استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Real Indian Cargo Truck Simulator 2020: Offroad 3D

Real Indian Cargo Truck Simulator 2020: Offroad 3D

نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۱۰
تعداد دانلود۳ هزار
حجم۴۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Redstone Creatives
‏‏Redstone Creatives با افتخار شما را در یک بازی رانندگی باری آفرود آسیایی کاملاً جدید به شما معرفی می کند. «Real Indian Cargo Truck Simulator 2020» ورود جدیدی به بازی‌های Cargo Truck Driving است. بازی Indian Cargo Truck Driver Simulator هیجان رانندگی با کامیون باربری را در محیط خارج از جاده و تپه دارد. پس از بازی Indian Real Cargo Truck Driver، ایده ای در مورد ماجراجویی آفرود و محیط کنار تپه خواهید داشت. Cargo Driver 3D یک گیم پلی بسیار منحصر به فرد و پویا دارد. Offroad Indian Truck Simulator به دلیل محیط آسیایی آن یکی از بهترین بازی های کامیون آسیایی در playstore است.
‏Indian Truck Offroad Cargo Drive Simulator 2020 دارای دو محیط مختلف است. یکی آفرود خالص است که در آن باید بارگیری کامیون را با محموله انجام دهید و کامیون باری هندی را با دقت به مقصد برسانید. مورد دیگر محیط تپه است که در آن شبیه ساز حمل و نقل کامیون بار سنگین را تجربه خواهید کرد. Indian Truck Mountain Drive 3d بهترین بازی آسیایی رانندگی با کامیون است که همه بازی های Logging Truck است.
‏Indian Truck Game 2020 دارای چندین کامیون مختلف مانند کامیون ورود به سیستم، کامیون تریلر، کامیون باری، کامیون بلند و کامیون بزرگ با اسب بخار سنگین است. شبیه ساز حمل بار روسی به دلیل محیط واقعی خود بهترین و منحصر به فرد است. این بازی بهترین بازی والی کامیون هندی در تمام بازی‌های کامیون هند و بازی‌های آسیایی کامیون‌رانی است.
‏بیایید در مورد گیم پلی بازی PK Truck Driver Game 2020 صحبت کنیم. کامیون هندی را از Truck Simulator 2020: Asia که می خواهید رانندگی کنید انتخاب کنید و حالت مورد علاقه خود را انتخاب کنید. یکی حالت آفرود است که در آن مسیرهای آفرود با جاده های ناهموار وجود دارد. دوم حالت تپه است که در آن مسیرها با پیچ و تاب شدید خطرناک هستند. پس از آن شما سطح خود را در PK Cargo Truck Driving Game انتخاب خواهید کرد. پس از ورود به بازی Real Truck Simulator، باید موتور کامیون هندی خود را روشن کنید و سپس در بازی 3D Truck Driving Simulator محموله ای را که می خواهید هنگام رانندگی در جاده های خطرناک تحویل دهید، انتخاب کنید.
‏درایور حمل و نقل باری شبیه ساز کامیون کوه نوردی کوهستانی را تجربه خواهید کرد. در این بازی از محیط واقعی، شرایط آب و هوایی شدید، چالش های مختلف و طولانی ترین سطوح بازی در جاده های خطرناک لذت خواهید برد.
‏-نحوه بازی Indian Truck Driving Game 2020 
‏دکمه احتراق برای روشن کردن موتور کامیون شما 
‏جعبه دنده اتوماتیک برای خنثی، درایو یا معکوس 
‏دکمه مسابقه به کامیون هندی خود را برانید 
‏دکمه ترمز برای توقف کامیون هندی 
‏دو کنترل مختلف. یکی فلش های راست و چپ، دیگری فرمان است 
‏دکمه دوربین برای چندین نمای دوربین 
‏دکمه چراغ های جلو برای روشن و خاموش کردن چراغ های جلوی وسیله نقلیه شما 
‏دکمه بوق 
‏ 
‏- ویژگی‌های «Indian Truck Driving Simulator Game 2020»
‏واقعی آفرود و محیط تپه 
‏گرافیک با وضوح بالا 
‏چهار کامیون مختلف 
‏30 شغل منحصر به فرد 
‏فیزیک واقعی کامیون‌های هندی 
‏ > جلوه‌های آب و هوای پویا 
‏طولانی‌ترین گیم‌پلی 
‏طراحی‌شده برای همه گروه‌های سنی 
‏در سکه‌های بازی برای خرید کامیون 
‏ 
‏این بهترین بازی برای همه کاربران بازی‌های رانندگی کامیون واقعی است، زیرا این بازی جدید است بازی کامیون هندی 2020. اکنون Real Indian Cargo Truck Simulator 2020 را از فروشگاه بازی دانلود کنید و تا می توانید بازی کنید. سعی کنید تمام کارهای باربری را در این بازی شبیه ساز کامیون آفرود تکمیل کنید و بازخورد خود را ارائه دهید. اکنون از بهترین بازی رایگان لذت ببرید!
‏ 
‏-درباره ما 
‏Readstone Creatives به عنوان یک شرکت همیشه بر ایده‌های جدید تمرکز دارد. ما بازی‌های شبیه‌سازی آفرود و کامیون می‌سازیم. با هدف ارائه محتوای بازی با کیفیت به بازیکن. ما قبلاً بازی‌های موفق زیادی مانند Future Cargo Truck، بازی‌های شبیه‌سازی رانندگی بسیار سخت 4x4 ساخته‌ایم.
‏بازخورد شما به عنوان یک بازیکن همیشه به ما در بهبود بازی کمک می کند. بازخورد خود را در صفحه فروشگاه کامیون سه بعدی Heavy Tractor Trolley Cargo Simulator ارائه دهید یا به ما ایمیل بزنید: redstonecreatives@gmail.com
‏‏اکنون از موبایل‌های سطح پایین پشتیبانی کنید
‏کاملاً به‌روزرسانی شده
‏حالت ساخت و ساز جدید اضافه شد
‏بارگیری و تخلیه جرثقیل مأموریت‌های جزئی جدید اضافه شد
‏دسته‌های محموله جدید اضافه شده حیوانات، وسایل، وسایل نقلیه و غیره
‏ترافیک اضافه شده با بهترین ویژگی‌ها
‏ br>کامیون های جدید آینده، کامیون های حیوانات اضافه شد
‏محیط جدید اضافه شد
‏محیط شهر واقع گرایانه اضافه شد
‏ردهای گلی و سطح بسیار منحصربفردتر
‏شاخ و سیستم آب و هوای واقعی اضافه شد
‏از رایگان آن اکنون (محدود) لذت ببرید زمان)
‏چگونه می توانیم افکار خود را به اشتراک بگذاریم

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده