استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
portal mod for minecraft pe

portal mod for minecraft pe

نسخه
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۰۵
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۴۱
حجم۲۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده bonidres
‏‏دوست دارید مدهای جالبی برای ماین کرافت به بازی اضافه کنید؟ آیا می خواهید پورتال جالبی برای ماین کرافت در بازی شما ظاهر شود؟ آیا دوست دارید دوستان خود را با مودهای جالب و جدید برای mcpe غافلگیر کنید؟ سپس به حساب ما بروید، جایی که یک پورتال مد بهشت ​​پیدا خواهید کرد. با چنین پورتال بهشتی جالبی Minecraft بازی شما بسیار جالب و غیرمنتظره خواهد بود. این ساختمان ها در دسترس شما قرار می گیرند که می توانند شما را از ابعاد مختلف بفرستند. دیگر لازم نیست در بازی خسته شوید و بیوم ها و نقشه های خسته کننده را مطالعه کنید. شما قادر خواهید بود تغییرات باورنکردنی در بازی ایجاد کنید و بسیاری از بیوم های جدید را مشاهده کنید. و البته می توانید دوستان خود را به بازی دعوت کنید تا در ساخت انواع پورتال های جدید برای ماین کرافت به شما کمک کنند! آیا می‌خواهید دوستان خود را به غیرقابل پیش‌بینی‌ترین سفرها با مد پورتال دعوت کنید؟
‏آیا از قبل می‌دانید پورتال‌های mcpe چیست و چرا به بازی اضافه شده‌اند؟
‏مد پورتال برای minecraft بسیار مناسب است. ساختمان جالبی که با آن می توانید اوقات خوبی را در بازی داشته باشید و به سفر بروید. از این گذشته، به محض اینکه بازیکن در بازی ظاهر می شود، شروع به کاوش در بسیاری از بیوم ها می کند. در ابتدا بازی برای او بسیار جالب به نظر می رسد، اما به مرور زمان شروع به آزارش می کند. و سپس پورتال مود minecraft به کمک می آید. ساخت مدهای پورتال برای ماین کرافت از ابسیدین تا زیر ممکن می شود، اما شروع به آزار می کند. اما پورتال mcpe قابلیت ساخت انواع دیگر را ندارد. افزونه را دانلود کنید و هر بلوکی را به ماده ای برای این ساختمان جالب تبدیل کنید. اکنون می توانید نه تنها به ته زمین یا بهشت، بلکه به بسیاری از ابعاد دیگر نیز سفر کنید. ساختن افزونه پورتال برای ماین کرافت بسیار آسان است و می توانید در عرض چند دقیقه به سفر بروید. فقط یک فریم برای مد پورتال برای ماین کرافت به دنیاهای مختلف بسازید و سپس آن را فعال کنید. ساختن یک فریم برای پورتال مد برای ماین کرافت بسیار آسان است. برای انجام این کار، فقط باید مواد مورد نیاز خود را انتخاب کنید و سپس بلوک ها را به ترتیب مناسب بچینید. هنگامی که بلوک ها را قاب کردید، زمان آن است که آن را فعال کنید. برای فعال کردن قاب برای مد پورتال mcpe به یک فولاد نیاز دارید. این سریع ترین راه است. فریم مدهای پورتال را برای mcpe با استیل فعال کنید، بعد از این اقدامات روشن می شود و می توانید از آن عبور کنید. در غیر این صورت، هرگز به یک افزونه پرتال بیشتر تبدیل نمی شود. در آنجا هم بلوک های جدید و هم موب های جدید را خواهید دید. اما هر بعد شما را بی تفاوت نمی گذارد و می خواهید آن را کشف کنید! و شما می توانید بعد جدید را ترک کرده و به دنیای آشنای خود با کمک همان ماین کرافت پورتال فریم بازگردید.
‏سلب مسئولیت: این یک برنامه غیر رسمی است. این برنامه به Mojang AB وابسته نیست. عنوان، نام تجاری و دارایی متعلق به مالک است http://account.mojang.com/documents/brand_guidelines
‏‏نسخه به روز شده برنامه را دانلود کنید! ما برنامه را با پورتال های Minecraft به روز کرده ایم و تمام اشکالات را برطرف کرده ایم. اکنون بازی شما با مدهای پورتال برای mcpe حتی سردتر خواهد شد!

نظرات و امتیاز ها

۴۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ابلفضل ایکس مستر
٢ آذر ١٤٠٢

خیلی خوب هست بدون فیلتر کار می کنه باید رفت تو تنظیمات بازی و دکمه زیر کلیک نمایید تا برنامه کار کند

میپسندم۴ نمیپسندم۰
عکس کاربر ۳۱۶۶۷۱
١٣ آبان ١٤٠٢

نظر دادم خب چرا نمیاره؟؟؟ 😕

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر یاسین
٥ آبان ١٤٠٢

فینتر شکن میخواد

میپسندم۲ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده