استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۶.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۶
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۱۲
حجم۲۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Doncaster Craft
‏‏Portal Gun and Crafting Portal MCPE با یک کلیک 🔥🔥🔥
‏اکنون می توانید پورتال انتهایی و زیرین را به راحتی ایجاد کنید! دیگر نیازی به جستجوی دژ مخفی یا اتلاف وقت برای ساختن یک پورتال کامل نیست، در حالی که اکنون می توانید به معنای واقعی کلمه پورتال بسازید! به امکانات نامحدود صنایع دستی خوش آمدید؟ اکنون می توانید پورتال بسازید!
‏Portal Gun Mod:
‏جدیدترین حالت Portal Gun یک سلاح تفنگ پورتال کاربردی برای بازی است که بر اساس تفنگ پورتال از بازی محبوب Portal، Portal 2 به شما کمک خواهد کرد. برای نسخه جیبی Minecraft (MCPE) از جمله تفنگ پورتال، مکعب، برجک و بسیاری موارد دیگر به سراسر جهان سفر کنید.
‏وقتی یک تفنگ پورتال آبی ساختید، می‌توانید به یک پورتال آبی شلیک کنید، سپس می‌توانید یک نارنجی برای شلیک یک پورتال نارنجی بگیرید. ما همچنین دستور العمل های کاردستی را برای جالب ترین کاردستی دیوانه وار Portal Gun اضافه کردیم.
‏🔥🔥🔥
‏مد تفنگ پورتال یک سلاح فوق العاده جالب از آینده است که با شلیک های خود پورتال هایی را در فضای بین دو باز می کند. موقعیت ها با ورود به پورتال قرمز می توانید از قرمز خارج شوید و بالعکس. با مد پورتال، می‌توانید به هر نقطه‌ای که واقعاً می‌توانید از تفنگ پورتال به دست آورید، برسید.
‏این مود Portal Gun نیز جایگزین هیچ چیز در بازی نمی‌شود. این مد یک تفنگ پورتال را به Minecraft اضافه می کند تا به شما امکان تله پورت در سراسر جهان را بدهد! چند نفره و بقا دوستانه! امیدوارم این بازی را برای کسی لذت بخش تر کند!
‏ویژگی‌های Portal Guns Mods / Addons برای Minecraft PE
‏🔥 بهترین حالت Portal Guns برای mcpe
‏🔥 سازگار با نقشه‌های Minecraft
‏🔥 شامل بسته‌های بافت با وضوح بالا
‏ 🔥 دانلود و نصب با یک کلیک
‏🔥 نصب کننده Portal Gun Mod با یک کلیک
‏🔥 سازگار با master for minecraft
‏سلب مسئولیت: این یک برنامه غیر رسمی برای Minecraft Pocket Edition است. این برنامه به هیچ وجه به Mojang AB وابسته نیست. نام، نام تجاری و دارایی ها همه متعلق به Mojang AB یا مالک محترم آنها است.

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر علی فرجامی 1391 وا شات زن
٧ بهمن ١٤٠١

اگر کسی نمی داند دو یا سه یاچهار نفر بشودباید یکی از خانه واد مایکرافکت بازی می کند اولین نفر باید داخل بازی رود و آن نفر بایدبرود توی دو عکس آدم ها رود میزند ١ بزند.

میپسندم۹ نمیپسندم۵
عکس کاربر 𝐀𝐁𝐎𝐋𝐈 ⸽ ابولی
٢٤ مرداد ١٤٠٢

‌‌

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر محمد مهدی ذولفقارپور
١٤ آذر ١٤٠١

عالی

میپسندم۵ نمیپسندم۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده