استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها صوت و موسیقی
FM Radio: FM, Radio & Radio FM

FM Radio: FM, Radio & Radio FM

نصب در حال دریافت
نسخه۶.۷.۷.۱۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۲۴
تعداد دانلود۶۰۰
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۴
حجم۱۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده Fm Radio, Radio, Radio FM, Radio Tuner, AM & FM
‏‏آیا می خواهید به رادیو، FM، اخبار، رادیو تیونر، موسیقی یا رادیو FM گوش دهید اما از جابجایی به برنامه های مختلف خسته شده اید؟ نگران نباشید،رادیو FM تمام نیازهای شما را برآورده می کند. هنگام استفاده از برنامه‌های دیگر در تلفنتان، به رادیو گوش دهید. حتی اگر خارج از کشور هستید به رادیو گوش دهید. رادیو را بر اساس کشور، ژانر، زبان، نام و غیره در رادیو FM جستجو کنید. کاربران می توانند از ایالت ها نیز به رادیو گوش دهند. رادیو همچنین بهترین جلوه صوتی را در رادیو FM ارائه می دهد.
‏رادیو FM یک رادیو آنلاین است.
‏رادیو FM ساده ترین راه برای گوش دادن به دلخواه شما است ایستگاه رادیویی و رادیو آنلاین. رادیو FM برنامه رادیویی است که انواع رادیو زنده، FM، اخبار، رادیو رایگان و اطلاعات ورزشی را از سراسر جهان در اختیار شما قرار می دهد. رادیو FM دارای رابط کاربری زیبا است. رادیو همیشه در رادیو FM به خوبی کار می‌کند.
‏با تعداد زیادی ایستگاه‌های رادیویی، رادیو رایگان و رادیو FM می‌توانید به راحتی فهرست دلخواه رادیو پرطرفدار خود را ایجاد کنید. رادیو FM به شما امکان گوش دادن به ایستگاه های رادیویی را می دهد. با رادیو تیونر زندگی فوق العاده ای داشته باشید. رادیو و رادیو FM همیشه دوست دارند به کاربران خدمات ارائه دهند.
‏رادیو FM همچنین اکولایزر را برای جلوه صدای بهتر ایستگاه های رادیویی ارائه می دهد.
‏ویژگی اصلی رادیو FM و رادیو
‏* می‌توانید به راحتی رادیو FM، رادیو زنده، رادیو FM، ورزش، رادیو رایگان و ایستگاه رادیویی اخبار را پیدا کنید. می توانید به راحتی استفاده از رادیو FM را در رادیو و رادیو رایگان درک کنید.
‏دانلود رادیو و رادیو FM برای گوش دادن به:
‏رادیو موسیقی رایگان، اخبار، FM، رادیو آنلاین، کمدی، رادیو تیونر، ورزش و گفتگوهای زنده. رادیو بهترین رادیو FM برای دوستداران موسیقی و رادیو است. رادیو و FM را با دوستان خود در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. بهترین تجربه موسیقی و صدا را با رادیو و رادیو FM احساس کنید.
‏یک لیست مورد علاقه در رادیو ایجاد کنید:
‏ لیست مورد علاقه خود را از برنامه ها، رادیو ایجاد کنید. ایستگاه، اخبار، FM و رادیو زنده با یک ضربه در رادیو.
‏تایمر خواب رادیو FM: br>رادیو FM گزینه تایمر خواب را در پخش کامل به شما ارائه می دهد. می‌توانید به راحتی تایمر را در حالت خاموش کردن خودکار رادیو و رادیو FM در حالت خواب تنظیم کنید.
‏ ایستگاه رادیویی کشوری رادیو FM:
‏ < b>رادیو فهرست کشوری ایستگاه رادیویی و رادیو رایگان را به شما ارائه می دهد. رادیو و FM کشور را با یک ضربه مرتب کنید.
‏📻 رادیو پیشنهادی رادیو FM:
‏رادیو FM بیایید با لیست رادیویی توصیه شده هوشمند، که به شما کمک می کند به رادیو و FM گوش دهید.
‏🕵️‍♀️ جستجوی پیشرفته در رادیو FM:
‏بهترین ویژگی رادیو FM جستجوی پیشرفته ای است که به جستجوی ایستگاه رادیویی، رادیو زنده، موسیقی، FM، رادیو رایگان، رادیو خبری براساس مکان، ژانر و نام ارائه می شود.< br>
‏ از حالت تاریک رادیو تیونر لذت ببرید:
‏رادیو تیونر به شما امکان می دهد از حالت تاریک مطابق با سهولت خود استفاده کنید. کاربر می تواند در آخرین رادیو و FM پخش شده خودکار برای جلسه بعدی تنظیم کند.
‏⏰ تنظیم زنگ رادیو:
‏تنظیم زنگ ساعت برای مورد علاقه خود رادیو با رادیو تیونر. رادیو تیونر به طور خودکار شما را بیدار می کند و خود رادیو را تنظیم می کند. بنابراین رادیو تیونر بهترین رادیو برای شماست. ایستگاه رادیویی، FM، رادیو زنده و رادیو رایگان را در هر زمان با رادیو تیونر تنظیم کنید.
‏🚘 رادیو FM به طور کامل از اندروید خودکار پشتیبانی می کند:
‏ رادیو تیونر به طور کامل از اندروید خودکار پشتیبانی می کند. هنگام سفر می‌توانید به راحتی به رادیو و FM مورد علاقه خود با رادیو FM دسترسی داشته باشید.
‏بنابراین شکی نیست که رادیو بهترین انتخاب برای گوش دادن به است. رادیو رایگان، رادیو تیونر، FM، رادیو زنده و رادیو FM.
‏رادیو FM بسیار بیشتر از رادیو تیونر است. از بیش از 50000 رادیو و FM در سراسر جهان لذت ببرید.
‏🎙 پخش کننده های رادیویی
‏اگر هر پخش کننده رادیویی می خواهد یک رادیو به برنامه رادیویی لطفاً برای ما ایمیلی به radioshackappofficial@gmail.com ارسال کنید. برای افزودن رادیو در رادیو تیونر هزینه ای دریافت نمی شود. رادیو FM قول می دهد که با رادیو و FM صدای بهتر به کاربران خود خدمات ارائه دهد.
‏‏👉 ایجاد میانبر برای ایستگاه های رادیویی.
‏👉 بهبود طراحی رادیو FM.
‏👉 حذف اشکالات و بهبود طراحی رادیو FM.

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد
٢٠ تیر ١٤٠١

برنامه خوبیه فقد یکم دیر باز میکنه؟

۰ ۰
منصورلطیفی
٢٣ خرداد ١٤٠١

خیلی خیلی عالیه برنامه کاملی هستش تشکرازسازنده محترم

۰ ۰
ماردین کوردسانیم
٧ بهمن ١٤٠٠

ok

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید