استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۲.۳.۵.۴۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۲/۲۱
تعداد دانلود۴۳ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۶۷۸
حجم۱۳۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Shimon Young : Play Home Software
‏‏My PlayHome Plus یک خانه عروسک برای iGeneration است.
‏خانه عروسکی را تصور کنید که کودک شما می تواند از همه چیز، حتی کمد، تلویزیون و دوش استفاده کند. جایی که می توانید یک تخم مرغ سرخ کنید و به پیتزای خانواده غذا بدهید. جایی که می‌توانید نوشیدنی‌ها را بریزید، حباب‌ها را باد کنید و چراغ‌ها را خاموش کنید.
‏یک خانه عروسکی را تصور کنید که از دست دادن قطعات آن غیرممکن است و هرگز شکسته نمی‌شود.
‏تصور کنید که به گونه‌ای طراحی شده باشد که حتی یک کودک 2 ساله می تواند از آن استفاده کند، اما به اندازه کافی جزئیات برای سرگرم کردن یک کودک 8 ساله دارد.
‏خانه عروسکی را تصور کنید که می تواند ساعت ها، ماه ها و سال ها فرزندان شما را هیجان زده و مجذوب خود کند...
‏ My PlayHome اصلی و بهترین برنامه خانه عروسک است. بسیار تعاملی، فرزندان شما می توانند همه چیز را در خانه کاوش کنند و از آن استفاده کنند. شخصیت ها می خورند، می خوابند، دوش می گیرند، دندان های خود را مسواک می زنند و موارد دیگر. آیا می خواهید اتاق تاریک تر باشد؟ پرده ها را ببندید! آیا تمایل به تغییر در موسیقی دارید؟ یک سی دی متفاوت را در استریو قرار دهید!
‏هیچ اپلیکیشن خانه عروسکی دیگری از نظر تعامل، جزئیات، سهولت استفاده و صرفا سرگرم کننده نیست!
‏معرفی MY PLAYHOME PLUS!
‏My PlayHome Plus همه برنامه های اصلی My PlayHome را می گیرد و آنها را در یک دنیای غول پیکر ترکیب می کند! اکنون می‌توانید بین خانه‌ها، فروشگاه‌ها، مدرسه و بیمارستان بدون نیاز به ورق زدن بین برنامه‌ها بپرید.
‏* شامل خانه اصلی My PlayHome به صورت رایگان! *
‏از قبل سایر برنامه های My PlayHome را دارید؟ شما می توانید آنها را به صورت رایگان به شهر بازی اضافه کنید! My PlayHome Plus تشخیص می دهد که کدام برنامه های My PlayHome دیگر را نصب کرده اید و سپس آن مناطق را بدون هزینه به شما ارائه می دهد.
‏مناطق جدید!
‏یک مرکز خرید جدید در شهر در حال ساخت است. ! آنها هنوز روی آن کار می کنند، اما قبلا فودکورت را باز کرده اند! 4 فست فود کاملاً جدید برای استراحت وجود دارد:
‏* پیتزافروشی
‏* سوشی
‏* کافی شاپ
‏* همبرگر و هات داگ
‏THE CLASSIC APP FOR KIDS
‏برنامه‌های PlayHome من تقریباً یک دهه است که کودکان را مجذوب خود کرده است و ژانر کاملاً جدیدی از برنامه‌های کودکان ایجاد کرده است. PlayHome من مورد اعتماد والدین است زیرا توسط والدینی ساخته شده است که به آنچه فرزندانشان در دستگاه های خود با آن بازی می کنند نیز اهمیت می دهند.
‏* بدون شبکه های اجتماعی، اعلان های فشاری یا ثبت نام
‏* بدون شخص ثالث تبلیغات
‏* بدون نیاز به اتصال به اینترنت
‏* بدون اشتراک
‏* بدون خرید درون برنامه ای قابل مصرف
‏برای اولین بار در برنامه My PlayHome، My PlayHome Plus دارای ویژگی است خریدهای درون برنامه ای منحصراً برای به دست آوردن مناطق جدید برای بازی. در گذشته، این مناطق جدید را به عنوان یک برنامه کاملاً مجزا منتشر می کردیم که با سایر برنامه ها پیوند می خورد. با این حال، با گذشت سال ها این کار کمتر عملی می شود، بنابراین تصمیم گرفته شد که به دقت از In App Purchases برای این منظور استفاده شود. ما *هرگز* از In App Purchases به روش های استثماری مانند خرید پول مجازی برای 'خرید' چیزها در مغازه ها یا خریدهای کوچک بی پایان برای یک محصول مجازی بی اهمیت استفاده نمی کنیم.
‏اگر به طور قابل درک نمی خواهید برای استفاده در خریدهای برنامه، برنامه‌های کلاسیک My PlayHome همچنان با همان محتوا و بدون خرید در برنامه در دسترس هستند:
‏* My PlayHome
‏* فروشگاه‌های PlayHome من
‏* My PlayHome Hospital
‏ * My PlayHome School
‏اما، محتوای جدید، مانند فودکورت مرکز خرید، خارج از My PlayHome Plus در دسترس نیست.
‏لطفاً توجه داشته باشید که خریدهای درون‌برنامه را نمی‌توان با Google به اشتراک گذاشت. کتابخانه خانواده Play. از این بابت متأسفیم اما Google هنوز این امکان را فراهم نکرده است.
‏---------------------------- -------------------
‏موزیک فروشگاه پوشاک © شتر - www.shtarmusic.com
‏موزیک میوه فروشی © Sam Semple - www.samsemple. com
‏‏رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۶۷۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر amir
دیروز

خیلی خوبه فقط کافه اش باز نیست اینترنت هم نمیخواد مدرسه و جاهای دیگه رو هم نصب کنید آدم هاش هم زیاد میشه اگر می‌خواهید جاهای دیگر رو پیدا کنید و نصب کنید همینطور خونه بقلی باید برنامه ی چهارخونه رو نصب کنید و اسم بازی رو سرچ کنید به همین راحتی 🌹

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ابوچناری
پریروز

این بازی خیلی خیلی خوب هست ولی وقتی که میرم توش میره تو فروشگاه باید چیکار کنم که درست بشه سازنده لطفاً پیگیری کن

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر Elsa
پریروز

‏✓ بدون فیلتر هست ‏✗ با اینترنت هست فقط خونش بازه هرچی سعی کردم بقیه‌ی بازی هاش رو هم نصب کنم نشد همش توی گوگل میره

میپسندم۱۱ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی‌های تعاملی کودکان