استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Persian Keyboard 2020: Persian Typing App

Persian Keyboard 2020: Persian Typing App

نسخه۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۰/۱۱
تعداد دانلود۲۵ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۵۹
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده Sehnsa Free Apps
‏‏صفحه کلید فارسی یک راه جدید برای تایپ کردن زبان فارسی در اندروید با شکلک ها است
‏صفحه کلید گوشی خود را به صفحه کلید فارسی 2020 ارتقا دهید تا سریع، دقیق و دقیق از زبان فارسی تایپ شود. ما خوشحالیم که به شما این سبک کیبورد ایرانی فارسی را با تایپ کردن الفبای فارسی و انگلیسی ساده و ساده ارائه می دهیم. صفحه کلید فارسی به انگلیسی به روش جدیدی از صفحه کلید ساده انگلیسی به زبان فارسی تایپ شده است. آیا شما از تایپ کردن صفحه کلید تلفن همراه ناراحت هستید و میخواهید صفحه کلید جدید و ساده انگلیسی به فارسی تایپ کنید؟ سپس این صفحه کلید فارسی سال 2008 را ببینید: برنامه زبان فارسی. صفحه کلید فونت فارسی به ویژه برای افرادی طراحی شده است که دوست دارند زبان فارسی و انگلیسی را به صورت ساده و آسان در همان زمان تایپ کنند. این تم جدید شیک فارسی صفحه کلید با صفحه کلید emojis در زبان فارسی است. این بهترین نسخه انگلیسی رایگان انگلیسی انگلیسی به فارسی با الفبای فارسی و املا فارسی و صفحه کلید فونت فارسی است. با برنامه ترجمه فارسی و صفحه کلید فارسی ترجمه، شما می توانید از زبان انگلیسی به زبان فارسی به راحتی و به راحتی درک کنید. صفحه کلید تایپ فارسی به صورت رایگان صفحه کلید فارسی برای آندروید است.
‏شیک امویج صفحه کلید فارسی
‏صفحه کلید فارسی 2020: برنامه زبان فارسی مجموعه ای عظیم و پرطرفدار از کاهش emojis را در صفحه کلید فارسی انگلیسی ارائه می دهد. در حال حاضر چت با دوستان با استفاده از emojis ناز سرد در صفحه کلید به زبان فارسی به فارسی. این صفحه انگلیسی 2018 رایگان اندیشه emojis فارسی فارسی است. صدای لرزش و صدای کلید های صفحه کلید فارسی را در صفحه کلید فارسی 2018 تغییر دهید.
‏تم های شیک از صفحه کلید فارسی
‏صفحه کلید فارسی 2010: برنامه زبان فارسی یک مجموعه عظیم از تم های صفحه کلید رایگان ارائه می دهد. صفحه انگلیسی فارسی 2018 شامل تم های شیک و محبوب و زیبا است. صفحه کلید گوشی خود را با صفحه کلید سفارشی فارسی سفارشی کرده است. این شکلک های خنده دار و تم ها صفحه کلید است.
‏صفحه کلید فانتزی فارسی 2018 بهترین تایپ فارسی برای نوشتن نامه به فارسی است. کلمات فارسی فارسی به زبان فارسی با صفحه کلید فارسی فارسی 2018 است. صفحه کلید فارسی ورودی فارسی، صفحه کلید ماشین ساده و پرطرفدار ایرانی با دستور منحصر به فرد صفحهکلید الفبای فارسی است. صفحه کلید فارسی 2010: برنامه فارسی زبان یکی از بهترین و جدیدترین صفحه کلید در فروشگاه Google Play است. ما قول می دهیم که دیگر برنامه صفحه کلید آندروید درست مثل برنامه های ما صفحه کلید فارسی 2008: برنامه زبان فارسی وجود ندارد. برای سبک جدید فارسی به انگلیسی، تایپ کردن صفحهکلید ترجمه فارسی به فارسی و لذت بردن از سبک آزاد و منحصر به فرد تایپ کردن صفحه کلید فارسی. صفحه کلید فارسی برای اندروید صفحه کلید تایپ سریع، هوشمند و دقیق فارسی است.
‏پاسخ هوشمندانه و سریع و صرفه جویی در وقت خود را در صفحه کلید فارسی انگلیسی به انگلیسی 2018. صفحه کلید انگلیسی به فارسی پیشنهاد پیش بینی کلمات خودکار فارسی را برای شما برای پاسخ سریع تر حتی از صفحه کلید کامپیوتر فارسی. ترجمه مترجم فارسی، تایپ کردن فارسی و سرعت نوشتن فارسی را با ارائه پیشنهادهای دقیق و خودکار پیش بینی کننده متن فارسی متن فارسی از زبان فارسی انجام داد.
‏صفحه کلید فارسی 2010: برنامه زبان فارسی به شما اجازه می دهد همزمان یک زبان انگلیسی و فارسی را تایپ کنید. ارسال نامه به فارسی با صفحه کلید فارسی؛ تماس تلفنی در صفحه کلید اندروید فارسی ایجاد کنید. به روز رسانی وضعیت به زبان فارسی با صفحه کلید فارسی برای whatsapp، به روز رسانی وضعیت به زبان فارسی و انگلیسی با این ترجمه به زبان انگلیسی به فارسی. این صفحه کلید فارسی برای همه نوع برنامه رسانه های اجتماعی سفارشی است. صفحه کلید انگلیسی به فارسی بسیار آسان است برای استفاده از کاربران صفحه کلید سامسونگ. اکنون انگلیسی سریع و رایگان فارسی انگلیسی را به انگلیسی 2018 با انگلیسی فارسی ترجمه کنید. با دوستان خود به زبان انگلیسی و فارسی با صفحه کلید فارسی به انگلیسی لذت ببرید. تفکر خود را با زبان فارسی با زبان فارسی به اشتراک بگذارید.
‏نحوه فعال کردن صفحه کلید فارسی 2008: برنامه زبان فارسی؟
‏★ دانلود صفحه کلید فارسی و سپس باز کردن فارسی صفحه کلید 2020: برنامه زبان فارسی
‏★ گزینه 'فعال کردن صفحه کلید فارسی فارسی' را انتخاب کنید.
‏★ انتخاب روش ورودی (فارسی انگلیسی صفحه کلید 2020)

نظرات و امتیاز ها

۵۹ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مسیحا
١٣ شهریور ١٤٠٢

من که راضی نیستم حداقل چیزی که باید می‌داشت این بود که وقتی میری توش واست بیاره

میپسندم۱ نمیپسندم۱
عکس کاربر Kian
١١ تیر ١٤٠٢

‏✓ ان ‏✗ همه چی خیلی خیلی بده گاو به این برنامه گفته زکی

میپسندم۱ نمیپسندم۲
عکس کاربر Marya
٢٩ دی ١٤٠١

خوبه ولی کار کردش رو بلد نیستم

میپسندم۱۴ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده