استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۲.۸
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۰۴/۲۶
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۳۸
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده گروه نرم افزاری روبیک
‏‏** اولین و تنها نرم افزار محاسبه خمس **
‏بر اساس فتاوای مرجع نقلید شما
‏شاید برای آگاهی از میزان خمس اموال خود دسترسی به نماینده مرجع تقلید خود نداشته باشید وحتی با جستجو در اینترنت برای آگاهی از خمس اموال خود ،هیچ گاه جوابی شفاف نیافته اید.

ویدئو معرفی برنامه

‏گروه نرم افزاری روبیک با اذعان به رشد و محبوبیت گوشی های هوشمند و به طبع آن نرم افزار های آنان در بین افراد جامعه و از طرفی فعالیت در زمینه تولید نرم افزارهای تلفن همراه، تحلیل و تولید نرم افزاری با نام 'محاسبه خمس' را دستور کار خود قرار داد و رسالت تولید این نرم افزار را تعالی و رشد فرهنگ اسلامی و مذهب تشیع می داند و سعی می کند از زیر شاخه تکنولوژی برای نیل به این هدف گامی کوچک ولی ارزشمند را بردارد.از طرفی قصد داریم با نهادینه کردن و ترویج وجوب و پرداخت خمس در بین افراد جامعه شاهد گسترش انجام این فریضه در نسل های آینده نیز باشیم.
‏این نرم افزار بر پایه ی فتاوای 14 مرجع معظم در مورد پرداخت خمس تحلیل و پیاده سازی شده است که این مراجع عبارتند از :
‏1-امام خمینی (ره) 2- آیت الله خامنه ای(مد ظله العالی) 3-آیت الله مکارم شیرازی (مد ظله العالی) 4- آیت الله سیستانی(مد ظله العالی) 5- آیت الله بهجت(مد ظله العالی) 6- آیت الله زنجانی(مد ظله العالی) 7- آیت الله فاضل لنکرانی(مد ظله العالی) 8- آیت الله صافی گلپایگانی(مد ظله العالی) 9- آیت الله اراکی(مد ظله العالی) 10- آیت الله تبریزی(مد ظله العالی) 11- آیت الله خویی(مد ظله العالی) 12- آیت الله وحید خراسانی(مد ظله العالی) 13- آیت الله نوری همدانی(مد ظله العالی) 14- آیت الله گلپایگانی(مد ظله العالی) 15- آیت الله جوادی آملی(مد ظله العالی) 16- آیت الله حسینی زنجانی(مد ظله العالی)
‏در این نرم افزار سعی شده تا تمامی شرایط و ضوابط عنوان شده در رساله مجتهدین در مورد خمس با توجه به شرایط زندگی امروزی گردآوری و تدوین گردد. به عبارتی تمامی مواردی که می تواند شامل لیست اموال یک شخص باشد(از جمله قرض ، درآمد و مهریه و... ) در نرم افزار 'محاسبه خمس' در نظر گرفته شده است .کاربر گام به گام مورد مشابه با هر یک از اموال خود را در نرم افزار انتخاب کرده و به گام بعدی رفته تا به نظر مرجع موردنظرش در مورد آن برسد.
‏لطفا برای حمایت و همراهی در جهت توسعه بیشتر و ارائه ای کامل تر ، به 'محاسبه خمس' امتیاز دهید و نظرات خود را با در میان بگذارید.
‏گروه نرم افزاری روبیک
‏همچنان منتظر نظرات دلگرم کننده و انتقادات سازنده شما هستیم.
‏info@rubiksoft.ir
‏www.rubiksoft.ir
‏‏2.6 به 2.8 :
‏- -رفع مشکل عدم امکان خرید نسخه طلایی برای برخی کاربران
‏-------------
‏2.5 به 2.6 :
‏- اضافه شدن امکان پشتیبان

نظرات و امتیاز ها

۳۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر سید علی حجازی
١٠ آذر ١٤٠٢

بسیار عالی بود ولی تنظیمات رو هم به برنامه اضافه کنید

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر jjm
٦ مهر ١٤٠٢

‏✓ هیچی ‏✗ همش باید بروز رسانی شه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر تلگراjen3QASEM3SOLEIMANI@
١٧ مهر ١٤٠٢

سلام خداقوت🫡برنامه محاسبه خمس واجب عالی. درمورد این مواردهم برنامه بسازید:زکات_جدول خودسازی ازراه احکام اسلام تشیع. تشکرالتماس دعاثروت حلال،شهادت عزتمند یابن الزهرای علی ادرکنی🇮🇷🪖🫡✌️🤲😇

میپسندم۱ نمیپسندم۱

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده