خانه برنامه آموزشی
آموزش زبان آلمانی -اصطلاحات پرکاربرد آلمانی در سفر‎

آموزش زبان آلمانی -اصطلاحات پرکاربرد آلمانی در سفر‎

آموزش زبان آلمانی

تعداد دانلود۷۰۰
امتیاز۴.۱۵
تعداد نظرات۱۳
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده دولوپر فرشته
‏‏آیا تا به حال تصور کرده اید که اگر در یکی از مسافرت های خارجیتان گم بشوید، بدون این که حتی کمی از زبان مردم آن کشور را بدانید، چه مشکلاتی ممکن است برای شما پیش بیاید؟ یا این که قصد خرید از فروشگاهی را داشته باشید و نتوانید برای فروشنده مقصود خود را بیان کنید؟ در هنگام سفارش غذا چی؟ تا به حال شده در یک رستوران خارجی برای سفارش غذایتان، از پیشخدمت راهنمایی بخواهید اما به علت این که با زبان آن کشور آشنایی ندارید، نتوانید از گفته های او بهره ای ببرید؟ سفرهای ما به خارج از کشور دلایل مختلفی دارد اما یکی از دلایل سفر کردن ما به کشورهای خارجی، جدا از تفریح، سیاحت، تجارت یا هر دلیل دیگری، آشنایی با زبان آن کشور، فرهنگ و رسوم و دیدنی های آن کشور است. ما سعی داریم در برنامه آلمانی در سفر عبارات مهمی در هر گوشه از دنیا که به زبان آلمانی صحبت می کنند، خاصه کشور آلمان، را برای شما به اختصار بیاوریم تا شما قبل از سفر به کشورهایی با زبان آلمانی همچون، آلمان، سوئیس، اتریش و لیختن اشتاین و برخی دیگر از کشورهای اروپایی با بعضی از اصطلاحات پرکاربرد زبان آلمانی آشنا شوید.
‏زبان آلمانی (Deutsch) یک زبان اروپاییست که بیشتر در مناطق مرکزی اروپا مورد استفاده قرار می گیرد. این زبان به طور گسترده و به صورت رسمی در کشورهای آلمان، اتریش، سوئیس، بخش های شمالی ایتالیا و لیختن اشتاین صحبت می شود. زبان آلمانی همچنین یکی از زبان های رسمی (اما نه زبان اکثریت) در کشورهای لوکزامبورگ و بلژیک است. آلمانی از نظر ریشه شباهت و نزدیکی زیادی با زبان های هلندی و انگلیسی دارد.
‏زبان آلمانی یکی از زبان های اصلی جهان و زبان مادری بیش از 95 میلیون نفر در سراسر جهان است. زبان آلمانی گسترده ترین زبان مادری در اتحادیه اروپا و همچنین سومین زبان آموزش داده شده در ایالات متحده (بعد از اسپانیایی و فرانسه) و اتحادیه اروپا (بعد از انگلیسی و فرانسه) است.
‏شما با نصب برنامه آلمانی در سفر می توانید به هر کجای دنیا که بخواهید سفری آرام و مطمئن داشته باشید. اصطلاحات و کلمات موجود در برنامه آلمانی در سفر می توانند از بروز مشکلات زیادی برای شما در سفرتان جلوگیری کنند و در سفرتان به کمک شما بیایند.
‏برخی از ویژگی های برنامه آلمانی در سفر عبارتند از:
‏*فهرستی کامل از لغات، اصطلاحات، افعال و کلمات فارسی و آلمانی
‏*دسته بندی موضوعات
‏*تلفظ صوتی کلمات و اصطلاحات آلمانی و فارسی
‏*طراحی ساده و زیبا
‏*کاربری آسان و راحت
‏‏بهبود عملکرد برنامه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟