استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
Farsi keyboard - English to Persian Keyboard app

Farsi keyboard - English to Persian Keyboard app

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۲/۰۶
تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۶۸
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Keyboard Style
‏‏برنامه صفحه کلید فارسی برای اندروید: بهترین نرم افزار تایپ صفحه کلید فارسی برای نوشتن به زبان مادری فارس. این صفحه کلید جدید انگلیسی به زبان فارسی به شما اجازه می دهد تا به زبان روم فارسی نیز تایپ کنید. این صفحه کلید فارسی به زبان انگلیسی با استفاده از زبان مادری فارسی نوشت. این برنامه جدید فارسی به زبان فارسی به صورت خودکار انگلیسیهای فارسی را به فارسی فارسی فارسی تبدیل خواهد کرد. پشتیبانی آسان از زبان فارسی به صورت انگلیسی و فارسی. ویژگی های تایپ انگلیسی به زبان فارسی به شما اجازه می دهد تا روشن / خاموش رومی فارس را فعال کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏آسان صفحه کلید تایپ فارسی آسان است و به نوشتن در زبان فارسی کمک می کند. این برنامه صفحه کلید آسان Persian به ویژه برای افرادی فارسی زبان طراحی شده است که دوست دارند نوشتن در زبان های مادری خود را انجام دهند. صفحه کلید جدید تایپ فارسی اجازه می دهد تا شما را در گشت و گذار در پیام رسان و نوشتن نوع فارسی در تمام شبکه های اجتماعی.
‏با برنامه صفحه کلید انگلیسی به فارسی شما می توانید تمام حروف و کلمات فارسی را خیلی سریع و راحت بنویسید. صفحه کلید فارسی دارای بیش از 500 Emoji است و کاملا رایگان است در پیام متنی شما استفاده شود.
‏برنامه تایپ فارسی به شما صفحه کلید زبان فارسی را می دهد، بنابراین می توانید از طریق صفحه کلید فارسی تایپ کنید. این برنامه صفحه کلید فارسی سادهترین صفحه کلید برای تایپ فارسی است.
‏تایپ فارسی آسان به شما اجازه می دهد تا تمام شخصیت ها و کلمات فارسی را بنویسید. تایپ کردن صفحه کلید فارسی دارای تم های مختلف و 1000+ Emoji برای کمک به نوشتن پیام های شما و چت کردن عاطفی و خوب به نظر می رسد. تغییر صفحه کلید از فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی. این برنامه جدید تایپ فارسی به خصوص برای زمینه های عددی و زمینه های ایمیل طراحی شده است. صفحه کلید آسان انگلیسی به فارسی نیز شامل صفحه کلید عددی و ایمیل است که به طور خودکار زمانی که مکان نما در این زمینه های خاص یافت می شود، به طور خودکار باز می شود.
‏برنامه انگلیسی جدید انگلیسی به فارسی یک ابزار شگفت انگیز برای نویسنده فارسی است و باید از این صفحه کلید فارسی برای روز خود با انواع مختلف ویژگی استفاده کند. دانلود صفحه کلید فارسی و تایپ فارسی با دیگران به اشتراک بگذارید.
‏این صفحه انگلیسی را به صفحه کلید فارسی بفرستید و فراموش نکنید که نظراتتان را به ما بدهید. برای این برنامه صفحه کلید انگلیسی به فارسی، لطفا بهترین پیشنهاد خود را برای آینده ارائه دهید.
‏ویژگی های کلیدی:
‏★ تم های مختلف با ترکیب رنگ طراحی شده است. تم را انتخاب کنید که با شما مناسب است
‏★ هزاران Emoji برای صفحه کلید فارسی طراحی شده اند
‏★ تغییر صفحه کلید از فارسی به انگلیسی و از صفحه انگلیسی به زبان فارسی.
‏★ روشن / خاموش رومی فارسی به صفحه کلید انگلیسی. فقط روشن فارسی فارسی برای نوشتن به زبان فارسی با استفاده از صفحه کلید انگلیسی
‏★ صفحه کلید فارسی فارسی کامل صفحه کلید فارسی انگلیسی به نوع و نوشتن در زبان رومانیایی فارسی است.
‏★ در صفحه کلید جدید کاربر فارسی انگلیسی به راحتی می توانید در رمان های فارسی و کلمات انگلیسی با زبان فارسی با متن با کیفیت بالا و فونت تایپ فارسی آسان صحبت کنید. بهترین صفحه کلید ورودی فارسی برای دانلود است.
‏نحوه استفاده از صفحه کلید فارسی جدید:
‏✔ نصب برنامه جدید فارسی صفحه کلید آن را در تنظیمات با صفحه کلید فارسی فعال کنید.
‏✔ باز کردن برنامه تایپ فارسی که در آن شما می خواهید نوع تایپ Start را بزنید.
‏✔ برای تنظیم روشن / خاموش ویژگی های مختلف
‏✔ رومی فارسی روشن / خاموش ویژگی برای نوشتن فارسی با استفاده از صفحه کلید انگلیسی.
‏✔ شما می توانید آن را به برنامه صفحه کلید فارس تبدیل صفحه کلید فارسی برای Android در تنظیمات و به روز رسانی وضعیت خود و ارسال پیام به دوست یا عزیزان خود.
‏✔English فارسی نوشتن با صفحه کلید زیبا فارسی لذت ببرید
- Performance Improved !

نظرات و امتیاز ها

۶۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Hasbi Allah
١٣ دی ١٤٠١

خوبه فقط پرچم و قلب ها رو نداره

۰ ۰
sabaazimi
١ بهمن ١٤٠١

‏✗ خیلی بی کیفیته ‏✗ کیبورد گوشی خیلییییییییی بهتره

۰ ۰
@uy257 صالح میکس
٢٨ مهر ١٤٠١

علی

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده