استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Car Theft Real Gangster Squad

Car Theft Real Gangster Squad

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۱۳
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۹
حجم۸۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Super Mobile Games
‏‏زندگی اراذل خیابانی در شهر شیکاگو را تجربه کنید و برای زنده ماندن در برابر کارتل کشنده مکزیکی، سه گانه محله چینی ها و افسر پلیس دیوانه شهر مبارزه کنید. این یک مبارزه برای زنده ماندن در یکی از بهترین بازی های اکشن است، یعنی گروه گانگستری واقعی سرقت ماشین: مافیای شهر روسیه. ماشین‌ها را در حالت پرسه زدن آزاد رانندگی کنید و درایفت کنید یا به خانواده جنایتکار بروید و برای کارهای چالش برانگیز منصوب شوید.
‏تمام ماموریت‌ها را در گروه گانگستری واقعی سرقت ماشین تکمیل کنید: بازی مافیای روسی شهری، مبارزه با پلیس نیویورک، دزدی ماشین ها، هر کاری می توانید انجام دهید، فقط برای زنده ماندن و سرقت پول سیاه!! در جدیدترین بازی شبیه ساز جرم و جنایت بر خیابان های شیکاگو حکومت کنید، در بازی گانگسترهای واقع گرایانه بسته کامل اکشن پول نقد بدزدید. با هلیکوپتر پرواز کنید، موتور سوار کنید و ماشین ها را بدزدید، هیچ کس نمی تواند جلوی راه شما را بگیرد. بدون هیچ ترسی به عنوان یک ابرقهرمان دوچرخه سواری کنید، به برنامه تبدیل شوید تا به بزرگترین جنایتکار شهر شیکاگو تبدیل شوید.
‏دزدی ماشین گروه گانگستری واقعی: شهر داستان مافیای روسی:
‏بازیکن شما از زندان فرار کرده است. و بدون پول نقد به شهر پسر عمویش بیاید، در کارتل های مکزیکی یا سه گانه در محله چینی ها مشاغلی با پول کم بپذیرد. ضرب و شتم سرقت عمومی پول فرار از پلیس نیویورک هیچ کس نمی تواند تعقیب و یا دستگیر شما در اتومبیل های اسپورت و دوچرخه سواری سوپر. حاکم بر شهر جرم و جنایت زندگی زاغه نشین خود را به یک خانواده جنایتکار سازمان یافته تغییر دهید. داستان بازی و ماموریت ها را کامل کنید یا با ویرون یا چیرون آزادانه پرسه بزنید یا با هلیکوپتر پرواز کنید یا در ترافیک سنگین شهری دوچرخه سواری کنید. ماشین ها را بدزدید و به بازار سیاه بفروشید، ماموریت های ترور را انجام دهید و موارد دیگر. به دنبال بزرگترین طرح اصلی سرقت در شهر جنایی بروید. پلیس های فرار از سرقت بانک به گانگستر در زندان کمک می کنند تا فرار کنند تا تبدیل به دشمن عمومی شوند.
‏از ماشین های پلیس نیویورک در جاده فرار کنید، اکنون از اداره پلیس شیکاگو طفره بروید و پول نقد از مغازه ها را بدزدید، ماموریت سرقت بانک و سرقت از سوپرمال در شهر دیوانه گرفتار نشوید وگرنه به زندان پشت میله های زندان در سان آندریاس فرستاده خواهید شد. دزدی پول نقد باعث می شود زندگی شما خانه و املاک بخرد. همچنین برای مبارزه با مافیای روسی در جاده های مرکز شهر، در مسابقات خیابانی شهر چین برنده شوید و بر شهر جنایی شیکاگو حکومت کنید. ماشین‌های سرقتی پرش از رمپ‌های شیرین‌کاری فرار از تعقیب و گریز با سرعت بالا از ماشین‌های پلیس. از زندگی اراذل و اوباش خیابانی در ماموریت‌های سرقت لذت ببرید و از دزدی ماشین‌ها و موتورها توسط تیم گانگستری پیشرو لذت ببرید.
‏گروه گانگستری واقعی سرقت خودرو: شهر مافیای روسیه ویژگی‌ها:
‏★ محیط‌های سه بعدی شهر جنایی عالی را کاوش کنید.< br>★با هلیکوپتر پرواز کنید، ماشین‌های لوکس برانید و موتور سوار شوید.
‏★جلوه‌های بصری جالب و گرافیک زیبا.
‏★ ماشین‌ها را بدزدید، ماشین را بگیرید و در گاراژ ذخیره کنید.
‏★ روان، آسان، اعتیادآور و شهودی گیم پلی
‏★ انیمیشن های حمله شگفت انگیز با ویژگی های پیشرفته
‏★ جلوه های بصری و صوتی فوق العاده
‏★ مبارزان خیابانی عالی برای مبارزه با مافیای شیطانی روسی
‏دریافت سرقت ماشین از گروه گانگستری واقعی: شهر بازی مافیای روسی و مبارزه برای زنده ماندن نظر و بازخورد خود را به اشتراک بگذارید تا برای شما بهتر شود.

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
فرهاد شهابی
١٢ اسفند ١٤٠١

در جه یک بود پیشنهاد میشود که این بازی را امتحان کنن

۰ ۰
𓆩𝓐𝓜𝓘𝓡 𓆪
٢٤ آبان ١٤٠١

‏✓ کیفیت بالا ‏✓ قابلیت تعویض شخصیت ‏✓ قابلیت اسپرت کردن ماشین ‏✓ حجم به نسبت کم ‏✓ فردی کچل یا لبخند زیبا در بازی ‏✗ خیلی خوبه ‏✗ عالیه ‏✗ nice حتمااااااا بریزید داداشای گلم خیلی خوبه دست سازندش درد نکنه واقعا از سازنده میخوام نسخه دوم این بازی عالیو بسازه با تشکررررر😊😊😊❤❤❤❤❤❤❤❤❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

۱۴ ۷
SOLTAN
٢ آذر ١٤٠١

‏✗ اصلا بازی عالی ‏✗ از این دیگ بهتر نیست بهترین بازی جهان از این اصلا بهتر نیس از gta 15 هم بهتره🗿گاااااااددد🗿

۹ ۶

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده