استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۲.۲.۱۶۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۳۰
تعداد دانلود۲۶ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۰۰
حجم۶۳۵ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Reliance Games
‏‏قسمت دوم از بازی حمله هوایی که در آن فرماندهی ناوگانی از پیشرفته ترین هلیکوپتر های آتش بار و پهباد ها را در 120 ماموریت حیجان انگیز بر عهده خواهید داشت.
‏حملات هوایی مرگ بار ترتیب دهید ، از متحدان خود دفاع کنید و اهدافی را در سرا سر دنیا نابود کنید تا به برقراری مجدد صلح کمک کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏شما می توانید همراه ناوگان هوایی خود با کاربران دیگر از سراسر دنیا به صورت آنلاین مبارزه کنید.
‏ماموریت های متنوع:
‏مانع کنترل دشمن بر منتقه شوید ، در ماموریت های پشتیبانی هوایی شرکت کنید و پایگاه های دشمنان تان را در سراسر دنیا از بین ببرید قبل از این که آنها بتوانند این کار را با شما بکنند . ماموریت های بازی به طور کلی شامل حمله و نابودی کامل ، ماموریت های دفاع ، کاوش در منطقه و ماموریت های انهدام دقیق یک نقطه می شود که در همه ی آنها داشتن یک استراتژی خوب مهم است .
‏شبیه سازی کاملا واقعی نبرد هوایی :
‏شما در این بازی علاوه بر فرماندهی نیرو های هوایی همچون هلیکوپتر های آتش بار می توانید نیرو های زمینی همچون خود رو های زرهی ، تانک ها و حتی تک تیر انداز ها را هم کنترل کنید . جغرافیای منطقه ای که در آن مبارزه می کنید اهمیت زیادی دارد و اگر نتوانید خود را به آن وفق دهید کاری به پیش نخواهید برد . از طرفی بسته به شرایط جغرافیایی دچار مشکلاتی همچون مه یا طوفان شن خواهید شد که برای رفع آن می توانید از میله های شب نما و دوربین دید در شب استفاده کنید .
‏دسترسی به انواع سلاح ها :
‏هلیکوپتر و پهباد های خود را به انواع سلاح ها همچون توپ دستی ، راکت هدایت شونده ، راکت معمولی ، تیر بار ، بمب خوشه ای و ... مجهز کنید و به جنگ دشمن بروید .
‏دسترسی به خودرو های فوق پیشرفته :
‏برای نابودی اهداف همیشه باید استراتژی داشته باشید . اگر اهداف نزدیک شماست و می خواهید با دقت بالا آن را نشانه بروید بهتر است از خودرو های سبک نزدیک برد استفاده کنید ولی اگر اهداف دور است و بیشتر از دقت قدرت تخریب مهم است از خودرو های سنگین دور برد استفاده کنید.
‏دسترسی به هلیکوپتر آتش بار مختلف :
‏اگر می خواهید حمله هوایی ترتیب دهید و دقت در نابودی هدف برایتان مهم است می توانید از هلیکوپتر super raptur استفاده کنید ولی اگر می خواهید هدف را با قدرت تخریب بالا بمباران کنید هلیکوپتر thunder bird بیشتر به کارتان می آید .
‏مبارزه با کاربران دیگر از سراسر دنیا :
‏اگر بتوانید ناو های هواپیما بر کاربران دیگر را نابود کنید علاوه بر غارت منابع می توانید به اطلاعات تاکتیکی مهمی در مورد آنها دست پیدا کنید . برای دفاع در برابر حمله کاربران دیگر می توانید ناوگانی از رزم ناو ها داشته باشید و ناو های جنگی خود را به پیشرفته ترین سلاح ها مجهز کنید.
‏‏هی خلبان! از پیشرفت‌ها در رابط کاربری بازی برای ناوبری بهبودیافته لذت ببرید.

‏تنظیمات و بهینه‌سازی‌های خاصی در بازی انجام شده است تا تجربه گیم‌پلی حمله هوایی روان‌تر، بی‌دردسر و بی‌عیب‌تر باشد.

‏وقت آن است که مستقیماً وارد عمل شوید. .

نظرات و امتیاز ها

۱۰۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر علیرضا رضاییان
٢٤ خرداد ١٤٠٢

‏✗ چرا باز نمیشه نظزی ندارم نصب کردم باز نشد

میپسندم۲۲ نمیپسندم۱۵
عکس کاربر ✌️Amir✌️
٤ خرداد ١٤٠٢

‏✓ گرافیک بالا ‏✓ امکان ارتقای وسایل ‏✓ جذاب ‏✗ حیف پول کم میده ‏✗ و یک پارکینگ هم داشت عالی میشود

میپسندم۲۵ نمیپسندم۷
عکس کاربر کاربر ناشناس
١٠ آذر ١٤٠١

سلام خداقوت🙌 تبریک هفته بسیج،ایام:نیرودریایی،پرستار میلادبانوزینب(س)🎂🥳پهپادفول. گراف محیط عالی. گراف تسلیحات فول. غنیمت کم. مخارج زیادتقویت سلاح نامنظم. التماس دعاثروت حلال،شهادت عزتمندیازهرای علی ادرکنی 🇮🇷🪖💪✌️😇

میپسندم۱۳۵ نمیپسندم۳۲۴

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده