خانه بازی کودک
Baby Panda's Fashion Dress Up Game

Baby Panda's Fashion Dress Up Game

تعداد دانلود۷۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۲۸۶
حجم۵۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده BabyBus
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏فروشگاه پوشاک مد روز «کی کی» اکنون برای کسب و کار باز است! شما به عنوان یکی از علاقه مندان مد روز باید بیایید و به او کمک کنید!
‏ انتخاب لباس: لباس های یک تکه، تی شرت، کلاه، کفش...کدام لباس را مشتری می‌پسندد؟ مهارت های آموزشی : برش، دوخت، کفشبافی و پردوزی، مهارت های مختلف تهیه لباس را بیاموزید.
‏ سبک های طراحی: بیش از ۲۰ وسیله جانبی اینجاست‌. برای اینکه لباستان به مراتب زیباتر به نظر برسد، روی لوازم جانبی ضربه بزنید!
‏ استقبال از مشتری: لباس هایی را که آماده کردید به مشتری بدهید. آن‌ها از لباس کاملا راضی و آماده پرداخت هستند!
‏ مشخصات محصول: ۱-لباس هایی با طراحی آزاد بدون هیچ قانون و محدودیتی
‏ ۲-دستورالعمل هایی که به راحتی قابل انجام هستند، به شما کمک می‌کنند با نحوه تهیه لباس آشنا شوید. مطابقت های خلاقانه، سلیقه کودکان را تقویت می‌کنند‌.
‏ درباره ما: در baby bus هدف ما برانگیختن خلاقیت، تخیل و کنجکاوی کودکان است و همچنین ما محصولاتمان از دریچه نگاه کودکان طراحی می‌کنیم تا به آن‌ها کمک کنیم خودشان به تنهایی دنیا را کشف کنند.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟