خانه برنامه سرگرمی
Flying Police Helicopter Car Transform Robot Games

Flying Police Helicopter Car Transform Robot Games

تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۹
حجم۷۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Falcon Gamerz
‏‏ماموریت نجات پرواز در مسابقه هلیکوپتر تبدیل روبات در انتظار شما است. این بازی پرواز اتومبیل ، یک پرواز شبیه ساز پرواز با روبات با شبیه ساز پرواز هواپیمای هلیکوپتر پلیس در بازی های آینده اتومبیل است. پرواز نجات ماشین هلیکوپتر پلیس پرواز در بازی شبیه سازی تبدیل اتومبیل پرواز و پرواز ماشین هلیکوپتر بازی های روبات را تغییر دهید. اتومبیل های پرواز بازی های ربات را در مأموریت نجات هوایی بسیار خطرناک می کنند ، بنابراین از تمام مهارت های خلبانی خود در بازی پرواز اتومبیل اسپرت استفاده کنید.
‏حومه شهر نیویورک از شرایط اضطراری رنج می برد. اگر با اتومبیل رانندگی در بزرگراه بروید خیلی زمان خواهد برد بنابراین در بازی های روبات تبدیل اتومبیل های پرواز پرواز سریع انجام دهید و یک تور هلیکوپتر در پرواز داشته باشید. دانلود ماشین پرواز هلیکوپتر پلیس پرواز بازی های روبات را تغییر داده و از پرواز هلی در بازی های روبات تبدیل ماشین ماهیچه لذت ببرید. در بازی مسابقه هلیکوپتر پرواز پرواز ، شما باید بسیار زیاد مراقب باشید تا از قراضه های آسمان استفاده کنید ، زیرا ماشین پرواز هلیکوپتر پلیس پرواز شما می تواند در حین مسابقه هلی در بازی های روبات پرواز پرواز سقوط کند. در بازی های مربوط به اینده بازی های ربات پرواز پرواز خود ، به بازماندگان نجات دهید. آنها از حضور در مسابقه هلیکوپتر نجات در بازی پرواز بالگردهای پلیس بسیار خوشحال خواهند شد.
‏هنگام نجات ماشین هلیکوپتر ، از مسافران خود بسیار مراقب باشید. کمربند ایمنی خود را ببندید تا در نشستن در بازی های هلیکوپتر پلیس پرواز دریغ نکنید. ماشین عضلانی خود را برای نجات خودکار در بازی های تبدیل شدید ماشین پرواز کنید. این یک کنترل بسیار خوشایند و یک آزمایش کاملاً جدید از زندگی شما برای کنترل ماشینهای پرواز هلیکوپتر پلیس پرواز خواهد بود که بازی ها را تغییر دهند. بنابراین در رانندگی با مهارت خلبان در اتومبیل شبیه ساز پرواز و بازی هلیکوپتر پلیس رایگان سرگرم شوید.
‏بازی های بهترین پرواز در پرواز تا کنون را تجربه کنید و از تجربه بسیار منحصر به فرد شبیه ساز پرواز هواپیمای هلیکوپتر پلیس لذت ببرید. بیایید در هوا پرش کنیم و هیچ وقت با سرعت زیاد در ماشین پرواز پرواز هلیکوپتر پلیس خود بازیهای ربات را تغییر ندهید.
‏ویژگی های بازی های ربات ماشین با هلیکوپتر پلیس پرواز:
‏- رانندگی اتومبیل های آینده را در بازی های تبدیل اتومبیل پرواز تجربه کنید
‏- نجات هوایی در بازی های پرواز ماشین هلیکوپتر پلیس پرواز
‏- نیازی به یادگیری مهارت های خلبانی برای بازی های ماشین های پرواز نیست
‏- تعداد اتومبیل های پرواز برای تفریح ​​شما
‏- هلیکوپترهای پلیس کاملاً رایگان برای بازی های ربات در پرواز
‏دانلود ماشین پرواز هلیکوپتر پلیس پرواز بازی های روبات را تغییر داده و از اتومبیل های پرواز برای نجات هوا در ماشین هلیکوپتر پلیس شبیه ساز پرواز استفاده کنید.
Gameplay Improvements
Bug Fixes
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟