استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Police Robot Car Transforming

Police Robot Car Transforming

نسخه۱.۲۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۷/۰۶
تعداد دانلود۶ هزار
حجم۳۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Superhero Robot Games
‏‏اگر بازی‌های تبدیل ماشین ربات پلیس را دوست دارید، ما یک بازی جدید نجات ربات لیموزین ماشین پلیس را برای بهترین تجربه بازی‌های تبدیل ماشین 2020 در بازی‌های مبارزه با ربات‌های پلیس، بازی‌های تیراندازی با هلیکوپتر ربات پرنده بر خلاف سایر بازی‌های تبدیل ربات در دسته تبدیل ربات به شما ارائه می‌کنیم. . با انجام این بازی شبیه ساز ربات لیمویی سوپر ماشین در بازی های تیراندازی ربات، ترکیب بازی های اکشن و مبارزه ای را تجربه خواهید کرد. برای مبارزه با روبات‌های شیطانی به نبرد تبدیل روبات‌های شیطانی آینده بپیوندید.
‏که به شما حمله می‌کنند و می‌خواهند شما مرده باشید. پس برای شگفت‌انگیزترین بازی مبارزه با ربات‌ها آماده شوید.
‏به نبرد تبدیل‌کننده ربات‌های پلیس ماشین چندگانه بپیوندید تا با تبدیل ربات‌های شیطانی بجنگید و با ربات پرنده خود آنها را ساقط کنید. انواع بازی های تیراندازی ربات در یک مکان و قهرمان شدن در بازی های جنگی ربات. محیط واقعی تبدیل بازی های ماشین روبات را مشاهده خواهید کرد که لذت جنگ ربات های تبدیل را در بازی های پهپادهای پرنده دوچندان می کند. بازی های تبدیل ربات جت پلیس و بازی های تبدیل ربات از بهترین بازی های ماشین روبات هستند. فکر نکنید که این بازی آسان خواهد بود زیرا هنگامی که آن را شروع کنید، آن را بسیار سخت متوجه خواهید شد زیرا این بازی ربات مانند سایر بازی های ربات آسان نیست. خود را فقط به یک حالت محدود می کند و در کنار آن حالت های متعددی دارد که علاقه شما را به بازی این بازی های تیراندازی ربات بقای آهنین حفظ می کند. در این بازی شما این شانس را خواهید داشت که در بازی های واقعی تبدیل ماشین ربات، چالش های هیجان انگیز زیادی را در برابر روبات های دشمن بازی کنید. در حالت 1 می توانید جنایتکارانی را که با کمک ربات های شیطانی در حال انجام جنایات هستند، بیابید. جنایتکاران با کمک ربات های شیطانی مرتکب جنایاتی می شوند مانند اینکه مردم را می کشند، پول مردم را می دزدند. ربودن بچه ها و غیره. پلیس شهر قادر به کنترل آنها نیست زیرا آنها منابع لازم برای مبارزه با روبات ها را ندارند. بنابراین جنایتکاران را پیدا کنید و به آنها درس خوبی بدهید که برای مدت طولانی به یاد خواهند آورد.
‏در حالت 2 شما با ربات های شیطانی مبارزه خواهید کرد. در حالت 2 ابتدا باید با ربات های سطح خیابان مبارزه کنید که در سراسر شهر آشفتگی ایجاد می کنند و به جنایتکاران کمک می کنند. آنها را بکشید تا ربات های رئیس شیطانی توجه شما را جلب کنند و شما را برای مبارزه به چالش بکشند. با همه ربات های رئیس مبارزه کنید و آنها را بکشید تا قهرمان این بازی تیراندازی ربات شوید و شهر خود را پس بگیرید.
‏پس منتظر چه چیزی هستید این بازی را دانلود کنید و با ربات های شیطانی شروع به مبارزه کنید. عجله کنید زیرا آنها قدرت بیشتری به دست می آورند و اگر قدرت بسیار بیشتری به دست آورند، متوقف کردن آنها دشوار خواهد بود. بنابراین آنچه به دنبال آن هستید فقط سلاح های خود را بردارید و شروع به کشتن روبات های دشمن کنید
‏ویژگی های بازی تیراندازی ربات اتومبیل بزرگ پلیس
‏- گرافیک ها و انیمیشن های شگفت انگیز
‏- Robot Car مهارت های تیراندازی.
‏- ربات مخالف شهر برای مبارزه!
‏- محیط شهری واقع گرایانه.
‏- گیم پلی روان و آسان.
‏- سطوح چالش برانگیز و هیجان انگیز
‏- ربات خود را با تفنگ های ویژه ارتقا دهید
‏ - تبدیل ماشین ربات باورنکردنی.
‏‏** انتشار جدید بازی Police Robot Car Transformation **

‏- افزودن ماموریت های جدید
‏- رفع اشکال
‏- بهبود گیم پلی
‏- افزایش کیفیت بازی

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده