استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Grand Robot Bike Transform War

Grand Robot Bike Transform War

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۵/۰۴
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۵
تعداد نظرات۵
حجم۴۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Superhero Robot Games
‏‏اگر دوست دارید بازی دوچرخه تبدیل ربات ما را دوست دارید، ما به بازی جنگی ربات قهرمان نهایی دوچرخه جت رنجرهای بی پایان در بازی های تبدیل ربات ایر جت دعوت می کنیم. در این بازی های تیراندازی با دوچرخه هلیکوپتر ربات شما در یک شهر زیبای میامی هستید که توسط ربات های دوچرخه سوار پلیس کاملاً محافظت می شود تا با ربات های تبدیل دوچرخه شیطانی در بازی نجات شهر تبدیل هلیکوپتر دوچرخه ربات مبارزه کنید. در بازی‌های مبارزه با ربات، شما به عنوان یک قهرمان ربات جنگنده بازی خواهید کرد که قدرت منحصر به فردی را دارد که خود را به دوچرخه ربات قدرتمند تبدیل کند. در این بازی‌های تبدیل ماشین ربات، شما به عنوان یک ربات واقعی آفلاین شیر واقعی، تبدیل بازی هلیکوپتر ربات هواپیمای جت، وظیفه شما این است که از غیرنظامیان بی گناه محافظت کنید و آنها را از شر ربات‌های شیطانی و گانگسترهای مافیایی نجات دهید که برای پلیس دردسر ایجاد می‌کنند و قدرت بیشتری دارند. سپس پلیس در این ربات شیر ​​بازی های هلیکوپتر را تغییر می دهد. در بازی های تبدیل ماشین پلیس، وظیفه شما این است که به عنوان یک ربات تبدیل کننده دوچرخه قدرتمند پلیس محافظت کنید و در خدمت آن باشید و شهر را از دست ربات های شیطانی نجات دهید.
‏ نجات شهر در این بازی های تبدیل ربات واقعی از نابودی آسان نیست. تبدیل ماشین ربات جت پرنده قدرت شیطانی 2020 و گانگسترهای مافیایی ربات های تبدیل کننده دوچرخه. سربازان نبرد دوچرخه گرند ربات در یک صف هستند و منتظر دستور شما هستند تا بتوانند در این بازی رنجرز ربات قهرمان فوق العاده به ربات های شیطانی حمله کنند. ربات های دوچرخه پرنده و جت هوایی هلیکوپتر تبدیل به قهرمان مافیا می شوند و گانگسترها به شهر شما حمله می کنند، روبات های گانگستری مکان های زیادی از جمله پایگاه های ارتش را ویران کرده اند و اکنون ربات های تبدیل کننده دوچرخه شیطانی گانگستری و باندهای مافیایی به پلیس شهر و سایر ساختمان های مهم حمله می کنند و آنها نیز در حال حمله هستند. غیرنظامیان و آنها تمام منابع را در اختیار می گیرند تا شما با ربات های شیطانی بجنگید و به آنها درسی بدهید که شما بهترین ربات دوچرخه سواری ابرقهرمانی هستید که ربات های تبدیل کننده ربات های نبرد در منطقه جنگ شهری هستید. بازی‌های تبدیل دوچرخه ربات‌های آینده‌نگر به تازگی آغاز شده است مبارزه برای گرفتن قدرت بین ربات‌های خوب و بد در جریان است و تبدیل به ربات قدرتی می‌شود. از قدرت فوق العاده خود برای گرفتن ربات های شیطانی استفاده کنید.
‏تاوران میدان نبرد Super Robot Bike شما مملو از قدرت های فوق العاده است که به شما کمک می کند تا باندهای شهر خود، گانگسترها، اوباش ها، مافیا، اراذل و دیگر شرورها را شکست دهید. روبات ها شما می توانید ربات خود را به دوچرخه فوق سریع و ماشین فوق العاده اسپرت تبدیل کنید که می توانید آنها را هنگامی که پس از سرقت از بانک در بازی رانندگی فوق العاده خود از بانک فرار می کنند، دستگیر کنید. شما می توانید ربات های خود را در بسیاری از موارد مانند تبدیل ربات خود به کبوتر پرنده یا جت پرنده به دوچرخه یا ماشین و غیره تبدیل کنید. شیرین کاری با تبدیل سوپر دوچرخه ما ربات تیراندازی پرنده به کبوتر بر فراز شهر میامی پرواز کنید و از گانگسترها و جنایتکاران جاسوسی کنید تا شهر خود را نجات دهید.
‏بازی مبارزه با ربات بی پایان جاسوسی تبدیل تیراندازی ایالات متحده ایده جدیدی در بازی های تبدیل ربات واقعی است. بازی های مبارزه با ربات دوچرخه پلیس که در آن ربات قدرت جاسوس شما با دشمنان روبات های آینده نگر مبارزه می کند تا رقبای خود را در این بازی های واقعی تبدیل ماشین ربات بازی های مبارزه با ربات متوقف کند. شهر آینده نگر در این بازی ربات تبدیل کننده کروکودیل توسط ربات های دوچرخه سواری شیطانی آینده نگر با بازی تبدیل ربات تیراندازی دوچرخه پلیس مورد تهاجم قرار می گیرد. بازی مبارزه با ربات دوچرخه سواری به تازگی در شهر بقا آغاز شده است، جایی که مافیا و گانگستر در تلاش هستند تا کنترل شهر را به دست بگیرند. این تحول شگفت انگیز دوچرخه پلیس ما در بازی تیراندازی ربات دوچرخه پلیس ما به شما کمک می کند در نبرد بزرگ در برابر ربات های شیطانی پیروز شوید.
‏ویژگی های Grand Robot Bike Transform City Attack
‏- شگفت انگیز و انیمیشن های خیره کننده
‏- تیراندازی تبدیل هلیکوپتر ربات شگفت انگیز
‏- ماموریت های اکشن در عرصه شیرین کاری
‏- اجرای شیرین کاری با 4 دوچرخه منحصر به فرد در 40 سطح
‏- سیستم پرواز جت ربات ویژه برای سرگرمی بیشتر
‏ - فیزیک دوچرخه واقعی با کنترل های صاف
‏‏نسخه جدید شامل:-
‏_قدرت های مبارزه با دوچرخه ربات جدید
‏_سطوح جالب تر
‏_افزایش آسیب سلاح های جت پرنده ربات
‏اشکال های کوچک رفع شد

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
PARHAM
٢٦ فروردین ١٤٠١

عاااااااااااااااااااالی بهترین بازی جهان

۳ ۱
Ascbm
٢٧ دی ١٤٠٠

عالی

۶ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده