خانه برنامه ابزارهای کاربردی
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۱۶۳
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده File Manager Plus
‏‏برنامه حاضر یک برنامه ساده و قدرتمند برای مدیریت فایل در دستگاه های اندرویدیه. این برنامه مجانی، سریع و دارای کلیه ی ویژگی های موردنیاز شماست. به خاطر رابط کاربری ساده استفاده از این برنامه خیلی سادست. با استفاده از این برنامه می تونید فایل ها و فولدرها و حافظه های ذخیره سازی ابری (مثل Google Drive) رو مدیریت کنید.
‏این برنامه تمامی ابزاری که از یک برنامه ی مدیریت فایل انتظار دارید رو در خودش داره (مثل Copy, Cut, Paste, Search, Navigateو...). این برنامه همچنین دارای قابلیت پخش فایل های صوتی و تصویری هستش و از فرمت های متعددی از جمله .apk پشتیبانی می کنه.
‏قابلیت ها و قسمت های اصلی این برنامه عبارتند از:
  • حافظه ی SD card: شما می تونید همه ی فایل ها و فولدرهایی که روی کارت حافظه هستند رو مدیریت کنید.
  • حافظه ی اصلی: مثل مورد بالا در این مورد هم می تونید فایل ها و فولدرهایی که روی حافظه ی اصلی هستند رو هم مدیریت کنید.
  • حافظه ی USB: اگر گوشی شما از OTG پشتیبانی می کنه، می تونید از این برنامه برای کار کردن با فایل هایی که روی USB هستند، استفاده کنید.
  • تصاویر (Images): توی این قسمت می تونید به تمامی عکس های دستگاهتون دسترسی داشته باشید. (برنامه از فرمت های bmp, gif, jpg, png و... پشتیبانی می کنه.)
  • دانلود ها: تمامی فایل هایی که از مرورگرها (Browsers) دانلود می کنید در این پوشه هستند.
  • فایل های صوتی (Audios): توی این قسمت می تونید به تمامی فایل های صوتی مثل آهنگ هایی که روی دستگاه دارید دسترسی داشته باشید. (برنامه از فرمت های mp3, 0gg, flac, m4p, wav, wma و... پشتیبانی می کنه.)
  • اسناد (Documents): توی این قسمت می تونید به تمامی فایل های اسنادی (مثل فایل های pdf) که روی دستگاه دارید دسترسی داشته باشید. (برنامه از فرمت های ppt, doc, pdf و... پشتیبانی می کنه.)
  • برنامه ها (Apps): توی این قسمت می تونید تمام برنامه هایی که روی دستگاهتون هستند رو مشاهده کنید. هم چنین می تونید برنامه ها رو متوقف یا از روی دستگاه پاک کنید. اگر هم نیاز داشتید می تونید فایل .apk برنامه رو استخراج کنید.
  • فضای ابری (Cloud): توی این قسمت می تونید به فضای ذخیره سازی ابری که در برنامه هایی مثل Google Drive دارید دسترسی داشته باشید.
  • دسترسی از کامپیوتر: توی این قسمت می تونید از طریق کامپیوتر دسکتاپ یا لپ تاپ به فایل هایی روی دستگاه اندرویدی تون هستن با استفاده از پروتکل های انتقال فایل (FTP) دسترسی داشته باشید.
- Bug fixes and performance improvements.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟