استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Tricks Pepi Wonder World 2021

Tricks Pepi Wonder World 2021

نسخه۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۰۳
تعداد دانلود۸۰ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۵۶۴
حجم۱۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده ipcon town
‏‏طرفدار پپی، اکنون می‌توانید فعالیت‌های زیادی را در خانه خانواده بیاموزید و توانایی‌هایی را برای انجام آن‌ها بیاموزید که می‌تواند باعث شود شما یک بازیکن خوب را دوست داشته باشید یا همین حالا چه بازی‌هایی با نمونه اقدامات داده‌شده در این برنامه ارائه می‌شود و گوشی خود را با بهترین تصاویر پس‌زمینه اسکرین شات سفارشی کنید. برنامه.
‏در «راهنمای دنیای شگفت‌انگیز Pepi»، جعبه اسباب‌بازی از شخصیت‌ها، جهان‌ها و مقالات درخشان را در تلفن همراه خود قرار می‌دهید. آنها با هم کلیدهای دنیایی از افشاگری و ذهن خلاق را برای کودک کوچک شما می سازند.
‏Pepi Wonder World یک بازی وانمودی با دنیایی از سرگرمی و اکتشافات بی پایان! به فرزندتان در این ماجراجویی در خانواده بپیوندید تا به کاوش و آزمایش بپردازد و تخیل او را تماشا کنید!
‏Pepi Wonder World جعبه اسباب بازی هایی از شخصیت ها، دنیاها و اشیاء رنگارنگ را در دستگاه تلفن همراه شما قرار می دهد. آنها با هم کلیدهای دنیای اکتشاف و تخیل را برای کودک خردسال شما تشکیل می دهند.
‏این برنامه بازی نیست، فقط راهنمای بازی pepi wonder world است که به شما کمک می کند راه های مختلف را طی کنید. بازی را انجام دهید و اگر برای اولین بار بازی را انجام دهید، بسیار به شما کمک خواهد کرد.
‏نکات مهم:
‏• سرزندگی و صداهای زیاد — از سازها استفاده کنید، چیزهای جادویی درست کنید، غذای امپراتوری بپزید ، جواهرات بسازید، از آنها شلیک کنید!
‏• شخصیت های خود را در دنیای pepi، جانوران، و مارهای بالدار بسازید، کشتی ها و خانه ها را جمع آوری کنید!
‏ترفندهایی برای بیمارستان، فروشگاه های فوق العاده حمام و دنیای شگفت انگیز
‏• خود را ایجاد کنید شخصیت‌های خود را در دنیای pepi، هیولاها و اژدهاها، کشتی‌ها و خانه‌ها بسازید!
‏• تعداد زیادی انیمیشن و صداها — از آلات موسیقی استفاده کنید، وسایل جادویی بسازید، غذای سلطنتی بپزید، جواهرات بسازید، کمان و منجنیق شلیک کنید!
‏بازی دنیایی از سرگرمی ها و اسرار بی پایان را کشف می کند!
‏• این راهنما کلیدهای دنیایی از کشف و تخیل را برای فرزند شما دارد
‏• T بهترین راهنما اگر بازی را برای اولین بار انجام می دهید
‏سلب مسئولیت: این برنامه توسط طرفداران Pepi ساخته شده است. محتوای این برنامه به هیچ شرکتی وابسته، تایید یا حمایت نشده است. کلیه حق چاپ و علائم تجاری متعلق به صاحبان مربوطه می باشد. تصاویر موجود در اپلیکیشن Pepi Wonder World Tricks از صفحه نمایش واقعی گیم پلی جمع آوری شده است، در صورت کپی رایت لطفا به ما اطلاع دهید و در اسرع وقت حذف خواهد شد.

نظرات و امتیاز ها

۵۶۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 💜یسنا💜
٤ خرداد ١٤٠٣

‏✗ باز نمیشه ‏✗ باز نمیشه بازی خوبی ولی باز نمیشه

میپسندم۲۳ نمیپسندم۹
عکس کاربر روجا بخشی پور
٢١ اردیبهشت ١٤٠٣

خیلی خیلی بد بالا نمیاد 😖

میپسندم۲۷ نمیپسندم۱۳
عکس کاربر ایسا
٢٠ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✓ خوبه ‏✗ رو مخ هست خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوبه

میپسندم۲۱ نمیپسندم۲۷

دیگران نصب کرده‌اند