استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Bossy Ball 4 - Red Boss Ball

Bossy Ball 4 - Red Boss Ball

نسخه۱.۱۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۴/۱۳
تعداد دانلود۴۰۰
حجم۱۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Brain Boost Studio
‏‏اگر به دنبال بازی های توپی هستید، چالش Ball 4 - Red Boss برای شما مناسب است. این یک بازی پرشور توپ با توپ 4 - چالش Red Boss است. Bounce Ball: love jump ball یک بازی بسیار چالش برانگیز و ماجراجویانه است که برای تمام گروه های سنی که عاشق بازی های توپ هستند طراحی شده است. آیا شما از طرفداران Red Roller Ball 6 هستید؟ سپس این شما هستید که سطح IQ خود را بالا ببرید. با کمک دکمه پیکان، می‌توانید توپ پرش زرد خود را 3: رولربال به چپ یا راست در طول بازی حرکت دهید. برای پرش از فلش بالا استفاده کنید. عشق رول شما: پرش توپ در گیم پلی. غلت بزنید، بپرید و بپرید تا همه افراد بدی که شما را از هدفتان باز می دارند شکست دهید. برخی از پرتوهای لیزر برای جلوگیری از پرش توپ قرمز شما از این پرتوها قدرتمند هستند. برخی از تله‌ها در مسیر کارخانه مرده وجود دارد، و لطفاً سعی کنید از حرکت رول‌بال و گلوله غلتکی قرمز خود از این تیرها جلوگیری کنید.
‏Ball 4 - Red Boss Challenge یک بازی هیجان انگیز توپ قرمز غلتکی است که در آن می توانید توپ را در جهت جلو و عقب همراه با یک توپ آبی بغلتانید. پس از انتخاب رنگ آبی، توپ را دوست خواهید داشت که چشمگیر و دوست داشتنی به نظر می رسد. بازی با توپ، همراه با توپ در روز، بازی های مورد نظر است. این بازی دارای چهار فصل است: جنگل زرد، کارخانه قرمز، فضای آبی و ماه انتخاب. با کمک توپ غلتکی 4 و رولربال خود، با پریدن روی افراد بد به آنها ضربه بزنید. با پرتوهای لیزر به توپ پرش 6 و توپ غلتکی 3 خود از کارخانه مرده کمک کنید. بازی‌های توپ پرش و توپ غلتکی حاوی سطوح منحصر به فرد فیزیک زیادی برای بازی هستند. گاهی اوقات بازی های توپ قرمز-آبی مانند یک بادکنک قرمز به نظر می رسند که جعبه های مربعی شیطان را به خود جذب می کند. اگر از طرفداران قابل توجه و قدیمی بازی های کلاسیک پرش توپ فوق العاده هستید، این بازی برای شما مناسب است.
‏نحوه بازی با توپ پرش 4: قرمز فصل 4
‏از کلید مناسب برای حرکت دادن توپ آبی خود به داخل استفاده کنید. جهت رو به جلو.
‏از فلش رو به بالا برای پرش استفاده کنید و برای چرخاندن توپ بلغزانید.
‏در ماجراجویی زیبای توپ عشق، همه سکه ها را در هر سطح انتخاب کنید.
‏سعی کنید با ضربه نزدن به جعبه های شیطانی از آنها جلوگیری کنید. از گوشه.
‏ مینیون های میدان را بشکنید سعی می کنند روی او بپرند.
‏بالای 4 - چالش رئیس قرمز
‏ توپ آبی 6: توپ پرش یکی از بهترین بازی های آفلاین با توپ است.
‏شما می توانید هر توپ رنگی را انتخاب کنید، به عنوان مثال، آبی، زرد و صورتی.
‏توپ عشق قرمز سه و توپ پرش توپ های مورد علاقه من در بازی هستند.
‏اگر از طرفداران این بازی هستید. بزرگ توپ 4 یا توپ رئیس 4 پس این باس بال 4 برای شماست که از چرخاندن توپ 4 به همراه جامپ بال 4 و توپ حیله گر 4 لذت می برید. آیا مانند بازی های ماجراجویی توپ 4 هستید؟ توپ مربعی 4 برای شما مناسب است.

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده