استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Stories World™ Urban City

Stories World™ Urban City

داستان‌های شهر

نسخه۱.۳.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۸
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱,۵۵۷
حجم۵۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده PlayToddlers
‏‏روزمرگی خود را بشکنید ، به شهر جدید فرار کنید و زندگی کاملاً جدیدی را در Stories City ایجاد کنید که در آنجا تجربه های بی سابقه و هیجان انگیزی را تجربه خواهید کرد. مکان های شگفت انگیز برای کشف در انتظار شما ، پر از اسرار برای کشف و همسایگان جدید برای دیدار با شما.

ویدئو معرفی بازی

‏ به شهر خودتان خوش آمدید! آزادی بازی کردن در راه خود و قوانین خود را در زندگی روزمره در یک کلانشهر پر جنب و جوش تجربه کنید ، جایی که مکان های فریبنده آن باعث تخیل تخیل شما برای ایجاد فراموش نشدنی ترین داستانها خواهد شد.
‏ مسئولیت زندگی روزمره یک خانواده در آپارتمان شهری خود را بر عهده بگیرید ، مراقب پر کردن محصولات سوپر مارکت باشید ، رئیس پلیس باشید یا یک بانکدار ، مایل هستید که به باشگاه جوانان فرار کرده و یک سازمان فراموش نشدنی را ترتیب دهید. مهمانی - جشن؟ یا ترجیح می دهید یک ابرقهرمان شوید و کل شهر را نجات دهید؟
‏ شما می توانید شیک ترین فروشگاه لباس را داشته باشید ، جایی که می توانید با ده ها لباس مختلف ، لوازم جانبی و مدل موهای مختلف آزمایش کنید. و از آنجا که زندگی شهری وقتی به اشتراک می گذارد همیشه بهتر است ، با استفاده از ویژگی دوربین جدید ، لباس خود را با دوستان و خانواده خود نشان دهید ، جایی که می توانید لحظات جادویی را که در داستان های شهر شهری اتفاق می افتد ، ضبط کنید.
‏ امکانات:
‏ - حالت بازی رایگان و بدون فشار یا اهداف خاص. شهر شما ، قوانین شما.
‏ - مکانهای پر از شخصیت و تعامل: یک شهر عظیم با ایستگاه پلیس ، سوپر مارکت ، بانک ، کافه ، فروشگاه مد ، ایستگاه مترو ، آپارتمان ، خانه سنتی و یک باشگاه جوانان.
‏ - 30 شخصیت مختلف که می توانید همانطور که می خواهید با مدل های مختلف و رنگ مو و پوست و ده ها لباس و لوازم جانبی مانند کلاه و کفش بصورت دلخواه تنظیم کنید تا بتوانید هزاران ترکیب مختلف را ایجاد کنید.
‏ - حالت دوربین جدید ، بنابراین شما می توانید بهترین لحظه هایی را که در داستان های شما اتفاق می افتد ، ذخیره و به اشتراک بگذارید.
‏ بازی رایگان شامل خیابان های شهر ، 2 مکان سرپوشیده و 10 کاراکتر برای شما می باشد تا بتوانید نامحدود بازی کنید و امکانات بازی را امتحان کنید. پس از اطمینان ، شما قادر خواهید بود از نسخه کامل با یک خرید منحصر به فرد لذت ببرید ، که همه مکان ها و شخصیت های بازی را برای همیشه باز خواهد کرد.
‏ درباره PlayToddlers
‏ بازی های PlayToddlers ایجاد شده اند تا بدون توجه به سن آنها ، از همه اعضای خانواده برخوردار شوند. ما ارزشهای مسئولانه اجتماعی و عادات سالم را در یک محیط امن و کنترل شده بدون خشونت و یا تبلیغات از طرف شخص ثالث ارتقا می دهیم.

نظرات و امتیاز ها

۱,۵۵۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 🤫SevdA🤫
٤ روز پیش

خیلی بده این یک ستاره هم بخواطر نظرم گزاشتم 😶همش میره تو گوگل پلی 😶😶

میپسندم۷ نمیپسندم۰
عکس کاربر تبسم
٣١ شهریور ١٤٠٢

خیلی بلزی خوبی هستش فقط چجوری میسه قفل هاشو باز کرد😭😫😩🥺

میپسندم۸ نمیپسندم۴
عکس کاربر ایناس
٣٠ شهریور ١٤٠٢

‏✓ هر کاری مکنم باز نمیشه

میپسندم۵ نمیپسندم۹

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی‌های تعاملی کودکان

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده