استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی شبیه سازی
Bus Simulator : Ultimate

Bus Simulator : Ultimate

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۵.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۱۴
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۳,۳۹۲
حجم۷۶۶ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Zuuks Games
‏‏یک شبیه ساز اتوبوس از سازنده شبیه ساز کامیون رانی اروپا. تجربه رانندگی با اتوبوس های مختلف در جاده هایی کاملا واقع گرایانه در انتظار شماست. آمریکا ، آلمان ، روسیه ، ترکیه ، ایتالیا ، اسپانیا ، فرانسه ، هلند ، برزیل و جمهوری آذربایجان با نقشه ها و شهر هایی واقعی. شرکت مسافرتی خودتان را افتتاح کنید ، راننده استخدام کنید و اتوبوس های متفاوت بخرید و به بزرگترین شرکت اتوبوسرانی دنیا تبدیل شوید.

ویدئو معرفی بازی

‏ دیگر امکانات این شبیه ساز اتوبوس: شما می‌توانید در تمامی شهر ها و کشور ها شعبه برای شرکت خود ایجاد کنید. سیستم شبیه سازی مسافر بصورت کاملا واقعی که قادر است در شرایط مختلف با راننده در مورد توقف برای استراحت ، گرسنگی و ... صحبت کند. ۱۳ نوع اتوبوس مختلف برای راندن، مسافران شما را نقد خواهند کرد. طراحی داخل اتوبوس بصورت دقیق. قابلیت اتصال به بیش از ۲۵۰ کانال رادیویی آنلاین، عوارضی اتوبان ها، استراحتگاه های بین جاده ای، آب و هوای واقعی، صداهای واقعگرایانه، دارای ۲۵ نوع زبان مختلف. در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد برای بهتر شدن هرچه بیشتر این بازی ، پیشنهادات خود را به زبان انگلیسی به ایمیل زیر بفرستید: help@zuuks.com
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏اتوبوس سیملاتور 🚌
‏_اضافه شدن اتوبوس های جدید (نئوپان و مرسدس بنز)۲۰۲۰
‏_تغییر جزئیات برخی از اتوبوس های مرسدس بنز
‏_تغییراتی در ترمینال مسافربری اتوبوس
‏_تغییرات ایجاد شده در بین راهی ها
‏_برابر شدن اتوبوس

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده