خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Clean Droid - 1 Tap Clear Cache & Phone Cleaner

Clean Droid - 1 Tap Clear Cache & Phone Cleaner

تعداد دانلود۵۰۰
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Mobile Health Club
‏تلفن تمیز تلفن خوشحال است، بنابراین برای بهترین پاک کننده تلفن، دانلود Clean Droid امروز برنامه No.1 برای تمیز کردن کش و حذف فایل های ناخواسته در یک شیر!
‏Clean Droid با پیشرفته ترین تکنولوژی لبه، بهینه ساز هوشمند تمیز و بهینه سازی آندروید شما شده است! پاک کردن کش و پاک کردن همه چیز در 1 شیر - آن را به معنای واقعی کلمه می تواند آسان تر نیست! What's more Clean Droid پاک کننده تلفن جدید است که بدون تبلیغات است و 100٪ رایگان است.
‏بنابراین، برای عملکرد سریع تر و صاف و بهترین پاک کننده برنامه شما همیشه نیاز به تمیز خوانده!
‏امکانات
‏1 TAP CLEANER
‏به راحتی کشف ناخواسته و تمیز را با Clean Droid، برنامه ای که کم حافظه و مصرف CPU است، حذف کنید.
‏تکنولوژی برش لبه
‏Clean Droid اولین پاک کننده برای ارائه یک DEEP CLEAN می باشد که در آن می تواند برنامه های نزدیک را که در پس زمینه اجرا می شوند، کاهش دهد و دستگاه شما را تضعیف کند.
‏تقویت کننده سرعت
‏با Clean Droid شما می توانید در یک ضربه زدن و پاکسازی حافظه پنهان را حذف کنید تا سرعت دستگاه خود را افزایش دهید و فضای ذخیره سازی با ارزش را آزاد کنید.
‏MONROTOR DROID
‏Droid Optimizer به شما اجازه می دهد رم را آزاد کنید و کنترل آنچه پاک می شود و چه چیزی در حال اجرا است.
‏Clean Droid کاربران را قادر می سازد از جمله افرادی که دارای معلولیت هستند تلفن خود را تمیز کنند و برنامه های خود را در حال اجرا در پس زمینه بدون نیاز به وارد کردن و بستن هر یک از برنامه ها به صورت جداگانه، که ممکن است برای هر کاربر دشوار باشد، .
‏Clean Droid عملکرد دستگاه خود را با استفاده از سرویس های دسترسی به منظور تمیز کردن حافظه، ذخیره سازی فایل ها و فایل ها / داده های موقت بهبود می بخشد. به عنوان بخشی از این روند، باشگاه سلامت تلفن همراه اطلاعات جمع آوری شده در مورد دادههای تلفن همراه و استفاده از برنامه شما را دریافت و تحلیل می کند. برای اطلاعات بیشتر، لطفا به سیاست حفظ حریم خصوصی ما: https://mobilehealth.club/privacy.html مراجعه کنید
‏شرایط سرویس: https://mobilehealth.club/terms.html
bug fixes
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟