خانه برنامه کاربردی

Cleaner For Android : Clean Junk & Optimize Memory

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۴.۷۳
تعداد نظرات۱۱
سازنده SYSTWEAK SOFTWARE PRIVATE LIMITED
نسخه۸.۰.۱.۹
حجم۱۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۵/۱۵
‏‏نرم افزار اندروید Systweak Android Cleaner بهینه ساز دستگاه اندروید می باشد. این نرم افزار بهینه ساز برای صرفه جویی در باتری؛ تقویت سرعت؛ پاک کردن حافظه کش و تقویت بازی استفاده می شود. یکی از بهترین ویژگی های این نرم افزار این است که به طور خودکار دستگاه را اسکن می کند و فایلهای ناخواسته را حذف می کند. این نرم افزار اندروید برنامه های بلااستفاده و فعالیتهای پس زمینه را غیرفعال می کند تا در مصرف برق و باتری صرفه جویی گردد و مقدار قابل توجهی از فضای ذخیره سازی آزاد گردد.

‏شما می توانید درجه حرارت دستگاه را نیز در این نرم افزار مشاهده نمایید. یکی دیگر از ویژگی های این نرم افزار تقویت بازی می باشد و می توانید بدون هیچ وقفه ای بازی را انجام دهید. این نرم افزار فقط یک پاک کننده نیست بلکه می توانید فایلها و داده های سیستماتیک را سازماندهی کنید. نرم افزار دارای ویژگی مدیریت برنامه ها می باشد و شما می توانید به کمک آن برنامه های نصب شده روی دستگاه را در یک محل مشاهده نمایید.

‏نرم افزار اندروید Systweak Android Cleaner برای شناسایی فایلهای تکراری به طور خودکار گوشی را بر اساس محتوا؛ نام و نوع فایل اسکن می کند و فایلهای فیلم؛ تصویر؛ موسیقی و … که تکراری هستند را حذف می کند. این نرم افزار بهینه ساز دارای قابلیت Hibernate می باشد و برنامه های بلااستفاده را به حالت Hibernate در می آورد.

‏با استفاده از این نرم افزار شما می توانید تمام فایلهای پنهان شده در دستگاه را مشاهده کنید. این نرم افزار تمام رسانه ها از جمله تصاویر؛ فیلم؛ اسناد و … که از طریق واتس آپ دریافت و ارسال شده اند را نشان می دهد و هر زمانی که فضای ذخیره سازی کم شد می توانید این پوشه ها را حذف نمایید.

‏ 

‏برخی از مهمترین ویژگی های نرم افزار اندروید Systweak Android Cleaner:

‏– قابلیت اسکن اتوماتیک

‏– افزایش سرعت دستگاه

‏– بهینه سازی باتری

‏– مدیریت کارآمد ذخیره سازی

‏– تقویت کننده بازی

‏– مدیریت برنامه ها

‏– دارای قابلیت Hibernate

‏– نمایش فایلهای اکسپلورر پنهان

‏– شناسایی فایلهای تکراری و حذف آنها

‏– نگهداری رسانه های ارسال و دریافت شده در واتس آپ

‏– قابلیت سازماندهی فایلها و داده های سیستماتیک

تغییرات در نسخه جدید

‏‏_ معرفی واحد جدید: جست و جو گر خصوصی (جست و جوی مطمىٔن) اضافه شده است.
‏_ واحد Anti_Malware اضافه شده است.
‏_ بروزرسانی اسکن موتور برای اسکن دقیق و سریعتر.
‏_ سازگاری با آخرین نسخه اندروید.
‏_ رفع مشکلات کوچک.

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای برنامه

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟