خانه بازی کودک
Little Panda's Sports Champion

Little Panda's Sports Champion

تعداد دانلود۲۰۰
حجم۶۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده BabyBus
‏‏بازی‌های ورزشی بزرگ آغاز می‌شود! آماده ورزش‌های هیجان‌انگیز هستید؟ پرتاب توب، تیراندازی، مسابقه با مانع و رویدادهای ورزشی دیگر! حیوانات کوچکی که دوست دارید، مثل کانگرو، خرس و سنجاب، هم حضور دارند. در بازی ورزشی شرکت کن و با آن‌ها مسابقه بده!
‏هر سطح رقابت را به چالش بکشید. بازی را ببر و قهرمان ورزشی شو!
‏پرتاب توپ و تیراندازی
‏سوراخ غار را هدف بگیر و یک شلیک خوب انجام بده! موفق شدی! حرکت عالی بود! برای گرفتن امتیاز بیشتر، شربت جادویی و غار رنگین‌کمان را هدف بگیر! مراقب قارچ‌ها باش. آن‌ها می‌توانند توپ‌ها را به بیرون غار پرت کنند. سوراخ‌های غاری هم وجود دارند که بسته خواهند شد. به رقابت با خرس‌های کوچولو ملحق شو. چه کسی قهرمان ورزشی خواهد شد؟
‏بالا رفتن و دویدن
‏در بالا رفتن با سنجاب‌های کوچولو رقابت کن. مراقب برخورد سنگ‌هایی که سقوط می‌کنند باش! با کانگروهای کوچک بدو، از روی موانع بپر و به خط پایان برس. مراقب باش به سنگ‌ها برخورد نکنی. کانگروهای کوچولو دنبالت هستند. باید عجله کنی!
‏مسابقه گرفتن میوه‌ها
‏یک خوشه انگور! دو موز! و یک دسته بلوبری! چپ و راست، با کنترل دقیق سبد میوه‌های بیشتری می‌بری. سنگ‌ها آمدند، ضربه نخوری! باد میوه‌ها را دور می‌کند. میوه‌ها را داخل سبد جمع کن و نگذار گوریل‌ها آن‌ها را ببرند.
‏ورزش و حیوان مورد علاقه‌ات را پیدا کن! یالا! بازی را ببر و قهرمان ورزشی شو. تو بهترینی!
‏ویژگی‌های محصول:
‏- ۵ رویداد ورزشی: پرتاب، تیراندازی مسابقه و بیشتر!
‏- ۲۵ مرحله در دسترس شما هستند!
‏- شرکت‌کنندگان در لباس‌های مختلف!
‏- با بالا رفتن مرحله، بازی سخت‌تر می‌شود!
‏- محدودیت زمانی بازی ورزشی را جالب‌تر می‌کند!
‏- رقابت واقعی در جایی که می‌توانید در رویدادهای ورزشی مختلفی شرکت کنید!
‏درباره BabyBus
‏—————
‏در BabyBus، هدف ما برانگیختن خلاقیت، تخیل و کنجکاوی کودکان است و همچنین ما محصولاتمان را از دریچه نگاه کودکان طراحی می‌کنیم تا به آنها کمک کنیم خودشان به تنهایی دنیا را کشف کنند.
‏اکنون BabyBus محصولات، ویدئوها و محتواهای آموزشی متنوع زیادی را برای بیش از 400 میلیون هوادار 0 تا 8 سال در سرتاسر جهان فراهم می‌کند! ما بیش از 200 برنامه آموزشی کودکان، بیش از 2500 قسمت از شعرهای کودکانه و انیمیشن‌هایی با مضامین مختلف را در حوزه‌های بهداشت، زبان، جامعه، علوم، هنر و سایر زمینه‌ها منتشر کرده‌ایم.
‏—————
‏با ما تماس بگیرید: ser@babybus.com
‏از وب‌سایت ما دیدن کنید: http://www.babybus.com
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟