسندم۶ نمیپسندم۳
عکس کاربر رضا
٢٢ خرداد ١٤٠٠

چرته فقط تبلیغات میده

میپسندم۱۹ نمیپسندم۹
عکس کاربر Rip kasra Fox 1387
٣ اردیبهشت ١٤٠٠

خیلی بده

میپسندم۴ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده