خانه بازی شبیه سازی
Retro Garage - Car mechanic simulator

Retro Garage - Car mechanic simulator

تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۴۸
حجم۴۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده First Step Games
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏🚗یک مکانیک اتومبیل شوید و اتومبیل های یکپارچه سازی با سیستم عامل اتحاد جماهیر شوروی را تعمیر کنید! به دنبال قطعات اسیب دیده باشید،قطعات جدیدی را سفارش دهید یا خودتان ان را اصلاح کنید.
‏🛠هر اتومبیل از بیش از ۵۰ قسمت در ۳ دسته بدنه،شاسی و موتور تشکیل شده است. در صورت تمایل میتوانید،تیونینگ کرده و بخشی از بدنه و قطعات تعلیق را با ورزش،مسابقه و سایر تغییرات تعویض کنید!
‏💵 پس از تعمیر،میتوانید اتومبیل خود را در مسیر مسابقه تست کنید، ان را بفروشید یا به گاراژ خود اضافه کنید.محبوب ترین اتومبیل های سریالی اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی از دوره50s_90s قرن گذشته ارائه شده است، از نوار نقاله های،GAZ,UAZ,VAZ,ZAZ,AZLKو سایر کار خانه های اتومبیل شوروی خارج میشود. به انجمن های ما بپیوندید_مهمترین اطلاعات در اینجا.
‏https://www.facebook_
‏https://www.instagram.com/retrogaragegame_
‏https://vk.com/retrogaragegame_
‏‏بعضی از باگ ها بر طرف شده است.
‏ چند ماشین اضافه شده است.
‏ اسپورت کرد ماشین ها جدید شده.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟