استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها رانندگی
Truck Driver: Depot Parking Simulator

Truck Driver: Depot Parking Simulator

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۲/۲۹
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۲.۷
تعداد نظرات۷
حجم۶۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Play With Games
‏منطقه انبار هیجان انگیز در انتظار شما با چالش های متعدد و شغل برای تکمیل! یکی از وسایل نقلیه مختلف را انتخاب کنید و سعی کنید خود را به عنوان یک راننده حرفه ای در هر یک از آنها ثابت کنید! در حال حاضر با 2 اتومبیل جدید و 10 سطح اضافی!

ویدئو معرفی بازی

‏امکانات:
‏▶ بخش انبار دیتا: کاوش زیر و بقیه آن
‏▶ SIMULATOR JOB REALISTIC: تکمیل وظایف مختلف
‏▶ 17 CARS TO CHOOSE FROM: یاد بگیرید همه آنها را رانندگی کنید!
‏▶ 85 وظایف مجزا: خودتان را در چالش های متعدد ثابت کنید
‏▶ FREE ROAMING MODE: منطقه را با سرعت خود کاوش کنید
‏بخش انبار را وارد کنید و مأموریت های چندگانه را در مرحله دوم سری آزمایش کامیون کامل کنید! در حال حاضر سریع با تحویل شما مهمترین چیز در اینجا نیست - البته البته شما در زمان محدودی عمل می کنید.
‏زمان هدف را از بین ببرید و به زیبایی پاداش بدهید. اما در مورد احتیاط و متفکر بودن را فراموش نکنید - اگر تحرکات را در طول مسیر به هم بزنید، تحمل آن چیست؟
‏این بازی دارای بخش انحصاری دقیق با ساختمان ها و تجهیزات دقت مدل شده است. شما باید رانندگی کنید و از موانع اجتناب کنید. شما همچنین می توانید در جایی که ترافیک واقع گرایانه دشواری های اضافی را در اختیار شما قرار می دهد.
‏یکی از 17 وسیله نقلیه مختلف را انتخاب کنید که برای وظایف خاص مناسب است. کامیون کامیون، کامیون، حشره کش کوچک و حتی کامیون تریلر بزرگ را رانندگی کنید. هر ماشین یک چالش متفاوت است.
‏رانندگی در اطراف انبارها و فراتر از آن. کاوش مناطق صنعتی و رانندگی در جاده ها در اطراف آنها، با توجه به ترافیک واقع بینانه. اتومبیل های دیگر ممکن است به عنوان کسی که شما رانندگی تحمیل نمی کند، اما این بدان معنا نیست که شما می توانید آنها را نادیده بگیرید. ذهن خود را به سرعت و یا شما خطر سقوط خطرناک!
‏در راننده کامیون بسیار کار می شود! شما باید 5 ماموریت مختلف برای تکمیل در هر یک از اتومبیل داشته باشید. یاد بگیرید همه آنها را به سرعت بکشید، نقاط ضعف و قوت آنها را بیابید و بتوانید بر هر چالشی غلبه کنید. سعی کنید عجله خود را کنترل کنید - سرعت همیشه بهترین گزینه نیست. یاد بگیرید، مشاهده کنید و واکنش نشان دهید
‏حالت اصلی بازی 100٪ رایگان برای بازی، تمام راه را از طریق، بدون رشته متصل شده است! حالت های بازی اضافی که قوانین کمی را تغییر می دهند تا بازی را آسان تر از طریق برنامه های خرید درون برنامه در دسترس قرار دهند. هر حالت دارای تابلوهای جداگانه ای برای رقابت کاملا عادلانه است!

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
054775
٣٠ بهمن ١٣٩٩

هنوز بازی نکردم

۸ ۱۴
بنیامین سرعت2
١٨ اردیبهشت ١٣٩٩

نمیاد

۲۲ ۱۷
میلاد خطر
١١ بهمن ١٣٩٨

عالی

۳۵ ۱۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده