استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Unfollow Analyzer - Unfollower

Unfollow Analyzer - Unfollower

نسخه۲.۴.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۱۸
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۸
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده Unfollow Soft Team
‏‏Unfollow Analyzer (Unfollowers & Followers) for instagram یک برنامه ابزار مدیریت unfollowers instagram است.
‏Unfollow Analyzer (Unfollowers & Followers) for instagram دارای ویژگی های زیر است:
‏1, unfollowers: افرادی که دنبال کرده اید اما شما را در اینستاگرام دنبال نکنید، می توانید آنفالو کنندگان را در صفحه آنفالو آنفالو کنید. در صفحه آنفالو، یک لیست آنفالو کننده ها نمایش داده می شود و می توانید آنفالو کننده ها را یکی یکی لغو فالو کنید، یا یک بار 10 فالوور را آنفالو کنید.
‏2، فالوور ارواح: کسانی که شما را دنبال کردند اما در اینستاگرام فالو نکردید، می توانید فالو کنید. فالوورها در صفحه فالوورها، در صفحه فالو، لیست فالوورها نمایش داده می شود و می توانید فالوورها را یکی یکی دنبال کنید یا یک بار 10 فالوور را دنبال کنید.
‏3، فالوورهای متقابل: کسانی که شما را فالو کردید و دنبال کردید. بازگشت به اینستاگرام اگر می‌خواهید کاربرانی را که دنبال می‌کنید و دنبال می‌کنید لغو فالو کنید، می‌توانید روی یکی کلیک کنید و در این صفحه می‌توانید کاربران را یکی یکی لغو فالو کنید یا یک بار 10 کاربر را لغو فالو کنید.
‏نکاتی: نباید آنفالو کنید یا تعداد زیادی از کاربران را در مدت زمان کوتاهی فالو کنید و اگر در استفاده از آن مشکلی دارید، می توانید به ما ایمیل بزنید.
‏می توانید Unfollow Analyzer (Unfollowers & Followers) را برای اینستاگرام با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر فکر می کنید خوب است.
‏سلب مسئولیت: این برنامه (آنالیزر را برای اینستاگرام لغو فالو کنید) به هیچ وجه به اینستاگرام وابسته نیست. ما فقط به شما کمک می کنیم فالوورها و دنبال کنندگان خود را تجزیه و تحلیل کنید.

نظرات و امتیاز ها

۱۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر آقا مرتضی
٣٠ اردیبهشت ١٤٠٣

از این بهتر میشه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ⭐PARYA⭐
٢٧ شهریور ١٤٠١

من زیاد راضی نیستم چون آنفالو نمیکنه

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر یاسین رضایی
٢٢ اردیبهشت ١٤٠٠

بد نیست

میپسندم۰ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده