خانه برنامه ابزارهای کاربردی
ریکاوری عکس و فیلم

ریکاوری عکس و فیلم

تعداد دانلود۴۰۰
امتیاز۲.۶
تعداد نظرات۵
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده salvador
‏‏به نام خدا
‏عکس و فیلماتون رو ریکاوری کنید و دیگه نگران پاک شدنشون نباشید .
‏شما به کمک این برنامه قادر خواهید بود تا تصاویر و حتی ویدیو های پاک شده خود را بازگردانید و همچنین می توانید از میان آنها تصاویر و ویدیو های مدنظر خود را از سایر تصاویر جدا کنید.
‏همچنین از زمانی که این برنامه بر روی گوشی شما نصب میشود , دیگه نگران پاک شدن عکس و فیلماتون نباشید , چون بعد از پاک شدن عکس ها و فیلماتون , میتونید از داخل قسمت ریکاوری و بازیابی اون اطلاعات رو ریکاوری کنید .
‏'توجه داشته باشید که تمامی تصاویر و ویدیو ها ریکاوری شده در پوشه MyGallery در داخل حافظه ی گوشی شما ذخیره می گردد و این امکان وجود دارد که تصاویر با تاخیر در گالری شما ایجاد شوند بنابراین در صورت مشاهده این اتفاق برای دسترسی سریعتر به اطلاعات خود می توانید از طریق پوشه MyGallery در حافظه ی گوشیتون به اطلاعات خود دسترسی داشته.
‏چک کردن و بررسی روت گوشی
‏دقت کنید که برای ریکاوری فیلم حتما باید گوشی شما روت شده باشد .
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۵,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟