خانه بازی فکری
تعداد دانلود۲۴ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۹۶
حجم۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده SNIXLE Studio
‏‏با انجام این بازی حافظه خود را تقویت کنید، واکنش مغز خود را سرعت ببخشید، کارایی حافظه خود را بیشتر کنید و امتیاز خود را در دنیا به اشتراک قرار دهید.
‏این بازی کاملا رایگان است و نیازی به پرداخت درون برنامه ای ندارد.
‏مزایای انجام این بازی:
‏مغز شما متشکل از بخش های متفاوتی است که هر کدام نیاز به تمرین و پرورش دارد تا سلامت مغز شما تضمین شود و مهارت های ذهنی شما افزایش پیدا کند. عدم توجه به مغز می تواند به آسیب های مغزی منجر شود که خطر بیماری هایی مانند آلزایمر و سایر اختلالات مغزی را در صورت عدم استفاده از ذهن که با افزایش سن همراه است را بیشتر می کند.
‏به سادگی با انجام این بازی مغز شما به روش های مختلفی به چالش کشیده می شود که می تواند تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از تنبلی ذهن و از دست دادن کارایی آن داشته باشد.
‏فکر کردن، محاسبه، به یاد آوردن تصاویر، به خاطر سپردن جای تصاویر و استفاده از نیمکره چپ مغز تنها برخی از مواردی هستند که در این بازی در نظر گرفته شده است.
‏قوانین بازی:
‏قوانین این بازی کاملا ساده است. برای شروع بازی به شما 90 ثانیه زمان داده می شود که در صورت انتخاب جواب یا گزینه صحیح زمان بیشتر کسب می کنید و میتوانید بیشتر به بازی ادامه دهید و در صورت انتخاب گزینه اشتباه از زمان شما کسر می شود.
‏لطفا توجه داشته باشید که برای جلوگیری از انتخاب تصادفی جواب صحیح، نسبت به نوع بازی، تعداد مشخصی از جواب های غلط، جواب های صحیح شما را از بین خواهد برد که این تعداد در هر بازی متفاوت است و ممکن است در برخی از بازی های گنجانده نشده باشد.
‏جزئیات بازی:
‏بازی تقویت حافظه یک بازی فکری و رایگان برای تمامی سنین است. این بازی را برای تقویت ذهن خود و افزایش کارایی آن انجام دهید و قدرت آن را چند برابر کنید. برای انجام این بازی نیاز به دانش خاصی نخواهید داشت.
‏قسمتی از وقت آزاد خود را برای ورزش دادن ذهنتان صرف کنید. سعی میکنیم در هر نسخه تعداد بازی ها را افزایش دهیم.
‏از اینکه این بازی را انتخاب کردید از شما سپاسگذاریم.
‏امیدواریم از انجام این بازی لذت ببرید.
‏‏• تغییر زمان بازی از 60 به 90 ثانیه
‏• بهینه سازی کسر و اضافه شدن زمان در بازی ها
‏• دریافت 10 سکه برای اولین اجرای بازی
‏• دریافت امتیاز اضافه در صورت نداشتن جواب غلط در زمان برنده شدن
‏• رفع برخی از خطاها
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟