خانه برنامه سبک زندگی
رمزیابی رفتار (بیوریتم)

رمزیابی رفتار (بیوریتم)

تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۷۱
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده گروه نرم افزاری روبیک
‏‏میخواین رفتار اطرافیان و حتی خودتون رو پیش بینی کنید؟؟؟
‏امروز چه احساسی دارید؟! غمگین یا شاد؟!
‏پر انرژی و سرحالید یا کسل و بی حوصله؟!
‏حتما تا به حال روز هایی رو تجربه کرده اید که بدون دلیل خاصی کسل و عصبی باشین یا اصطلاحا از روی دنده چپ بلند شده باشین
‏و یا برعکس بعضی روز ها پر انرژی و شاد .
‏تغییر حالاتی که هیچ وقت دلیلش واستون مشخص نشده!!
‏برای اینکه بدونید حال شما(یا دوست یا همسر یا شریک شما) امروز و حتی فردا یا هفته دیگه چطوره باید با نرم افزار رمزیابی رفتار و علم بیوریتم ( Biorhythm ) آشنا بشید
‏حتی با این نرم افزار میتونید از میزان سازگاری خودتون با شریک زندگی تون مطلع بشید
‏ویدئو معرفی بیوریتم از دکتر حلت(موسس مجله موفقیت) :
‏http://www.aparat.com/v/id41M
‏حتما تا به حال روزهایی را تجربه کرده اید که بدون دلیل کسل ، بی رمق و بی حوصله باشید!! (یااصطلاحا از روی دنده چپ بلند شدین)
‏بعضی روزها قدرت یادگیری و یادآوری ذهنتون به طرز عجیبی کم میشه و دلیلش واستون نامعلوم میمونه! یا حتی گاهی از انجام فعالیت های سبک هم زود خسته میشین!! فکر میکنین بدن ما با این همه پیچیدگی جوابی واسه این سوالات نداره؟؟؟؟
‏بیوریتم یا همون زیست آهنگ بدن دلیل اصلی همه حالاتیه که گفته شد!
‏بدن ما از بدو تولد به طور مرتب و پیوسته مطابق با سیکل های زمانی مشخصی عمل می کنه. احساس، ادراک و جسم 3 بعد اصلی بدن انسانه که از همین سیکل های مشخص پیروی می کنه!
‏ما با تکیه بر این علم نسبتا نوین نرم افزاری را برای شما طراحی کردیم تا رفتارهاتون رو به راحتی رمزیابی کنه.
‏امروزه حتی مدیران موفق هم نمودارهای سه گانه فوق را بطور مستمر برای تک تک کارکنان خود ترسیم می کنند تا متناسب با شرایط جسمی, حسی و ذهنی آنها, فعالیت های روزانه را به آنها ارجاع نمایند . دانش آموزان نیز با دانستن زمانهای دقیق اوج انرژی ذهنی خود, می توانند در این زمان ها به یادگیری و مطالعه بپردازند تا در کمترین زمان ، به پیشرفت چشمگیری دست یابند .
‏امکانات
‏این نرم افزار هر روز گزارشی از سطح انرژی فکری، جسمی و روحی درون شما را ارائه می ده. اما کلی قابلیت های جالب دیگه هم داریم.
‏محاسبه سازگاری
‏دلتون می خواد بدونین از بین دوستان و خانواده با کی از همه بیشتر سازگار هستین؟؟ شایدم دلتون بخواد ببینین با کدوم از آدمای معروف و محبوب هماهنگین!
‏نرم افزار 'رمزیابی رفتار' سطح هماهنگی و سازگاری شما رو با هرکسی که بخواین توی هر 3 بعد احساسی، ادراکی و جسمی محاسبه می کنه!! می تونه یه مشاور خوب برای انتخاب دوست، همکار یا حتی همسر باشه !
‏یادآور
‏شما می تونین طبق وضعیت درونی بدنتون برای خودتون برنامه ها یا یادآورهایی متناسب تنظیم کنید و اونا رو به صورت 'هشدار یادآوری' دریافت کنید.
‏مدیریت تولد (یادآور تولد)
‏با این نرم افزار تولد اونایی که دوسشون دارید رو روی تقویم گوشیتون ست کنید و دیگه نگران فراموش شدن تولد عزیزانتون نباشید.
‏خودم بلدم:
‏ترفندهای اندرویدی را در اینستاگرام روبیک دنبال کنید
‏سایت گروه نرم افزاری روبیک
‏‏تغییرات 1.8 به 1.9 :
‏- رفع مشکل عدم امکان خرید و فعالسازی برای برخی از کاربران
‏تغییرات 1.4 به 1.8 :
‏- اضافه کردن بخش تنظیمات با امکان اعلام وضعیت بیوریتم روزانه
‏- اضافه نمودن امکان 'پشتیبان'
‏- امکان ثیت هشدار برای روزهای خاص از روی نمودار بیوریتم در صفحه اصلی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟