استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Scary Creepy Teacher Game 3D

Scary Creepy Teacher Game 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۰۴
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۲.۴
تعداد نظرات۱۱
حجم۴۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Game Freaks
‏‏بازی Crazy Scary School Teacher: Evil Teacher 3D، بازی سرگرم‌کننده ترسناک فرار ماجراجویی ترسناک 2020 که به تازگی منتشر شده است. به بازی سرگرم‌کننده ترسناک مادربزرگ وحشتناک مدرسه خالی از سکنه شگفت‌انگیز در برابر معلمان شیطانی سلام کنید. جایی که می توانید فعالیت های مختلف بازی ترسناک را انجام دهید تا بدترین معلم دبیرستان خود را که در دوران کودکی شما کودک شجاعی شما را تنبیه بدنی کرده و تهدید کرده است بترسانید. آیا آماده فرار از مدرسه وحشت و زنده ماندن از معلم مدرسه وحشت هستید؟ در این بازی ترسناک معلم مدرسه، وظایف مختلفی به شما محول شد تا بدون گرفتار شدن توسط معلم شیطان ترسناک خود در یک بازی ترسناک، انجام دهید.
‏ما به گرمی از شما در این بازی مهیج معلمان ارواح ترسناک استقبال کردیم که در آن باید دوستان خود را نجات دهید. و دیگر همکلاسی ها از چنگ معلم ترسناک شما در این مدرسه جن زده. خود را از دست معلم خزنده ای که بچه ها را با قدرت های ترسناک خود در مدرسه جن زده شکنجه می کند، نجات دهید.
‏بهترین بازیکن بازی معلم مدرسه ترسناک دیوانه باشید : معلم شیطانی 3D of Scary crazy Teacher Secrets هالووین. در این بازی ترسناک مدرسه راهبه، ارواح واقعی مادربزرگ مرده وجود دارند که آماده هستند شما را در مدرسه جن زده خود به دام بیاندازند. گیم پلی هیجان انگیز و هیجان انگیز ارواح ترسناک شیطان پرستی شما را با محتوای ترسناک شگفت انگیز بازی های بقای ترسناک شگفت زده می کند. تم های ترسناک، انیمیشن های سه بعدی، و صداهای واقع گرایانه عمارت ترسناک آنها در این بازی ارواح ترسناک 2020 به شما سرگرمی بیشتری می بخشد. ما کنترل های گیم پلی روان را برای تجربه بهتر بازی طراحی کرده ایم.
‏یکی از معلم روح مرده به نام Miss T بیشتر است. خطرناک و معروف به خاطر قدرت های ترسناکش در بازی های Scary Ghost. این مدرسه ترسناک ارواح وحشتناک اکنون تحت کنترل مادربزرگ همسایه است. بهترین مهارت های خود را برای فرار از اتاق در این بازی معلم شبح وار و انجام برخی فعالیت های بازی جن زده با کمک پسر بامزه همسایه خود نشان دهید. در این بازی ماجراجویی خالی از سکنه با معلم ترسناک خود پنهان شوید و سرگرم شوید.
‏ویژگی های بازی معلم ترسناک:
‏کنترل های بازی روان برای تجربه بهتر بازی
‏مدرسه جن زده با موضوع ترسناک جهان باز
‏High -محیط و گرافیک با کیفیت با سرگرمی وحشتناک شدید
‏فعالیت های وحشتناک لذت بخش برای عصبانی کردن معلم ترسناک
‏بازی چالش برانگیز با ارواح ترسناک
‏بازی سرگرم کننده برای کودکان، بزرگسالان و برای تمام سنین
‏ br>
‏این بازی ترسناک معلم شیطانی را از پلی استور دانلود کنید تا تجربه یک ماجراجویی ترسناک نهایی را داشته باشید. پس دوباره آماده انتقام گرفتن از معلم مدرسه وحشت در بیمارستان و مدرسه میزبان ترسناک باشید. اتاق های مختلفی با داستان متفاوت وجود دارد و برای پاک کردن سطوح باید وظایف داده شده را تکمیل کنید. توجه داشته باشید که باید در تمام مراحل ماموریت تیزبین و فعال باشید که تصور نمی کنید توسط معلم قدیمی مدرسه ترسناک و همسایه خزنده ای که بخشی از ماموریت است گرفتار شوید.

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
بد
٤ بهمن ١٤٠١

سلام این بازی خیلی چرت و مسخره، بی مزه هست لطفا این بازی رو نصب نکنید و پیشنهاد می دم بازی مامان بزرگ رو بریزید ترسناک هستش👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻🤮🤮🤮🤮

۰ ۰
دانیال سیدیان
٢٦ دی ١٤٠١

این بازی خیلی بده 👎

۲ ۰
👩‍🦯dalaram:)🖤
٢٠ آبان ١٤٠١

مسخرههه خیلی چرته

۳ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده