استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Indian Cargo Truck Wala Game

Indian Cargo Truck Wala Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۸
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۲.۵
تعداد نظرات۶
حجم۹۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Play4fun Labs
‏‏American Cargo Truck Game بازی جدید شبیه ساز کامیون مورد علاقه شماست!
‏شبیه ساز کامیون باری حس خوبی دارد! American Cargo Truck Driving - بازی شبیه ساز جدید یک تجربه کامیون باری شهری را به شما ارائه می دهد که به شما امکان می دهد مکان های شگفت انگیز را کشف کنید. این شبیه ساز کامیون باری شهری است. ویژگی های با صداهای واقعی موتور و جزئیات داخلی. در سراسر آمریکا رانندگی کنید، چیزهای جالبی مانند غذا یا چوب را حمل کنید... با رانندگی کامیون آمریکایی به یک راننده کامیون حرفه ای شهر تبدیل شوید و از حرفه لذت ببرید. رانندگی با یک کامیون بزرگ شهری یک ماجراجویی است. رانندگی با کامیون باری ممکن است آنطور که به نظر می رسد آسان نباشد! برای تحویل بسته‌ها به مکان‌ها، باید در بازی‌های پارکینگ و حمل و نقل کامیون‌های باری متخصص باشید.
‏بازی‌های شبیه‌ساز کامیون واقعی 2021 اینجاست! 5 کامیون باری منحصر به فرد در رانندگی کامیون باری آمریکایی وجود دارد. تنها اولی آنلاک است. شما اولین راننده حمل و نقل چوبی شهری خواهید شد. شما می توانید بقیه کامیون را خریداری کنید. شبیه ساز رانندگی کامیون یک بازی شبیه ساز آفرود است که هدف اصلی شما این است که چوب و کالاهای مختلف را از ایستگاه اصلی تحویل محموله تا ایستگاه حمل و نقل دلخواه تحویل دهید. در هنگام شبیه ساز رانندگی کامیون مراقب باشید: بازی های جدید 2021. اگر کامیون باری شما سعی می کند به مانع جاده فرعی برخورد کند یا محموله چوبی شما را از دست بدهد، باید بار دیگر حمل و نقل بار را شروع کنید. با خیال راحت به مقصد خود برسید و به بهترین راننده کامیون باری تبدیل شوید!
‏کامیون باری شهری را در مسیری نامنظم و منحنی برانید و چوب های او را در شهر نهایی حمل کنید. در پیچ های تند مراقب باشید، زیرا سرعت بالا ممکن است محموله شما را از دست بدهد. کنترل روی آن عامل مهمی برای بهترین رانندگی در این شبیه ساز رانندگی کامیون باری خارج از جاده است: بازی های راننده کامیون. کامیون باری به شما این امکان را می دهد که در شهر رانندگی کنید، چوب را در انبار جمع آوری کرده و به مقصد ببرید. با بازی های کامیون راننده آفرود آمریکایی خود بهترین شوید.
‏در این بازی، American Cargo Truck Game - New Driving Simulator، می توانید کامیون را با کلیدهای جهت دار کنترل کنید. دکمه ترمز، جلو و عقب در سمت راست صفحه دستگاه شما در بازی های شبیه ساز کامیون. یک راننده کامیون جدید در شهر وجود دارد! شبیه ساز کامیون باری آفرود دارای نقشه و زوایای دوربین متعدد است. می توانید آن را به صورت رایگان از گوگل پلی استور دانلود کنید. شبیه ساز رانندگی کامیون: کامیون باری آینده. شبیه ساز کامیون باری بهترین بازی است! امکانات زیادی برای انتخاب کامیون باری، انتخاب رنگ کامیون باربری یا انتخاب بار. کامیون در شهر خطرناک است اما شما آن را کنترل می کنید!
‏کامیون باری شهری بازی جدید رانندگی کامیون باری است که شما را به راننده واقعی حمل و نقل مواد نزدیک می کند.
‏ویژگی های American Cargo بازی کامیون - شبیه ساز رانندگی جدید:
‏· ماموریت های کامیون باری شهری
‏· شبیه ساز راننده در شهر واقعی
‏· صداهای واقعی کامیون
‏رانندگی کامیون باری یک بازی شبیه ساز است، بنابراین ترافیک را دنبال کنید قوانین و تبدیل شدن به بهترین راننده! کامیون باری شهری خود را تصادف نکنید!
‏بازی کامیون باری آمریکایی - شبیه ساز رانندگی جدید یک بازی آفلاین است!
‏بازی های شبیه ساز شهر کامیون 2021! منتظر نباشید و بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی را دانلود کنید.
‏لذت ببرید!

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد مهدی
٤ شهریور ١٤٠١

کسی نیست باید

۵ ۶
مرتضی
٥ بهمن ١٤٠٠

بد

۲ ۷
سینا
١٠ دی ١٤٠٠

حیف نت خیلی بد دانلود نکنید وی

۴ ۱۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده