استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۸
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۳۲
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Winterfell Technologies
‏‏صفحه کلید فارسی
‏نوشتن فارسی/فارسی از طریق اپلیکیشن های کیبورد فارسی اندروید قابل دسترسی است. صفحه کلید فارسی/فارسی و انگلیسی یک صفحه کلید پیچ ​​خورده برای کاربران چند زبانه با پس زمینه رنگارنگ شگفت انگیز است. در صورت داشتن صفحه کلید فارسی انگلیسی برای یادداشت 8، ساخت اسناد، ایمیل ها، پیام ها و برنامه های فارسی به زبان فارسی به راحتی امکان پذیر است. برای تلفن های همراه خود که به شما امکان می دهد در تایپ سه زبانه مهارت کسب کنید. کیبورد فارسی/فارسی کلاسیک، تایپ هوشمند شما و کیبورد فارسی/فارسی انگلیسی نویدبخش برای گوشی اندرویدی برای نوشتن یک فونت نستعلیق است.
‏صفحه کلید فارسی و صفحه کلید تایپ. صفحه کلید فارسی
‏صفحه کلید کامل را با کلیدهای فارسی/فارسی و انگلیسی دانلود کنید و از تکمیل سریع حروف و پیام ها لذت ببرید. بیایید یک مکالمه سه گانه زبانی با دوستان و خانواده داشته باشیم و این امکان توسط فارسی وجود دارد. تایپ با صفحه کلید فارسی با حروف فارسی/فارسی و انگلیسی در یک زمان به بند کشیده شده است و کاربر می تواند یکی از زبان ها را برای تایپ و نوشتن انتخاب کند. زبان فارسی کیبورد سامسونگ کاملا تحت فرمان کیبورد برای جدیدترین و شیک ترین فارسی/فارسی با هر لمس.
‏تایپ آسان صفحه کلید فارسی/فارسی و انگلیسی. صفحه کلید فارسی
‏Persian for smart keyboard pro موظف است در سه سیستم عبارت مختلف به شما خدمت کند، عبارات نوشتاری چندزبانه انگلیسی صفحه کلید smart به شما دست رایگان می دهد تا یکی از آنها را داشته باشید به علاوه دانلود رایگان صفحه کلید فارسی باعث صرفه جویی در وقت شما می شود. نصب سه کیبورد مختلف صفحه کلید فارسی فارسی آسان می تواند برای جستجوی داده ها در مرورگرهای مختلف استفاده شود. جدیدترین و شیک ترین کیبوردهای فارسی و انگلیسی به دلیل داشتن کلیدهای روان سرعت تایپ شما را تقویت می کند.
‏صفحه کلید فارسی و انگلیسی برای گوشی هوشمند. صفحه کلید فارسی
‏فارسی/فارسی را بیاموزید و با کیبورد فارسی انگلیسی جدید، بهترین صفحه کلید برای ایران، به کمال بیاموزید. تبدیل انگلیسی به صفحه کلید فارسی با کیفیت اولیه سوئیچ به زبان بعدی در چند ثانیه درخواست می شود. صفحه کلید فارسی با زبان انگلیسی برای کاربران داخلی و بین المللی طراحی شده است. تایپ انگلیسی و فارسی به آسانی فارسی/فارسی است.
‏صفحه کلید فارسی. صفحه کلید
‏فارسی برای تایپ واتساپ، ایمو، توییتر، جستجو در وب، ساخت ایمیل و معاشرت در شبکه ها. صفحه کلید انگلیسی، فارسی/فارسی با ایموجی به معنای واقعی کلمه با حداکثر تم های رنگی پس زمینه و پوسته صفحه کلید با شکلک ها و شکلک ها پر شده است. صفحه کلید آفلاین فارسی به طور کامل بدون در دسترس بودن اینترنت کار می کند.
‏ نکات برجسته صفحه خوشنویسی فارسی، انگلیسی
‏• تخته سه زبانه
‏• صفحه کلید اعداد فارسی، حروف الفبا و یک ردیف عددی
‏• بهترین زبان صفحه کلید فارسی، تایپ انگلیسی و فارسی نویسنده
‏• تم ها و پوسته های صفحه کلید رنگارنگ
‏• مجموعه های شکلک و شکلک برای چت
‏• عملکرد آفلاین پد هوشمند اندرویدی فارسی
‏• تصحیح خودکار کلمه و پیشنهاد هر کلمه
‏• روش ورودی برای زبان
‏• تبدیل آسان برای همه زبانها
‏نحوه استفاده
‏استفاده از صفحه کلید بسیار ساده است.
‏- فقط تا نصب برنامه به اینترنت متصل شوید
‏- بعداً از آن استفاده کنید در هر جایی جز ابتدا تنظیمات را ببینید
‏- روش ورودی صفحه کلید را انتخاب کنید
‏- گزینه دیگر مانند انتخاب تنظیمات، صدا، لرزش و غیره را تنظیم کنید

نظرات و امتیاز ها

۳۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر شهبازی
دیروز

‏✓ سلام نصب نکنید خیلی بدہ دوستای خوب

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر hrgh
٩ تیر ١٤٠٢

‏✓ خیلی عالی

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر زهرا
١٥ اردیبهشت ١٤٠٢

بد

میپسندم۳ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند