استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Helicopter Game: Flying Car 3D

Helicopter Game: Flying Car 3D

نسخه۱.۵.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۲/۰۲
تعداد دانلود۳۵ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۳۹
حجم۵۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Atlantis Games Studios
‏‏ماموریت نجات پرواز در مسابقه هلیکوپتر تبدیل روبات در انتظار شما است. این بازی پرواز اتومبیل ، یک پرواز شبیه ساز پرواز با روبات با شبیه ساز پرواز هواپیمای هلیکوپتر پلیس در بازی های آینده اتومبیل است. پرواز نجات ماشین هلیکوپتر پلیس پرواز در بازی شبیه سازی تبدیل اتومبیل پرواز و پرواز ماشین هلیکوپتر بازی های روبات را تغییر دهید. اتومبیل های پرواز بازی های ربات را در مأموریت نجات هوایی بسیار خطرناک می کنند ، بنابراین از تمام مهارت های خلبانی خود در بازی پرواز اتومبیل اسپرت استفاده کنید.
‏حومه شهر نیویورک از شرایط اضطراری رنج می برد. اگر با اتومبیل رانندگی در بزرگراه بروید خیلی زمان خواهد برد بنابراین در بازی های روبات تبدیل اتومبیل های پرواز پرواز سریع انجام دهید و یک تور هلیکوپتر در پرواز داشته باشید. دانلود ماشین پرواز هلیکوپتر پلیس پرواز بازی های روبات را تغییر داده و از پرواز هلی در بازی های روبات تبدیل ماشین ماهیچه لذت ببرید. در بازی مسابقه هلیکوپتر پرواز پرواز ، شما باید بسیار زیاد مراقب باشید تا از قراضه های آسمان استفاده کنید ، زیرا ماشین پرواز هلیکوپتر پلیس پرواز شما می تواند در حین مسابقه هلی در بازی های روبات پرواز پرواز سقوط کند. در بازی های مربوط به اینده بازی های ربات پرواز پرواز خود ، به بازماندگان نجات دهید. آنها از حضور در مسابقه هلیکوپتر نجات در بازی پرواز بالگردهای پلیس بسیار خوشحال خواهند شد.
‏هنگام نجات ماشین هلیکوپتر ، از مسافران خود بسیار مراقب باشید. کمربند ایمنی خود را ببندید تا در نشستن در بازی های هلیکوپتر پلیس پرواز دریغ نکنید. ماشین عضلانی خود را برای نجات خودکار در بازی های تبدیل شدید ماشین پرواز کنید. این یک کنترل بسیار خوشایند و یک آزمایش کاملاً جدید از زندگی شما برای کنترل ماشینهای پرواز هلیکوپتر پلیس پرواز خواهد بود که بازی ها را تغییر دهند. بنابراین در رانندگی با مهارت خلبان در اتومبیل شبیه ساز پرواز و بازی هلیکوپتر پلیس رایگان سرگرم شوید.
‏بازی های بهترین پرواز در پرواز تا کنون را تجربه کنید و از تجربه بسیار منحصر به فرد شبیه ساز پرواز هواپیمای هلیکوپتر پلیس لذت ببرید. بیایید در هوا پرش کنیم و هیچ وقت با سرعت زیاد در ماشین پرواز پرواز هلیکوپتر پلیس خود بازیهای ربات را تغییر ندهید.
‏ویژگی های بازی های ربات ماشین با هلیکوپتر پلیس پرواز:
‏- رانندگی اتومبیل های آینده را در بازی های تبدیل اتومبیل پرواز تجربه کنید
‏- نجات هوایی در بازی های پرواز ماشین هلیکوپتر پلیس پرواز
‏- نیازی به یادگیری مهارت های خلبانی برای بازی های ماشین های پرواز نیست
‏- تعداد اتومبیل های پرواز برای تفریح ​​شما
‏- هلیکوپترهای پلیس کاملاً رایگان برای بازی های ربات در پرواز
‏دانلود ماشین پرواز هلیکوپتر پلیس پرواز بازی های روبات را تغییر داده و از اتومبیل های پرواز برای نجات هوا در ماشین هلیکوپتر پلیس شبیه ساز پرواز استفاده کنید.

نظرات و امتیاز ها

۳۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر mahan
٢٢ اسفند ١٤٠١

‏✓ با حاله نصب کنید

میپسندم۱۶ نمیپسندم۱
عکس کاربر arsham
٦ بهمن ١٤٠١

‏✗ گرافیک خیلی ضعیف ‏✗ نشونه گیری بد ‏✗ انیمیشن چرت بد

میپسندم۱۴ نمیپسندم۱۲
عکس کاربر فری فایر
٢٣ آبان ١٤٠١

بازی عالــــــــــــــــــی هست بلد باشی خوبع باید نسخه مودشو داشت تا قوی باشی💯💯💯

میپسندم۳۳ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده