خانه بازی فکری
ذهن برتر (رایگان)

ذهن برتر (رایگان)

تعداد دانلود۷۰ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۱۷۱
حجم۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده رشنال
‏ذهن برتر مجموعه ای از 8 بازی فکری کوچک و اعتیاد آور است که هر کدام قسمت خاصی از مغز شما را مورد هدف قرار میدهد . این بازی ها بسیار ساده و موثر میباشند (در نسخه رایگان 4 بازی از 8 بازی بدون هیچگونه محدودیتی قرار داده شده تا شما عزیزان از کیفیت و تاثیر هر بازی اطمینان حاصل فرمایید و سپس اقدام به خریر نرم افزار نمایید ).
‏انجام مداوم این بازیها ، تواناییهای حافظه ، سرعت ، انعطاف پذیری و حل مسئله ذهن شما را بهبود میبخشد . این به معنی به چالش کشیده شدن هر دو نیم کره مغز شما میباشد . بعد از مدتی شما متوجه بهبود آشکاری در تمرکز و کارایی مغز خود میشوید و آن را شبیه یک معجزه برای دوستانتان تعریف میکنید .
‏ذهن برتر برای افرادی است که عاشق تمرین های مغزی و بازیهای فکری میباشند . شما میتوانید صرف نظر از سن ، جنسیت و سوابق تحصیلی از این بازی استفاده کرده و سود ببرید .
‏ذهن برتر دارای یک جدول امتیازات عمومی میباشد . مقایسه بهترین امتیازهای شما با بهترین امتیازهای دیگران بسیار هیجان انگیز است. شما میتوانید رتبه خود را در هر بازی مشاهده نموده و همچنین امتیاز عملکرد ذهنی خود را دریافت کنید (این امکانات در نسخه اصلی موجود میباشد ).
‏امتیاز عملکرد ذهنی (چیزی شبیه به IQ ولی در مقیاس 0 تا 100 ) امتیازی است که بر اساس بهترین امتیازهای افراد دیگر محاسبه میشود . با استفاده از این امتیاز شما میتوانید قدرت مغز خود را با دیگران مقایسه کنید . با توجه به استانداردهای دانشگاهی که این نرم افزار بر پایه آنها تهیه شده است ، اگر شما در هر بازی بهترین تلاشتان را بکنید امتیاز عملکرد ذهنی میتواند بسیار واقع گرایانه باشد (این امکانات در نسخه اصلی موجود میباشد ) .
‏بازیها و گروه بندیها :
‏1- بازیهای مربوط به حافظه : این بازیها، حافظه تصویری و کوتاه مدت را بهبود میبخشند .
‏*. جدول حافظه
‏*. حفظ ترتیب (نسخه اصلی)
‏2- بازیهای مربوط به سرعت ذهنی : این بازیها، سرعت ، دقت و عکس العمل ذهن شما را بهبود میبخشند .
‏*. سرعت شمارش
‏*. تطبیق نماد (نسخه اصلی)
‏3- بازیهای مربوط به انعطاف پذیری ذهنی : این بازیها انعطاف پذیری ، تمرکز و سرعت انتقال بین نیم کره های چپ و راست مغز را بهبود میبخشند .
‏*. تطبیق رنگ
‏*. عبارت صحیح (نسخه اصلی)
‏4- بازیهای مربوط به حل مسئله : این بازیها برهان ، منطق و انجام عملیات ریاضی را در مغز بهبود میبخشند .
‏*. کشف الگو
‏*. سنجش مقدار (نسخه اصلی)
‏امکانات :
‏• پروفایل اصلی
‏• پروفایل مهمان (شخص میتواند هر بازی را انجام دهد ولی امتیازهایش ذخیره نمیشود)
‏• جدول امتیازات عمومی(نسخه اصلی)
‏• رتبه بندی برای هر بازی (نسخه اصلی)
‏• امتیاز کلی عملکرد ذهنی (نسخه اصلی)
‏• امتیازات ریز عملکرد ذهنی (نسخه اصلی)
‏• تاریخچه امتیازات
‏لطفا پروفایل خود را با اطلاعات واقعی تکمیل نمایید تا به ما در ایجاد گزارشهای هیجان انگیز جدید کمک نمایید .
‏کلمات کلیدی : بازی فکری - حافظه - بازی هوشی - بازی ذهن - فکر - هوش - ذهن - تقویت هوش - تقویت ذهن - تقویت فکر - تقویت حافظه - معما - گزارش آنلاین - رایگان - حرفه ای - آی کیو - IQ - Memory - Brain
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟